Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Z czekoladą
YoPro Jogurt o smaku stracciatella
Jogurt o smaku stracciatella YoPro 160g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 67 opinii

YoPro Jogurt o smaku stracciatella

160 g
YoPro
Francja

Cena4,25 zł
26,56 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pyszny jogurt zawierający 15 g białka² w porcji, wzbogacony w magnez, który wspiera Twoje mięśnie³ oraz witaminę B9 pomagającą zmniejszyć uczucie zmęczenia.⁴ bogaty w białko² 0 % dodatku cukru¹ 0 % tłuszczu 9 niezbędnych aminokwasów⁵ Pamiętaj, że ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Cechy

¹Zawiera naturalnie występujące cukry.

²Białko przyczynia się do utrzymania i wzrostu masy mięśniowej.

³Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

⁴Witamina B9 (kwas foliowy) przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

⁵Swoistych dla każdego pełnowartościowego białka pochodzenia zwierzęcego.


YoPro Jogurt o smaku stracciatella


Produkt dostępny
Data przydatności: około 28 dni
Dostępne warianty
YoPro Jogurt o smaku waniliowym
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
240.00 kJ
2.9%
Wartość energetyczna (kcal)
57.00 kcal
2.9%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
3.60 g
1.4%
w tym cukry (g)
3.10 g
3.4%
Białko (g)
9.40 g
18.8%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Kwas foliowy (µg)
30.00 g
15.0%
Magnez (mg)
56.30 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
67 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥🔥🔥
13.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,56 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
YoPro
EAN:
5900643051047
Cena za kg:
26,56 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
YoPro
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5900643051047

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

YOPRO


Marka standaryzowana

MarkaDanone

Podmarka

Podmarka YoPro


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Green Dot


Opis produktu

Pyszny jogurt zawierający 15 g białka² w porcji, wzbogacony w magnez, który wspiera Twoje mięśnie³ oraz witaminę B9 pomagającą zmniejszyć uczucie zmęczenia.⁴ bogaty w białko² 0 % dodatku cukru¹ 0 % tłuszczu 9 niezbędnych aminokwasów⁵ Pamiętaj, że ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Oświadczenia żywieniowe

0 % dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry


Oświadczenia zdrowotne

Białko przyczynia się do utrzymania i wzrostu masy mięśniowej.

Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Witamina B9 (kwas foliowy) przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Pamiętaj, że ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jogurt

Wariant smak stracciatella

Produkty z kategorii Z czekoladą

4.9
z 202 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kulkami w czekoladzie 100 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kulkami w czekoladzie

100 g
19,90 zł/kg
Krótka data 07.10
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 64 opinii
FANTASIA Jogurt o smaku waniliowym z M&M's 120 g

FANTASIA

Jogurt o smaku waniliowym z M&M's

120 g
35,50 zł/kg
3,81 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 185 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kawałkami czekolady mlecznej 106 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kawałkami czekolady mlecznej

106 g
30,66 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 152 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z gwiazdkami w czekoladzie 102 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z gwiazdkami w czekoladzie

102 g
31,86 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 29 opinii
FANTASIA Jogurt karmelowy z Twix 120 g

FANTASIA

Jogurt karmelowy z Twix

120 g
35,50 zł/kg
3,81 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 112 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z płatkami w czekoladzie 102 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z płatkami w czekoladzie

102 g
31,86 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 142 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kawałkami mlecznej czekolady Wedel (edycja limitowana) 104 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kawałkami mlecznej czekolady Wedel (edycja limitowana)

104 g
31,25 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 47 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z mieszanką Mars 104 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z mieszanką Mars

104 g
35,96 zł/kg
3,34 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 57 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z mini kawałkami Maltesers 103 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z mini kawałkami Maltesers

103 g
39,22 zł/kg
3,61 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 41 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy chrupiący słony karmel 99 g

FANTASIA

Jogurt kremowy chrupiący słony karmel

99 g
32,83 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 77 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kawałkami białej czekolady Wedel (edycja limitowana) 103 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kawałkami białej czekolady Wedel (edycja limitowana)

103 g
31,55 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 67 opinii
YoPro Jogurt o smaku stracciatella 160 g

YoPro

Jogurt o smaku stracciatella

160 g
26,56 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 71 opinii
BAKOMA Kremowy Jogurt kawowy 140 g

BAKOMA Kremowy

Jogurt kawowy

140 g
28,21 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 43 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy malina-czerwona porzeczka z kawałkami czekolady 116 g

FANTASIA

Jogurt kremowy malina-czerwona porzeczka z kawałkami czekolady

116 g
28,02 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 27 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy mango-marakuja z kawałkami czekolady 116 g

FANTASIA

Jogurt kremowy mango-marakuja z kawałkami czekolady

116 g
28,02 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

Produkty marki YoPro

4.9
z 63 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku stracciatella 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku stracciatella

270 g
16,63 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
5.0
z 82 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku truskawka - malina 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku truskawka - malina

270 g
18,48 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku mango 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku mango

270 g
16,63 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 55 opinii
YoPro Jogurt o smaku waniliowym 160 g

YoPro

Jogurt o smaku waniliowym

160 g
24,94 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 52 opinii
YoPro Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych 160 g

YoPro

Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych

160 g
26,56 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 19 opinii
YoPro Pudding o smaku karmelowym 150 g

YoPro

Pudding o smaku karmelowym

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 4 opinii
YoPro Pudding o smaku pistacjowym 150 g

YoPro

Pudding o smaku pistacjowym

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 38 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku wanilia-ciasteczko 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku wanilia-ciasteczko

270 g
16,63 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.9
z 26 opinii
YoPro Pudding o smaku czekolada-orzech 150 g

YoPro

Pudding o smaku czekolada-orzech

150 g
42,33 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store