Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Ze zbożami
BAKOMA Jogurt kremowy z brzoskwiniami i granolą
Jogurt kremowy z brzoskwiniami i granolą BAKOMA 230g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 60 opinii

BAKOMA Jogurt kremowy z brzoskwiniami i granolą

230 g
BAKOMA

Cena6,55 zł
28,48 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

nowa eko łyżeczka


BAKOMA Jogurt kremowy z brzoskwiniami i granolą


Produkt dostępny
Dostępne warianty
BAKOMA Jogurt kremowy z malinami i granolą
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
617.00 kJ
7.3%
Wartość energetyczna (kcal)
147.00 kcal
7.4%
Tłuszcz (g)
5.80 g
8.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.80 g
19.0%
Węglowodany (g)
20.30 g
7.8%
w tym cukry (g)
13.40 g
14.9%
Białko (g)
2.90 g
5.8%
Sól (g)
0.13 g
2.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
60 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały duet.
03.02.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze smakuje
20.06.2025
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
ZAWSZE DOBRA PRZEKĄSKA DLA GRUBASKA
17.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,48 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
230 g
Dostawca:
BAKOMA
Marka:
BAKOMA
EAN:
5900197023859
Cena za kg:
28,48 zł/kg
Waga:
230 g
Marka:
BAKOMA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAKOMA
EAN:
5900197023859

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 230 g (200 g e jogurt + 30 g musli)


Informacje producenta

Marka

Bakoma


Marka standaryzowana

MarkaBakoma

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jogurt kremowy

Wariant z brzoskwiniami i granolą

Produkty z kategorii Ze zbożami

4.9
z 73 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z malinami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z malinami i granolą

230 g
28,48 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
4.9
z 60 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z brzoskwiniami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z brzoskwiniami i granolą

230 g
28,48 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
5.0
z 61 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 51 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Kaucja: + 2,50 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 41 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 41 opinii
POLMLEK Jogurt malinowy z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt malinowy z musli kokosowym

210 g
23,76 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 12 opinii
POLMLEK Jogurt truskawkowy z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt truskawkowy z musli kokosowym

210 g
21,86 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 39 opinii
POLMLEK Jogurt z jeżyną z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt z jeżyną z musli kokosowym

210 g
23,76 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 53 opinii
ACTIVIA Jogurt ze zbożami orzechami i miodem 165 g

ACTIVIA

Jogurt ze zbożami orzechami i miodem

165 g
23,33 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka

Produkty marki BAKOMA

4.9
z 268 opinii
BAKOMA Śmietanka kremówka 30% 200 g

BAKOMA

Śmietanka kremówka 30%

200 g
28,45 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 254 opinii
BAKOMA Jogurt typu greckiego 170 g

BAKOMA

Jogurt typu greckiego

170 g
22,06 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 40 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 50 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 45 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 43 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 36 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 25 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 104 opinii
BAKOMA Jogurt z wiśniami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z wiśniami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 112 opinii
BAKOMA Jogurt z truskawkami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z truskawkami BIO

140 g
23,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 135 opinii
BAKOMA Jogurt z morelami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z morelami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 140 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt naturalny BIO

140 g
23,50 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 111 opinii
BAKOMA Jogurt z jagodami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z jagodami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 216 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 150 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

150 g
15,67 zł/kg
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 175 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 370 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

370 g
13,38 zł/kg
Cena4,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 73 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z malinami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z malinami i granolą

230 g
28,48 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store