Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Inne owoce
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku orzech laskowy
Napój mleczny o smaku orzech laskowy MÜLLERMILCH MÜLLER 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 11 opinii

MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku orzech laskowy

400 g
MÜLLER
Niemcy

Cena3,85 zł
9,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

witaminy B2, B1, B6, B12


MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku orzech laskowy


Produkt dostępny
Data przydatności: około 30 dni
Dostępne warianty
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
294.00 kJ
3.5%
Wartość energetyczna (kcal)
70.00 kcal
3.5%
Tłuszcz (g)
1.50 g
2.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.90 g
4.5%
Węglowodany (g)
10.70 g
4.1%
w tym cukry (g)
9.80 g
10.9%
Białko (g)
3.20 g
6.4%
Sól (g)
0.16 g
2.7%
Witamina B6 (mg)
0.28 mg
20.0%
Witamina B12 (µg)
500.00 g
20000.0%
Tiamina (B1) (mg)
0.23 mg
Ryboflawina (B2) (mg)
0.35 mg
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
.polecam.👍️
10.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny napój mleczny.Jego cudowny smak orzecha laskowego zadowoli nawet najbardziej wybredne podniebienia.Polecam👍🔥
11.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MÜLLER DAIRY POLSKA
Marka:
MÜLLER
EAN:
4025500293482
Cena za kg:
9,63 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
MÜLLER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MÜLLER DAIRY POLSKA
EAN:
4025500293482

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed spożyciem. Najlepiej pić schłodzony.


Przechowywanie

Należy spożyć do: patrz szyjka butelki/nakrętka. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +8 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

379 ml e


Informacje producenta

Marka

Müller


Marka standaryzowana

MarkaMüller

Podmarka

Podmarka Müllermilch


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój mleczny

Wariant o smaku orzechowym

Produkty z kategorii Inne owoce

4.9
z 173 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z marakują 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z marakują

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 08.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
5.0
z 45 opinii

17% taniej

ALMIGHURT Jogurt z makiem i marcepanem 500 g

ALMIGHURT

Jogurt z makiem i marcepanem

500 g
17,98 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 78 opinii
ACTIVIA Jogurt z jabłkami ziarnami i orzechami włoskimi ze szczepem bakterii ActiRegularis® 170 g

ACTIVIA

Jogurt z jabłkami ziarnami i orzechami włoskimi ze szczepem bakterii ActiRegularis®

170 g
23,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 134 opinii
BAKOMA Jogurt z morelami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z morelami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 11 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku orzech laskowy 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku orzech laskowy

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 52 opinii
YoPro Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych 160 g

YoPro

Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych

160 g
26,56 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 87 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt ananasowo-mandarynkowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt ananasowo-mandarynkowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 68 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt jabłkowo-pomarańczowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt jabłkowo-pomarańczowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 92 opinii
BAKOMA Jogurt z owocami leśnymi BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z owocami leśnymi BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 65 opinii
BAKOMA Kremowy Jogurt kokosowo-migdałowy 150 g

BAKOMA Kremowy

Jogurt kokosowo-migdałowy

150 g
26,33 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 68 opinii
DANONE Biszkoptowy Jogurt kremowy 120 g

DANONE Biszkoptowy

Jogurt kremowy

120 g
21,58 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 86 opinii
ACTIVIA Jogurt wieloowocowy z ziarnami ze szczepem bakterii ActiRegularis® 170 g

ACTIVIA

Jogurt wieloowocowy z ziarnami ze szczepem bakterii ActiRegularis®

170 g
28,76 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

Produkty marki MÜLLER

5.0
z 107 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku czekoladowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku czekoladowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku truskawkowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku truskawkowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku bananowym 400 ml

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku bananowym

400 ml
11,47 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku pistacjowo-kokosowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku pistacjowo-kokosowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
5.0
z 49 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 16 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 8 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
5.0
z 12 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
12,97 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 22 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku waniliowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku waniliowym

200 g
13,45 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 92 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy o smaku czekoladowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy o smaku czekoladowym

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 82 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem karmelowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem karmelowym

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 79 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z truskawkami 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z truskawkami

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 20 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku pistacjowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku pistacjowym

200 g
13,45 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 10 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Shake Napój mleczny o smaku mlecznej czekolady 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Shake Napój mleczny o smaku mlecznej czekolady

400 g
10,63 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store