Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Śmietana

Śmietana

Wróć do Nabiał, jaja, sery

Świeża 12%Świeża 18%Świeża 30+%W sprayuW proszkuUHT 12%UHT 18%UHT 30+%



4.9
z 1495 opinii
PIĄTNICA Śmietana 18% 200 g

PIĄTNICA

Śmietana 18%

200 g
13,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,79 zł
Do koszyka

4.9
z 778 opinii
PIĄTNICA Śmietana 18% 400 g

PIĄTNICA

Śmietana 18%

400 g
12,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

4.9
z 400 opinii
KANKA Śmietana (18% tł.) 200 g

KANKA

Śmietana (18% tł.)

200 g
11,45 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

5.0
z 232 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Śmietana 18% 200 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Śmietana 18%

200 g
22,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

4.9
z 101 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietana Łowicka 18% 200 g

OSM ŁOWICZ

Śmietana Łowicka 18%

200 g
19,45 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka

5.0
z 160 opinii
KANKA Śmietana (18% tł.) 330 g

KANKA

Śmietana (18% tł.)

330 g
12,58 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka

4.9
z 137 opinii
PRESIDENT Śmietana 30% 200 g

PRESIDENT

Śmietana 30%

200 g
26,95 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

4.9
z 268 opinii
BAKOMA Śmietanka kremówka 30% 200 g

BAKOMA

Śmietanka kremówka 30%

200 g
28,45 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

5.0
z 234 opinii
PIĄTNICA Śmietanka 30% do ubijania 400 ml

PIĄTNICA

Śmietanka 30% do ubijania

400 ml
20,87 zł/l
Cena8,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

5.0
z 214 opinii
PIĄTNICA Śmietanka gęsta 36% 200 g

PIĄTNICA

Śmietanka gęsta 36%

200 g
25,75 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

5.0
z 93 opinii
CZARNOCIN Śmietanka kremowa 30% tł. 250 g

CZARNOCIN

Śmietanka kremowa 30% tł.

250 g
22,36 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni


5.0
z 253 opinii
ŁACIATA Śmietanka UHT 18% 250 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 18%

250 ml
14,36 zł/l
Cena promocyjna3,59 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 56 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 18% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 18%

500 ml
15,58 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka

5.0
z 454 opinii

24% taniej

ŁACIATA Śmietanka UHT 30% 250 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 30%

250 ml
18,76 zł/l
Cena promocyjna4,69 zł
6,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 224 opinii

20% taniej

ŁACIATA Śmietanka UHT 30% do ciast i deserów 500 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 30% do ciast i deserów

500 ml
17,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 47 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 30% bez laktozy 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 30% bez laktozy

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 115 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka tortowa łowicka 36% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka tortowa łowicka 36%

500 ml
24,98 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka


4.9
z 120 opinii
KANKA Śmietanka UHT 30 % 500 ml

KANKA

Śmietanka UHT 30 %

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.9
z 333 opinii
PIĄTNICA Śmietana 12% 200 g

PIĄTNICA

Śmietana 12%

200 g
16,75 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

5.0
z 174 opinii
PIĄTNICA Śmietana 12% 400 g

PIĄTNICA

Śmietana 12%

400 g
13,22 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni

5.0
z 286 opinii
KANKA Śmietana (12% tł.) 200 g

KANKA

Śmietana (12% tł.)

200 g
11,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 151 opinii

18% taniej

ŁACIATA Śmietanka UHT 12% 250 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 12%

250 ml
13,16 zł/l
Cena promocyjna3,29 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 201 opinii
ŁACIATA Śmietanka UHT do kawy (10 szt.) 100 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT do kawy (10 szt.)

100 ml
25,50 zł/l
Cena2,55 zł
Do koszyka

4.9
z 169 opinii
Nowość
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 12% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 12%

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.9
z 60 opinii
MLECZNA ZAGRODA Bita śmietana w sprayu 250 ml

MLECZNA ZAGRODA

Bita śmietana w sprayu

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 83 opinii
PRESIDENT Bita śmietanka w sprayu 250 g

PRESIDENT

Bita śmietanka w sprayu

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.9
z 45 opinii
DR. OETKER Śmietan-fix 9 g

DR. OETKER

Śmietan-fix

9 g
143,33 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 4 opinii
KAMIS Mix do śmietany 9 g

KAMIS

Mix do śmietany

9 g
221,11 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

4.9
z 21 opinii
DELECTA Mix do śmietany 13 g

DELECTA

Mix do śmietany

13 g
99,23 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 53 opinii

20% taniej

EKO ŁUKTA Śmietana bez laktozy 18% BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Śmietana bez laktozy 18% BIO

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

5.0
z 41 opinii
SOBBEKE Śmietana kremowa kwaśna 30% BIO 150 g

SOBBEKE

Śmietana kremowa kwaśna 30% BIO

150 g
61,27 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

5.0
z 14 opinii
EKO ŁUKTA Śmietana sałatkowa 10% BIO 180 g

EKO ŁUKTA

Śmietana sałatkowa 10% BIO

180 g
22,17 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store