Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Desery chłodzone
Z ryżem i zbożowe
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z truskawkami
Deser mleczno ryżowy z truskawkami RISO MÜLLER 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 79 opinii

MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z truskawkami

200 g
MÜLLER

Cena2,99 zł
14,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Wyśmienita przekąska mleczno-ryżowa wzbogacona o wsad owocowy z truskawek. Deser ma delikatną, kremową konsystencję, która pozwala zapomnieć o zmęczeniu i głodzie. Riso to posiłek bogaty w białko i wapń.Produkty Mullera nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników. Produkowane są z pełnego mleka, które zachowuje swoje walory odżywcze.

MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z truskawkami


Produkt dostępny
Data przydatności: około 18 dni
Dostępne warianty
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku waniliowym
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
438.00 kJ
5.2%
Wartość energetyczna (kcal)
104.00 kcal
5.2%
Tłuszcz (g)
2.10 g
3.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.40 g
7.0%
Węglowodany (g)
18.00 g
6.9%
w tym cukry (g)
12.10 g
13.4%
Białko (g)
2.90 g
5.8%
Sól (g)
0.24 g
4.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
79 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
8%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
💪💪💪
15.04.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Super deser ryżowy. Polecam!!!
01.04.2026
0
0
katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Opisałam przy ryżu z karmelem. Smak truskawek mdły, może z winy tych owoców. Ryż jako taki bez zarzutu
23.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
MÜLLER DAIRY POLSKA
Marka:
MÜLLER
EAN:
40858227
Cena za kg:
14,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
MÜLLER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MÜLLER DAIRY POLSKA
EAN:
40858227

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +4°C do +8°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 4

Maks. temp. °C 8


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Informacje producenta

Marka

Müller


Marka standaryzowana

MarkaMüller

Podmarka

Podmarka Riso


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Deser mleczno-ryżowy

Wariant truskawka

Produkty z kategorii Z ryżem i zbożowe

5.0
z 20 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku pistacjowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku pistacjowym

200 g
13,45 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 82 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem karmelowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem karmelowym

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 92 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy o smaku czekoladowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy o smaku czekoladowym

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 79 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z truskawkami 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z truskawkami

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 22 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku waniliowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku waniliowym

200 g
13,45 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 38 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny z kaszą manną 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny z kaszą manną

190 g
24,68 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

Produkty marki MÜLLER

5.0
z 107 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku czekoladowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku czekoladowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku truskawkowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku truskawkowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku bananowym 400 ml

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku bananowym

400 ml
11,47 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku pistacjowo-kokosowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku pistacjowo-kokosowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku orzech laskowy 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku orzech laskowy

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 20 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku pistacjowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku pistacjowym

200 g
13,45 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 92 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy o smaku czekoladowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy o smaku czekoladowym

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 22 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku waniliowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku waniliowym

200 g
13,45 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 82 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem karmelowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem karmelowym

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 16 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 49 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 12 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
12,97 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 8 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 14 opinii
MÜLLER Ayran Napój mleczny na bazie jogurtu 500 g

MÜLLER

Ayran Napój mleczny na bazie jogurtu

500 g
8,98 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store