Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Desery chłodzone
Proteinowe
YoPro Pudding o smaku karmelowym
Pudding o smaku karmelowym YoPro 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 19 opinii

YoPro Pudding o smaku karmelowym

150 g
YoPro
Niemcy

Cena6,35 zł
42,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pyszny deser mleczny zawierający 15 g białka² w porcji, wzbogacony w magnez, który wspiera Twoje mięśnie³ oraz witaminę B9 pomagającą zmniejszyć uczucie zmęczenia⁴. Pamiętaj, że ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Cechy

²Białko przyczynia się do utrzymania i wzrostu masy mięśniowej.

³Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

⁴Witamina B9 (kwas foliowy) przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.


YoPro Pudding o smaku karmelowym


Produkt dostępny
Dostępne warianty
YoPro Pudding o smaku pistacjowym
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
308.00 kJ
3.7%
Wartość energetyczna (kcal)
73.00 kcal
3.7%
Tłuszcz (g)
0.80 g
1.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
6.10 g
2.3%
w tym cukry (g)
4.60 g
5.1%
Białko (g)
10.00 g
20.0%
Sól (g)
0.50 g
8.3%
Kwas foliowy (µg)
30.00 g
15.0%
Wapń (mg)
334.00 mg
41.8%
Magnez (mg)
57.00 mg
15.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zenona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.01.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2025
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2025
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.07.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
42,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
YoPro
EAN:
8410500031268
Cena za kg:
42,33 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
YoPro
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
8410500031268

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 ℃ do +6 ℃.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

YOPRO


Marka standaryzowana

MarkaDanone

Podmarka

Podmarka YoPro


Logotypy stron trzecich

Green Dot

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Pyszny deser mleczny zawierający 15 g białka² w porcji, wzbogacony w magnez, który wspiera Twoje mięśnie³ oraz witaminę B9 pomagającą zmniejszyć uczucie zmęczenia⁴. Pamiętaj, że ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Oświadczenia żywieniowe

Deser mleczny o smaku karmelowym, bogaty w białko, z magnezem i witaminą B9.

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pudding

Wariant o smaku karmelowym

Produkty z kategorii Proteinowe

5.0
z 33 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy)

200 g
27,45 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.8
z 31 opinii

19% taniej

EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy czekoladowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy czekoladowy

200 g
27,45 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 28 opinii

19% taniej

EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy biała czekolada 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy biała czekolada

200 g
27,45 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku słonego karmelu (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku słonego karmelu (bez laktozy)

200 g
24,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 41 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy waniliowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy waniliowy

200 g
33,75 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy z kaszką ryżową 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy z kaszką ryżową

200 g
33,75 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy karmelowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy karmelowy

200 g
33,75 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Deser proteinowy czekoladowy z bitą śmietanką 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Deser proteinowy czekoladowy z bitą śmietanką

200 g
34,45 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
YoPro Pudding o smaku karmelowym 150 g

YoPro

Pudding o smaku karmelowym

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
YoPro Pudding o smaku pistacjowym 150 g

YoPro

Pudding o smaku pistacjowym

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy z kreatyną czekoladowy 230 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy z kreatyną czekoladowy

230 g
33,43 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy z kreatyną biała czekolada 230 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy z kreatyną biała czekolada

230 g
33,43 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka

Produkty marki YoPro

4.9
z 63 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku stracciatella 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku stracciatella

270 g
16,63 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 41 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku mango 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku mango

270 g
16,63 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
5.0
z 82 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku truskawka - malina 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku truskawka - malina

270 g
18,48 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 55 opinii
YoPro Jogurt o smaku waniliowym 160 g

YoPro

Jogurt o smaku waniliowym

160 g
24,94 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 67 opinii
YoPro Jogurt o smaku stracciatella 160 g

YoPro

Jogurt o smaku stracciatella

160 g
26,56 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 52 opinii
YoPro Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych 160 g

YoPro

Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych

160 g
26,56 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 4 opinii
YoPro Pudding o smaku pistacjowym 150 g

YoPro

Pudding o smaku pistacjowym

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 38 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku wanilia-ciasteczko 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku wanilia-ciasteczko

270 g
16,63 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.9
z 26 opinii
YoPro Pudding o smaku czekolada-orzech 150 g

YoPro

Pudding o smaku czekolada-orzech

150 g
42,33 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store