Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Śmietana
UHT 30+%
OSM ŁOWICZ Śmietanka tortowa łowicka 36%
Śmietanka tortowa łowicka 36% OSM ŁOWICZ 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 115 opinii

OSM ŁOWICZ Śmietanka tortowa łowicka 36%

500 ml
OSM ŁOWICZ

Cena12,49 zł
24,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Śmietanka tortowa łowicka 36% OSM Łowicz 500 ml – produkt o wysokiej zawartości tłuszczu i tym samym idealna baza lub dopełnienie deserów – słodki, nasycony smak, delikatny aromat śmietanki przełamuje kwaskowatość owoców. Odpowiednia również do kawy, zup i sosów – przełamuje gorycz i ostrość, podkreślając smak dań. Najlepsza do ubijania. To tylko niektóre z zastosowań śmietanki.

Śmietanka tortowa łowicka 36% to produkt, którego nie może zabraknąć w kuchni miłośnika wypieków. Producent OSM Łowicz gwarantuje udane wypieki i satysfakcję z kulinarnych dokonań.

Śmietanka tortowa łowicka – sprawdzone wypieki:

  • Biszkopt z bitą śmietaną i galaretką
  • Letnia pianka na biszkoptach
  • Ciasto „krówka”
  • Tiramisu Snickers

OSM ŁOWICZ Śmietanka tortowa łowicka 36%


Produkt dostępny
Dostępne warianty
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 12%
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1417.00 kJ
16.9%
Wartość energetyczna (kcal)
344.00 kcal
17.2%
Tłuszcz (g)
36.00 g
51.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
22.00 g
110.0%
Węglowodany (g)
3.00 g
1.2%
w tym cukry (g)
3.00 g
3.3%
Białko (g)
2.00 g
4.0%
Sól (g)
0.08 g
1.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
115 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
5%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra, idealna do robienia lodów.
16.06.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
jest ok
03.05.2026
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
świetna śmietanka do deserów polecam💯
21.11.2025
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Kremowa, idealna do kawy bulletproof lub po prostu
11.11.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
3 gwiazdki nie dla was a dla Producenta za karagen w składzie :)
09.10.2025
1
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!
01.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
naturalna, dobrze się ubija
19.06.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
lubię❤️
28.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
24,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
OSM ŁOWICZ
Marka:
OSM ŁOWICZ
EAN:
5900120022942
Cena za kg:
24,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
OSM ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM ŁOWICZ
EAN:
5900120022942

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Warunki przechowywania

Min. temp. °C:2
Maks. temp. °C:25


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 2°C do 25°C. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 godzin.

Przygotowanie i stosowanie

Przed otwarciem wstrząsnąć. Przed ubiciem schłodzić przez minimum 12 godzin.


Informacje producenta

Marka

Łowicz


Marka standaryzowana

Marka:Łowicz


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce.


Logotypy stron trzecich

FSC - Mix

Produkty z kategorii UHT 30+%

5.0
z 452 opinii

24% taniej

ŁACIATA Śmietanka UHT 30% 250 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 30%

250 ml
18,76 zł/l
Cena promocyjna4,69 zł
6,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 224 opinii

20% taniej

ŁACIATA Śmietanka UHT 30% do ciast i deserów 500 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 30% do ciast i deserów

500 ml
17,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 115 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka tortowa łowicka 36% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka tortowa łowicka 36%

500 ml
24,98 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 30% bez laktozy 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 30% bez laktozy

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 120 opinii
KANKA Śmietanka UHT 30 % 500 ml

KANKA

Śmietanka UHT 30 %

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki OSM ŁOWICZ

4.9
z 262 opinii

31% taniej

OSM ŁOWICZ Ser Mascarpone 250 g

OSM ŁOWICZ

Ser Mascarpone

250 g
25,96 zł/kg
Cena promocyjna6,49 zł
9,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 220 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko Łowickie bez laktozy 3,2% UHT 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko Łowickie bez laktozy 3,2% UHT

1 l
4,49 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 341 opinii
OSM ŁOWICZ Kefir Łowicki 400 g

OSM ŁOWICZ

Kefir Łowicki

400 g
7,97 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 204 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT bez laktozy 1,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

1 l
4,29 zł/l
friscontowa cena
Cena4,29 zł
Do koszyka
5.0
z 61 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 0,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 0,5%

1 l
3,69 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 180 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 3,2% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 3,2%

1 l
3,99 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 71 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 1,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 1,5%

1 l
3,89 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 2057 opinii
OSM ŁOWICZ Masło extra 200 g

OSM ŁOWICZ

Masło extra

200 g
31,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,39 zł
Do koszyka
4.9
z 101 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietana Łowicka 18% 200 g

OSM ŁOWICZ

Śmietana Łowicka 18%

200 g
19,45 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 111 opinii
OSM ŁOWICZ Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy 150 g

OSM ŁOWICZ

Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy

150 g
19,67 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 63 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Gouda Mega Paka 500 g

OSM ŁOWICZ

Ser Gouda Mega Paka

500 g
39,98 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 169 opinii
Nowość
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 12% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 12%

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 30% bez laktozy 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 30% bez laktozy

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 56 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 18% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 18%

500 ml
15,58 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
4.9
z 76 opinii
OSM ŁOWICZ Maślanka kawowa 500 g

OSM ŁOWICZ

Maślanka kawowa

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 64 opinii
OSM ŁOWICZ Maślanka mango z marakują 500 g

OSM ŁOWICZ

Maślanka mango z marakują

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store