Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Inne owoce
YoPro Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych
Jogurt o smaku banan krem z orzeszków ziemnych YoPro 160g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 52 opinii

YoPro Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych

160 g
YoPro
Francja

Cena4,25 zł
26,56 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pyszny jogurt zawierający 15 g białka² w porcji, wzbogacony w magnez, który wspiera Twoje mięśnie³ oraz witaminę B9 pomagającą zmniejszyć uczucie zmęczenia.⁴ bogaty w białko² 0 % dodatku cukru¹ 0 % tłuszczu 9 niezbędnych aminokwasów⁵ Pamiętaj, że ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Cechy

¹Zawiera naturalnie występujące cukry.

²Białko przyczynia się do utrzymania i wzrostu masy mięśniowej.

³Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

⁴Witamina B9 (kwas foliowy) przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

⁵Swoistych dla każdego pełnowartościowego białka pochodzenia zwierzęcego.


YoPro Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych


Produkt dostępny
Data przydatności: około 30 dni
Dostępne warianty
YoPro Jogurt o smaku stracciatella
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
239.00 kJ
2.8%
Wartość energetyczna (kcal)
56.00 kcal
2.8%
Tłuszcz (g)
0.10 g
0.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
4.40 g
1.7%
w tym cukry (g)
4.10 g
4.6%
Białko (g)
9.40 g
18.8%
Sól (g)
0.09 g
1.5%
Kwas foliowy (µg)
30.00 g
15.0%
Magnez (mg)
56.30 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
52 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
8%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry jogurt, intesywny smak, malo kalorii
29.10.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
fajny nietypowy smak
24.08.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie próbowałam daty okej
08.05.2025
0
0
Vita
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
30.04.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
smak okej ale skład do poprawy, troszkę zawyżona cena jak dla mnie
09.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,56 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
YoPro
EAN:
5900643051061
Cena za kg:
26,56 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
YoPro
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5900643051061

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

YOPRO


Marka standaryzowana

MarkaDanone

Podmarka

Podmarka YoPro


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Green Dot


Opis produktu

Pyszny jogurt zawierający 15 g białka² w porcji, wzbogacony w magnez, który wspiera Twoje mięśnie³ oraz witaminę B9 pomagającą zmniejszyć uczucie zmęczenia.⁴ bogaty w białko² 0 % dodatku cukru¹ 0 % tłuszczu 9 niezbędnych aminokwasów⁵ Pamiętaj, że ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Oświadczenia żywieniowe

Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych, z magnezem i witaminą B9.

0 % dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry

0 % tłuszczu

bogaty w białko


Oświadczenia zdrowotne

Białko przyczynia się do utrzymania i wzrostu masy mięśniowej.

Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Witamina B9 (kwas foliowy) przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Pamiętaj, że ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Informacje dot. stylu życia

0% tłuszczu

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jogurt

Wariant smak banan-krem z orzeszków ziemnych

Produkty z kategorii Inne owoce

5.0
z 45 opinii

17% taniej

ALMIGHURT Jogurt z makiem i marcepanem 500 g

ALMIGHURT

Jogurt z makiem i marcepanem

500 g
17,98 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 173 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z marakują 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z marakują

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 52 opinii
YoPro Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych 160 g

YoPro

Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych

160 g
26,56 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 11 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku orzech laskowy 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku orzech laskowy

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
5.0
z 87 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt ananasowo-mandarynkowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt ananasowo-mandarynkowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 68 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt jabłkowo-pomarańczowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt jabłkowo-pomarańczowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 65 opinii
BAKOMA Kremowy Jogurt kokosowo-migdałowy 150 g

BAKOMA Kremowy

Jogurt kokosowo-migdałowy

150 g
26,33 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 68 opinii
DANONE Biszkoptowy Jogurt kremowy 120 g

DANONE Biszkoptowy

Jogurt kremowy

120 g
21,58 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 135 opinii
BAKOMA Jogurt z morelami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z morelami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 93 opinii
BAKOMA Jogurt z owocami leśnymi BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z owocami leśnymi BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 78 opinii
ACTIVIA Jogurt z jabłkami ziarnami i orzechami włoskimi ze szczepem bakterii ActiRegularis® 170 g

ACTIVIA

Jogurt z jabłkami ziarnami i orzechami włoskimi ze szczepem bakterii ActiRegularis®

170 g
23,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 86 opinii
ACTIVIA Jogurt wieloowocowy z ziarnami ze szczepem bakterii ActiRegularis® 170 g

ACTIVIA

Jogurt wieloowocowy z ziarnami ze szczepem bakterii ActiRegularis®

170 g
28,76 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

Produkty marki YoPro

4.9
z 63 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku stracciatella 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku stracciatella

270 g
16,63 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 41 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku mango 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku mango

270 g
16,63 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 82 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku truskawka - malina 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku truskawka - malina

270 g
18,48 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 55 opinii
YoPro Jogurt o smaku waniliowym 160 g

YoPro

Jogurt o smaku waniliowym

160 g
24,94 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 67 opinii
YoPro Jogurt o smaku stracciatella 160 g

YoPro

Jogurt o smaku stracciatella

160 g
26,56 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 4 opinii
YoPro Pudding o smaku pistacjowym 150 g

YoPro

Pudding o smaku pistacjowym

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
YoPro Pudding o smaku karmelowym 150 g

YoPro

Pudding o smaku karmelowym

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.8
z 38 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku wanilia-ciasteczko 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku wanilia-ciasteczko

270 g
16,63 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.9
z 26 opinii
YoPro Pudding o smaku czekolada-orzech 150 g

YoPro

Pudding o smaku czekolada-orzech

150 g
42,33 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store