Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Mleko
Mleko UHT i zagęszczone
do 0,5%
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 0,5%
Mleko UHT 0,5% OSM ŁOWICZ 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 61 opinii

OSM ŁOWICZ Mleko UHT 0,5%

1 l
OSM ŁOWICZ
1 szt.12 szt.

Cena3,69 zł
3,69 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Mleko o bardzo niskiej zawartości tłuszczu, wręcz znikomej bo tylko 0,5% Mleko OSM Łowicz UHT to delikatne w smaku mleko, które polecane jest osobom dbającym o linię, jak i osobom mającym problem z otyłością. UHT czyli jest mleko light poddane jest odpowiedniemu procesowi aby jak najdłużej zachować swoją świeżość. Przerób mleka odbywa się przy pomocy najnowszych technologii w nowych halach produkcyjnych, które spełniają wszystkie wymogi Polskie, jak i Unijne. Kompleksowa kontrola jakości odbywa się w nowych laboratoriach nadzorowana przez wykwalifikowany personel. Mleko OSM Łowicz to nie tylko smak ale i potwierdzona jakość.

OSM ŁOWICZ Mleko UHT 0,5%


Produkt dostępny
Dostępne warianty
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 1,5%
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
155.00 kJ
1.8%
Wartość energetyczna (kcal)
37.00 kcal
1.9%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.32 g
1.6%
Węglowodany (g)
5.00 g
1.9%
w tym cukry (g)
5.00 g
5.6%
Białko (g)
3.00 g
6.0%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
61 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, kupuję już kolejny raz.
23.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Mleko jest ok. Używam go do kawy. Jednak uważam, że z tak krótkim terminem do spożycia cena powinna być przynajmniej o połowę niższa.
17.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
21.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Poprostu odpowiada mi.
26.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
3,69 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
OSM ŁOWICZ
Marka:
OSM ŁOWICZ
EAN:
5900120016378
Cena za kg:
3,69 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
OSM ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM ŁOWICZ
EAN:
5900120016378

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C:25


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze do +25°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 godzin.


Informacje producenta

Cechy

Poznaj Dobrą Żywność


Marka

Łowicz


Marka standaryzowana

Marka:Łowicz


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

Maks. temp. °C:25

Produkty z kategorii Mleko UHT i zagęszczone

4.9
z 66 opinii
Nowość
ŁACIATE Mleko UHT 0,5% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 0,5%

1 l
4,79 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 67 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 0,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 0,0%

1 l
4,59 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
5.0
z 61 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 0,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 0,5%

1 l
3,69 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
ŁACIATE Protein+ Mleko UHT odtłuszczone 1 l

ŁACIATE Protein+

Mleko UHT odtłuszczone

1 l
8,29 zł/l
Cena8,29 zł
Do koszyka

Produkty marki OSM ŁOWICZ

4.9
z 262 opinii

31% taniej

OSM ŁOWICZ Ser Mascarpone 250 g

OSM ŁOWICZ

Ser Mascarpone

250 g
25,96 zł/kg
Cena promocyjna6,49 zł
9,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 220 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko Łowickie bez laktozy 3,2% UHT 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko Łowickie bez laktozy 3,2% UHT

1 l
4,49 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 341 opinii
OSM ŁOWICZ Kefir Łowicki 400 g

OSM ŁOWICZ

Kefir Łowicki

400 g
7,97 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 204 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT bez laktozy 1,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

1 l
4,29 zł/l
friscontowa cena
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 180 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 3,2% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 3,2%

1 l
3,99 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 71 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 1,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 1,5%

1 l
3,89 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 2057 opinii
OSM ŁOWICZ Masło extra 200 g

OSM ŁOWICZ

Masło extra

200 g
31,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,39 zł
Do koszyka
4.9
z 101 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietana Łowicka 18% 200 g

OSM ŁOWICZ

Śmietana Łowicka 18%

200 g
19,45 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Gouda Mega Paka 500 g

OSM ŁOWICZ

Ser Gouda Mega Paka

500 g
39,98 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 111 opinii
OSM ŁOWICZ Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy 150 g

OSM ŁOWICZ

Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy

150 g
19,67 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 115 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka tortowa łowicka 36% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka tortowa łowicka 36%

500 ml
24,98 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 30% bez laktozy 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 30% bez laktozy

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 169 opinii
Nowość
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 12% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 12%

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 56 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 18% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 18%

500 ml
15,58 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
4.9
z 139 opinii
OSM ŁOWICZ Twaróg łowicki półtłusty 200 g

OSM ŁOWICZ

Twaróg łowicki półtłusty

200 g
21,75 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 262 opinii
OSM ŁOWICZ Jogurt grecki 10% 400 g

OSM ŁOWICZ

Jogurt grecki 10%

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store