Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Napoje mleczne i kefir
Owocowe
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku truskawkowym
Napój mleczny o smaku truskawkowym MÜLLERMILCH MÜLLER 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 45 opinii

MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku truskawkowym

400 g
MÜLLER

Cena4,59 zł
11,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
To wyśmienity napój mleczny - dla dzieci i dorosłych. Zamknięty w poręcznej butelce, możesz zabrać do szkoły, do pracy, na wycieczkę.
MULLER Mleko truskawkowe to idealna kompozycja smakowa. Mocno owocowe jest przyjemnością dla podniebienia.
Produkt nie zawiera konserwantów. Dostarcza cenne witaminy i minerały. Jest też źródłem energii, dlatego polecany jest jako dodatek do pierwszego posiłku w ciągu dnia lub II śniadania.
Poznaj wyjątkowy smak mleka i truskawek, który gwarantuje owocowe orzeźwienie.

Cechy

1,4 % tłuszczu

witaminy B2, B1, B6, B12


MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku truskawkowym


Produkt dostępny
Dostępne warianty
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku bananowym
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
268.00 kJ
3.2%
Wartość energetyczna (kcal)
64.00 kcal
3.2%
Tłuszcz (g)
1.40 g
2.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.90 g
4.5%
Węglowodany (g)
9.50 g
3.7%
w tym cukry (g)
9.50 g
10.6%
Białko (g)
3.20 g
6.4%
Sól (g)
0.14 g
2.3%
Witamina B6 (mg)
0.28 mg
20.0%
Witamina B12 (µg)
0.50 g
20.0%
Tiamina (B1) (mg)
0.23 mg
Ryboflawina (B2) (mg)
0.35 mg
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
45 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.08.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
ALEKSANDRA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.02.2026
0
0
ELŻBIETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Koleta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MÜLLER DAIRY POLSKA
Marka:
MÜLLER
EAN:
4025500135645
Cena za kg:
11,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
MÜLLER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MÜLLER DAIRY POLSKA
EAN:
4025500135645

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed spożyciem. Najlepiej pić schłodzony.


Przechowywanie

Należy spożyć do: patrz szyjka butelki/nakrętka. Przechowywać w temperaturze od +1 ℃ do +8 ℃.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

380 ml e


Informacje producenta

Marka

Müller


Marka standaryzowana

MarkaMüller

Podmarka

Podmarka Müllermilch


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój mleczny

Wariant o smaku truskawkowym


Opis produktu

Kiedy szukasz czegoś przepysznie owocowego sięgnij po truskawkowy Müllermilch. Rozkoszuj się soczystym połączeniem smaku mleka i truskawek. Dla tych wszystkich, którzy dbają o zdrowie i szukają owocowego odświeżenia.

O marce

Müllermilch to pyszne napoje mleczne bez dodatku konserwantów. Każda butelka zawiera dzienną dawkę witaminy E, B1, B2 i B6 oraz cukier gronowy, który jest źródłem łatwo przyswajalnej energii.

O producencie

Müller Firma funkcjonuje skutecznie w Europie już od ponad 100 lat i od blisko 5 lat jest obecna w Polsce. To najlepszy dowód, że tradycja i wysoka jakość produktów nie wychodzą z mody. Jako znaczący producent Müller sam przetwarza owoce w procesie produkcyjnym, aby zadbać o ich właściwą, jakość. Pozwala to zachować oryginalne właściwości przetworzonych owoców takie jak: smak, aromat i konsystencja. Nie korzystamy z produktów wcześniej przetworzonych przez dostawców.

Produkty z kategorii Owocowe

4.9
z 45 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku truskawkowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku truskawkowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku bananowym 400 ml

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku bananowym

400 ml
11,47 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku pistacjowo-kokosowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku pistacjowo-kokosowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Shake Napój mleczny o smaku waniliowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Shake Napój mleczny o smaku waniliowym

400 g
13,22 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
BENECOL Napój jogurtowy o smaku borówki 6x100g 600 g

BENECOL

Napój jogurtowy o smaku borówki 6x100g

600 g
29,75 zł/kg
Cena17,85 zł
Do koszyka
5.0
z 33 opinii
MULLER Mleko waniliowe 400 ml

MULLER

Mleko waniliowe

400 ml
11,47 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka

Produkty marki MÜLLER

5.0
z 107 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku czekoladowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku czekoladowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku bananowym 400 ml

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku bananowym

400 ml
11,47 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku pistacjowo-kokosowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku pistacjowo-kokosowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 11 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku orzech laskowy 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku orzech laskowy

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
5.0
z 49 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 16 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 12 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
12,97 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 8 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 22 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku waniliowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku waniliowym

200 g
13,45 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 82 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem karmelowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem karmelowym

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 79 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z truskawkami 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z truskawkami

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 92 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy o smaku czekoladowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy o smaku czekoladowym

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 20 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku pistacjowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku pistacjowym

200 g
13,45 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 10 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Shake Napój mleczny o smaku mlecznej czekolady 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Shake Napój mleczny o smaku mlecznej czekolady

400 g
10,63 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store