Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Mleko
Mleko UHT i zagęszczone
do 0,5%
ŁACIATE Protein+ Mleko UHT odtłuszczone
Mleko UHT odtłuszczone Protein+ ŁACIATE 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 58 opinii

ŁACIATE Protein+ Mleko UHT odtłuszczone

1 l
ŁACIATE
Polska
1 szt.12 szt.

Cena8,29 zł
8,29 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Naturalne źródło wapnia Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości. Zróżnicowany i zrównoważony sposób odżywiania stanowi element zdrowego stylu życia. Wysoka zawartość białka Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu. Zróżnicowany i zrównoważony sposób odżywiania stanowi element zdrowego stylu życia. 80 g - zawartość białka w całym opakowaniu.


Cechy

wysoka zawartość białka

80 gramów białka w opakowaniu

źródło wapnia

polskie z natury


ŁACIATE Protein+ Mleko UHT odtłuszczone


Produkt dostępny
Tagi
wegetariański
bez cukru
Wysokobiałkowe

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
227.00 kJ
2.7%
Wartość energetyczna (kcal)
54.00 kcal
2.7%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.20 g
Węglowodany (g)
4.70 g
1.8%
w tym cukry (g)
4.70 g
5.2%
Białko (g)
8.00 g
16.0%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Wapń (mg)
240.00 mg
30.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
58 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Tylko dlaczego to mleko jest takie drogie :)
24.12.2025
0
1
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
29.10.2025
1
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubione mleko mojego syna. Naprawdę smaczne. 👍️
22.10.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
bardziej "gęste" sycące mleko, jest ok
24.08.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre proteinowe mleko
19.07.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubione mleko mojego syna.
04.06.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Mleko używane przez syna . Odpowiada mu ilość białka.
18.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
8,29 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
SM MLEKPOL
Marka:
ŁACIATE
EAN:
5900820025618
Cena za kg:
8,29 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
ŁACIATE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM MLEKPOL
EAN:
5900820025618

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu opakowania przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

3


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mieszany, Tektura, Wspieranie odpowiedzialnego leśnictwa, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC Tetra Pak chroni to co dobre


Informacje producenta

Marka

Łaciate


Marka standaryzowana

MarkaŁaciate

Podmarka

Podmarka Protein+


Logotypy stron trzecich

FSC

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Naturalne źródło wapnia Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości. Zróżnicowany i zrównoważony sposób odżywiania stanowi element zdrowego stylu życia. Wysoka zawartość białka Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu. Zróżnicowany i zrównoważony sposób odżywiania stanowi element zdrowego stylu życia. 80 g - zawartość białka w całym opakowaniu.


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość białka

źródło wapnia


Informacje dot. stylu życia

Wysoka zawartość białka


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mleko UHT

Produkty z kategorii Mleko UHT i zagęszczone

4.9
z 66 opinii
Nowość
ŁACIATE Mleko UHT 0,5% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 0,5%

1 l
4,79 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 67 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 0,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 0,0%

1 l
4,59 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
5.0
z 61 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 0,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 0,5%

1 l
3,69 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
ŁACIATE Protein+ Mleko UHT odtłuszczone 1 l

ŁACIATE Protein+

Mleko UHT odtłuszczone

1 l
8,29 zł/l
Cena8,29 zł
Do koszyka

Produkty marki ŁACIATE

4.9
z 681 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 467 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

500 ml
4,38 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 116 opinii
ŁACIATE Mleko UHT o smaku czekoladowym 200 ml

ŁACIATE

Mleko UHT o smaku czekoladowym

200 ml
7,95 zł/l
Cena promocyjna1,59 zł
1,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 170 opinii

15% taniej

ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 3,2 % 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT bez laktozy 3,2 %

1 l
4,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 235 opinii
ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 1,5 % 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT bez laktozy 1,5 %

1 l
4,39 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 173 opinii

17% taniej

ŁACIATE JUNIOR Mleko UHT 3,8% 1 l

ŁACIATE JUNIOR

Mleko UHT 3,8%

1 l
4,49 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 59 opinii
ŁACIATE Mleko UHT o smaku truskawkowym 200 ml

ŁACIATE

Mleko UHT o smaku truskawkowym

200 ml
9,95 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
ŁACIATE Mleko UHT o smaku waniliowym 200 ml

ŁACIATE

Mleko UHT o smaku waniliowym

200 ml
9,95 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 49 opinii
ŁACIATE Mleko UHT o smaku bananowym 200 ml

ŁACIATE

Mleko UHT o smaku bananowym

200 ml
9,95 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 181 opinii
ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko świeże bez laktozy 2,0%

1 l
5,39 zł/l
friscontowa cena
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 584 opinii
ŁACIATE Mleko 3,2% w butelce (świeże) 1 l

ŁACIATE

Mleko 3,2% w butelce (świeże)

1 l
4,59 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 517 opinii
ŁACIATE Mleko 2% w butelce (świeże) 1 l

ŁACIATE

Mleko 2% w butelce (świeże)

1 l
4,39 zł/l
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 56 opinii
ŁACIATE Mleko w proszku 500 g

ŁACIATE

Mleko w proszku

500 g
36,50 zł/kg
Cena18,25 zł
Do koszyka
4.9
z 66 opinii
Nowość
ŁACIATE Mleko UHT 0,5% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 0,5%

1 l
4,79 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.9
z 1055 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

1 l
4,49 zł/l
friscontowa cena
Cena4,49 zł
Kaucja: + 2,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.9
z 154 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% barista 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2% barista

1 l
5,19 zł/l
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store