Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy

Jogurt smakowy

Wróć do Jogurty

BrzoskwiniaGrecki i skyrInne owoceJagodaKozi i owczyMalinaTruskawkaWaniliaWiśniaZ czekoladąZe zbożami



4.9
z 112 opinii
BAKOMA Jogurt z truskawkami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z truskawkami BIO

140 g
23,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

4.9
z 64 opinii
FANTASIA Jogurt o smaku waniliowym z M&M's 120 g

FANTASIA

Jogurt o smaku waniliowym z M&M's

120 g
35,50 zł/kg
3,81 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni

4.9
z 29 opinii
FANTASIA Jogurt karmelowy z Twix 120 g

FANTASIA

Jogurt karmelowy z Twix

120 g
35,50 zł/kg
3,81 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.9
z 47 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z mieszanką Mars 104 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z mieszanką Mars

104 g
35,96 zł/kg
3,34 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

4.9
z 57 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z mini kawałkami Maltesers 103 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z mini kawałkami Maltesers

103 g
39,22 zł/kg
3,61 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni

4.9
z 55 opinii
YoPro Jogurt o smaku waniliowym 160 g

YoPro

Jogurt o smaku waniliowym

160 g
24,94 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni

4.9
z 277 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z wiśniami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z wiśniami

118 g
16,86 zł/kg
Krótka data 07.10
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

4.9
z 202 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kulkami w czekoladzie 100 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kulkami w czekoladzie

100 g
19,90 zł/kg
Krótka data 07.10
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

5.0
z 45 opinii

17% taniej

ALMIGHURT Jogurt z makiem i marcepanem 500 g

ALMIGHURT

Jogurt z makiem i marcepanem

500 g
17,98 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

5.0
z 185 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kawałkami czekolady mlecznej 106 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kawałkami czekolady mlecznej

106 g
30,66 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

4.9
z 152 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z gwiazdkami w czekoladzie 102 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z gwiazdkami w czekoladzie

102 g
31,86 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026


4.9
z 208 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z truskawkami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z truskawkami

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

4.9
z 112 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z płatkami w czekoladzie 102 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z płatkami w czekoladzie

102 g
31,86 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

5.0
z 142 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kawałkami mlecznej czekolady Wedel (edycja limitowana) 104 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kawałkami mlecznej czekolady Wedel (edycja limitowana)

104 g
31,25 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

4.9
z 217 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z jagodami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z jagodami

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

4.9
z 173 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z marakują 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z marakują

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

4.9
z 75 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z brzoskwiniami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z brzoskwiniami

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026


5.0
z 34 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kulkami o smaku truskawkowym 100 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kulkami o smaku truskawkowym

100 g
32,50 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

4.9
z 41 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy chrupiący słony karmel 99 g

FANTASIA

Jogurt kremowy chrupiący słony karmel

99 g
32,83 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

4.9
z 97 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

4.9
z 124 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni

5.0
z 126 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią

150 g
27,67 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni

4.9
z 357 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego waniliowy 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego waniliowy

150 g
24,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

4.9
z 193 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni

4.9
z 203 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z truskawkami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z truskawkami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

4.9
z 275 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z jagodami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z jagodami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni

5.0
z 67 opinii
YoPro Jogurt o smaku stracciatella 160 g

YoPro

Jogurt o smaku stracciatella

160 g
26,56 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

4.9
z 52 opinii
YoPro Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych 160 g

YoPro

Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych

160 g
26,56 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

4.8
z 36 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

4.9
z 50 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

5.0
z 40 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

4.9
z 43 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

4.9
z 25 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni


5.0
z 16 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku jagodowym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku jagodowym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

4.9
z 11 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku truskawkowym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku truskawkowym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

4.9
z 15 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku brzoskwiniowym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku brzoskwiniowym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

4.9
z 56 opinii
ZOTT Jogobella 30% mniej cukrów Jogurt brzoskwiniowy 150 g

ZOTT Jogobella

30% mniej cukrów Jogurt brzoskwiniowy

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

4.9
z 65 opinii
ZOTT Jogobella 30% mniej cukrów Jogurt jagodowy 150 g

ZOTT Jogobella

30% mniej cukrów Jogurt jagodowy

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

4.9
z 71 opinii
ZOTT Jogobella 30% mniej cukrów Jogurt truskawkowy 150 g

ZOTT Jogobella

30% mniej cukrów Jogurt truskawkowy

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni


4.9
z 11 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku orzech laskowy 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku orzech laskowy

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni

5.0
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka

4.9
z 71 opinii
BAKOMA Kremowy Jogurt kawowy 140 g

BAKOMA Kremowy

Jogurt kawowy

140 g
28,21 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

4.9
z 96 opinii
MLEKPOL Jogurt brzoskwiniowy 150 g

MLEKPOL

Jogurt brzoskwiniowy

150 g
11,27 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

4.9
z 104 opinii
MLEKPOL Jogurt jagodowy 150 g

MLEKPOL

Jogurt jagodowy

150 g
11,27 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

4.9
z 110 opinii
MLEKPOL Jogurt truskawkowy 150 g

MLEKPOL

Jogurt truskawkowy

150 g
11,27 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

5.0
z 107 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt brzoskwiniowo-gruszkowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt brzoskwiniowo-gruszkowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

5.0
z 87 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt ananasowo-mandarynkowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt ananasowo-mandarynkowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

5.0
z 68 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt jabłkowo-pomarańczowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt jabłkowo-pomarańczowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

5.0
z 61 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

5.0
z 51 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Kaucja: + 2,50 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

4.9
z 41 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.9
z 73 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z malinami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z malinami i granolą

230 g
28,48 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka

4.9
z 60 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z brzoskwiniami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z brzoskwiniami i granolą

230 g
28,48 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka

5.0
z 65 opinii
BAKOMA Kremowy Jogurt kokosowo-migdałowy 150 g

BAKOMA Kremowy

Jogurt kokosowo-migdałowy

150 g
26,33 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.8
z 6 opinii
BAKOMA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego jagoda borówka amerykańska 300 g

BAKOMA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego jagoda borówka amerykańska

300 g
17,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni


5.0
z 3 opinii
BAKOMA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego o smaku truskawkowym bez dodatku cukru 300 g

BAKOMA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego o smaku truskawkowym bez dodatku cukru

300 g
17,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka

4.7
z 6 opinii
BAKOMA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego o smaku owoców leśnych bez dodatku cukru 300 g

BAKOMA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego o smaku owoców leśnych bez dodatku cukru

300 g
17,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni

4.7
z 3 opinii
BAKOMA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru 300 g

BAKOMA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru

300 g
17,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
BAKOMA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego malina truskawka 300 g

BAKOMA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego malina truskawka

300 g
17,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka

4.9
z 8 opinii
BAKOMA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja 300 g

BAKOMA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja

300 g
18,97 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka

5.0
z 77 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kawałkami białej czekolady Wedel (edycja limitowana) 103 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kawałkami białej czekolady Wedel (edycja limitowana)

103 g
31,55 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026


4.9
z 41 opinii
POLMLEK Jogurt malinowy z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt malinowy z musli kokosowym

210 g
23,76 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.8
z 39 opinii
POLMLEK Jogurt z jeżyną z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt z jeżyną z musli kokosowym

210 g
23,76 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

4.9
z 12 opinii
POLMLEK Jogurt truskawkowy z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt truskawkowy z musli kokosowym

210 g
21,86 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

5.0
z 68 opinii
DANONE Biszkoptowy Jogurt kremowy 120 g

DANONE Biszkoptowy

Jogurt kremowy

120 g
21,58 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

4.9
z 121 opinii
ZOTT Jogobella Classics Jogurt malina 150 g

ZOTT Jogobella Classics

Jogurt malina

150 g
14,07 zł/kg
Cena2,11 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

4.9
z 150 opinii
ZOTT Jogobella Classics Jogurt wiśniowy 150 g

ZOTT Jogobella Classics

Jogurt wiśniowy

150 g
14,07 zł/kg
Cena2,11 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

4.9
z 246 opinii
ZOTT Jogobella Classics Jogurt brzoskwiniowy 150 g

ZOTT Jogobella Classics

Jogurt brzoskwiniowy

150 g
14,07 zł/kg
Cena2,11 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

4.9
z 28 opinii
DANONE Zakręcony mix Jogurt o smaku waniliowym z drażami z czekolady mlecznej 125 g

DANONE Zakręcony mix

Jogurt o smaku waniliowym z drażami z czekolady mlecznej

125 g
26,00 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

4.9
z 30 opinii
RIANS Jogurt owczy jagoda, jeżyna 115 g

RIANS

Jogurt owczy jagoda, jeżyna

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka

4.8
z 28 opinii
RIANS Jogurt owczy waniliowy 115 g

RIANS

Jogurt owczy waniliowy

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka

5.0
z 37 opinii
RIANS Jogurt owczy cytrynowy 115 g

RIANS

Jogurt owczy cytrynowy

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka

5.0
z 14 opinii
DANONKI Jogurt truskawkowy (saszetka) 70 g

DANONKI

Jogurt truskawkowy (saszetka)

70 g
47,00 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

5.0
z 8 opinii
DANONKI Jogurt o smaku waniliowym (saszetka) 70 g

DANONKI

Jogurt o smaku waniliowym (saszetka)

70 g
47,00 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

5.0
z 78 opinii
ACTIVIA Jogurt z jabłkami ziarnami i orzechami włoskimi ze szczepem bakterii ActiRegularis® 170 g

ACTIVIA

Jogurt z jabłkami ziarnami i orzechami włoskimi ze szczepem bakterii ActiRegularis®

170 g
23,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

4.9
z 43 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy malina-czerwona porzeczka z kawałkami czekolady 116 g

FANTASIA

Jogurt kremowy malina-czerwona porzeczka z kawałkami czekolady

116 g
28,02 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

4.9
z 27 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy mango-marakuja z kawałkami czekolady 116 g

FANTASIA

Jogurt kremowy mango-marakuja z kawałkami czekolady

116 g
28,02 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.9
z 37 opinii
MLEKPOL Jogurt Sokólski truskawkowy 400 g

MLEKPOL

Jogurt Sokólski truskawkowy

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
12

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store