Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Napoje mleczne i kefir
Owocowe

Owocowe

Wróć do Napoje mleczne i kefir




4.9
z 45 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku truskawkowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku truskawkowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka

5.0
z 47 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku bananowym 400 ml

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku bananowym

400 ml
11,47 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka

4.9
z 58 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku pistacjowo-kokosowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku pistacjowo-kokosowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka

4.8
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka

5.0
z 22 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Shake Napój mleczny o smaku waniliowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Shake Napój mleczny o smaku waniliowym

400 g
13,22 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka

4.9
z 22 opinii
BENECOL Napój jogurtowy o smaku borówki 6x100g 600 g

BENECOL

Napój jogurtowy o smaku borówki 6x100g

600 g
29,75 zł/kg
Cena17,85 zł
Do koszyka

5.0
z 33 opinii
MULLER Mleko waniliowe 400 ml

MULLER

Mleko waniliowe

400 ml
11,47 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store