Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Napoje mleczne i kefir

Napoje mleczne i kefir

Wróć do Mleko, kefiry i napoje mleczne

CzekoladoweKawoweKefirMaślanka i zsiadłe mlekoOwocoweProteinowe



4.9
z 59 opinii
ACTIVIA Kefir truskawka 280 g

ACTIVIA

Kefir truskawka

280 g
10,71 zł/kg
3,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

5.0
z 59 opinii
ACTIVIA Kefir naturalny 280 g

ACTIVIA

Kefir naturalny

280 g
10,71 zł/kg
3,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

5.0
z 67 opinii
ACTIVIA Kefir mango 280 g

ACTIVIA

Kefir mango

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

5.0
z 165 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 2,0% (w szkle) 280 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 2,0% (w szkle)

280 g
14,25 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

4.9
z 152 opinii
ROBICO Maślanka naturalna 400 g

ROBICO

Maślanka naturalna

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

5.0
z 321 opinii
MILKO Maślanka naturalna 330 ml

MILKO

Maślanka naturalna

330 ml
9,85 zł/l
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

5.0
z 388 opinii
KANKA Kefir naturalny 2% 1 kg

KANKA

Kefir naturalny 2%

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

5.0
z 524 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 1,5% 400 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 1,5%

400 g
8,22 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

5.0
z 299 opinii
ROBICO Kefir bez laktozy z probiotykiem 1,5% 400 g

ROBICO

Kefir bez laktozy z probiotykiem 1,5%

400 g
9,22 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

4.9
z 341 opinii
OSM ŁOWICZ Kefir Łowicki 400 g

OSM ŁOWICZ

Kefir Łowicki

400 g
7,97 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

4.9
z 161 opinii
MILKO Kefir naturalny 330 ml

MILKO

Kefir naturalny

330 ml
10,15 zł/l
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni


5.0
z 84 opinii
ŁACIATY Protein+ Kefir pitny naturalny 360 g

ŁACIATY Protein+

Kefir pitny naturalny

360 g
11,08 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

4.9
z 80 opinii
MALUTA Ayran - napój turecki na bazie mleka fermentowanego 330 g

MALUTA

Ayran - napój turecki na bazie mleka fermentowanego

330 g
10,15 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.9
z 193 opinii
KRASNYSTAW Kefir luksusowy 250 g

KRASNYSTAW

Kefir luksusowy

250 g
7,80 zł/kg
Cena1,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

4.9
z 113 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny rodzinny 1,5% 900 g

ROBICO

Kefir tradycyjny rodzinny 1,5%

900 g
7,54 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

4.9
z 76 opinii
OSM ŁOWICZ Maślanka kawowa 500 g

OSM ŁOWICZ

Maślanka kawowa

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

4.9
z 64 opinii
OSM ŁOWICZ Maślanka mango z marakują 500 g

OSM ŁOWICZ

Maślanka mango z marakują

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni


4.9
z 240 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 1,5% 250 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 1,5%

250 g
10,20 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

4.9
z 319 opinii
KRASNYSTAW Zsiadłe mleko 400 g

KRASNYSTAW

Zsiadłe mleko

400 g
8,87 zł/kg
Cena3,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

5.0
z 107 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku czekoladowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku czekoladowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka

5.0
z 47 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku bananowym 400 ml

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku bananowym

400 ml
11,47 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka

4.9
z 45 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku truskawkowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku truskawkowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka

4.9
z 58 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku pistacjowo-kokosowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku pistacjowo-kokosowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka

4.8
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka

5.0
z 252 opinii
KANKA Kefir naturalny 2% 400 g

KANKA

Kefir naturalny 2%

400 g
5,63 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

4.9
z 122 opinii
KRASNYSTAW Kefir luksusowy 400 g

KRASNYSTAW

Kefir luksusowy

400 g
8,38 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

4.9
z 107 opinii
BAKOMA Kefir naturalny 370 g

BAKOMA

Kefir naturalny

370 g
13,49 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.9
z 124 opinii
MLEKPOL Ayran - napój w stylu tureckim na bazie jogurtu 330 ml

MLEKPOL

Ayran - napój w stylu tureckim na bazie jogurtu

330 ml
11,18 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka

5.0
z 49 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

5.0
z 12 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
12,97 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

4.9
z 16 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

4.9
z 8 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni

4.9
z 36 opinii
PIĄTNICA Koktajl odżywczy truskawka banan 250 ml

PIĄTNICA

Koktajl odżywczy truskawka banan

250 ml
15,96 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni


4.9
z 38 opinii
PIĄTNICA Koktajl odżywczy mango marakuja 250 ml

PIĄTNICA

Koktajl odżywczy mango marakuja

250 ml
15,96 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

4.9
z 643 opinii
MLEKPOL Maślanka Mrągowska naturalna 1 l

MLEKPOL

Maślanka Mrągowska naturalna

1 l
5,39 zł/l
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

4.8
z 283 opinii
MILKO Kefir naturalny 1 l

MILKO

Kefir naturalny

1 l
6,85 zł/l
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

4.9
z 44 opinii
TURKISH STYLE Ayran napój na bazie jogurtu z solą 250 ml

TURKISH STYLE

Ayran napój na bazie jogurtu z solą

250 ml
9,80 zł/l
Cena2,45 zł
Do koszyka

4.9
z 40 opinii
ZOTT MONTE Napój czekoladowy 200 ml

ZOTT MONTE

Napój czekoladowy

200 ml
19,95 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka

5.0
z 132 opinii
KRASNYSTAW Zsiadłe mleko w butelce 420 g

KRASNYSTAW

Zsiadłe mleko w butelce

420 g
7,83 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni


4.8
z 13 opinii
MÜLLER Ayran Napój mleczny na bazie jogurtu 500 g

MÜLLER

Ayran Napój mleczny na bazie jogurtu

500 g
8,98 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka

4.8
z 10 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Shake Napój mleczny o smaku mlecznej czekolady 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Shake Napój mleczny o smaku mlecznej czekolady

400 g
10,63 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

5.0
z 22 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Shake Napój mleczny o smaku waniliowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Shake Napój mleczny o smaku waniliowym

400 g
13,22 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka

4.9
z 94 opinii
OSM ŁOWICZ Maślanka naturalna 1 l

OSM ŁOWICZ

Maślanka naturalna

1 l
5,85 zł/l
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

5.0
z 59 opinii
MLEKPOL Kefir sokólski 400 g

MLEKPOL

Kefir sokólski

400 g
9,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

4.9
z 25 opinii
BAKOMA MEN Pro Shake białkowy smak czekoladowy 380 g

BAKOMA MEN Pro

Shake białkowy smak czekoladowy

380 g
17,50 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka

4.9
z 22 opinii
BENECOL Napój jogurtowy o smaku borówki 6x100g 600 g

BENECOL

Napój jogurtowy o smaku borówki 6x100g

600 g
29,75 zł/kg
Cena17,85 zł
Do koszyka

4.9
z 26 opinii
MILKA Original Napój mleczny z czekoladą milka 220 ml

MILKA

Original Napój mleczny z czekoladą milka

220 ml
27,05 zł/l
Cena5,95 zł
Do koszyka

4.8
z 13 opinii
DIETAN Ayran - napój turecki (na bazie mleka fermentowanego) 500 ml

DIETAN

Ayran - napój turecki (na bazie mleka fermentowanego)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026

4.8
z 8 opinii
STARBUCKS Frappuccino Caramel - mleczny napój kawowy o smaku karmelowym 250 ml

STARBUCKS

Frappuccino Caramel - mleczny napój kawowy o smaku karmelowym

250 ml
34,76 zł/l
Cena8,69 zł
Do koszyka

4.9
z 18 opinii
STARBUCKS Frappuccino Vanilla - mleczny napój kawowy o smaku waniliowym 250 ml

STARBUCKS

Frappuccino Vanilla - mleczny napój kawowy o smaku waniliowym

250 ml
34,76 zł/l
Cena8,69 zł
Do koszyka

5.0
z 8 opinii
STARBUCKS Doubleshot Espresso - napój kawowy (bez dodatku cukru) 200 ml

STARBUCKS

Doubleshot Espresso - napój kawowy (bez dodatku cukru)

200 ml
49,95 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 15 opinii
STARBUCKS Cappuccino - mleczny napój kawowy 220 ml

STARBUCKS

Cappuccino - mleczny napój kawowy

220 ml
39,50 zł/l
Cena8,69 zł
Do koszyka

4.7
z 14 opinii
STARBUCKS Skinny Latte - mleczny napój kawowy (bez dodatku cukru i bez laktozy) 220 ml

STARBUCKS

Skinny Latte - mleczny napój kawowy (bez dodatku cukru i bez laktozy)

220 ml
39,50 zł/l
Cena8,69 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
DR WITT Shake proteinowy ciastko waniliowe 500 ml

DR WITT

Shake proteinowy ciastko waniliowe

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 3 opinii
DR WITT Shake proteinowy wiśnia-czekolada 500 ml

DR WITT

Shake proteinowy wiśnia-czekolada

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027


5.0
z 33 opinii
MULLER Mleko waniliowe 400 ml

MULLER

Mleko waniliowe

400 ml
11,47 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka

5.0
z 24 opinii
MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku ciasteczka-czekolady-karmelu 400 g

MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku ciasteczka-czekolady-karmelu

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka

4.7
z 15 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy pistacjowy 250 ml

EHRMANN HIGH PROTEIN

Napój proteinowy pistacjowy

250 ml
34,20 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka

4.7
z 11 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy czekoladowy 250 ml

EHRMANN HIGH PROTEIN

Napój proteinowy czekoladowy

250 ml
34,20 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka

4.9
z 13 opinii
MILKA Napój mleczny z czekoladą milka o smaku truskawkowym 220 ml

MILKA

Napój mleczny z czekoladą milka o smaku truskawkowym

220 ml
27,23 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
STARBUCKS Tripleshot Espresso - mleczny napój kawowy (bez dodatku cukru) 300 ml

STARBUCKS

Tripleshot Espresso - mleczny napój kawowy (bez dodatku cukru)

300 ml
35,63 zł/l
Cena10,69 zł
Do koszyka


4.7
z 3 opinii
STARBUCKS Tripleshot Espresso - mleczny napój kawowy 300 ml

STARBUCKS

Tripleshot Espresso - mleczny napój kawowy

300 ml
35,63 zł/l
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026

4.0
z 1 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy z kreatyną czekoladowy 330 ml

EHRMANN HIGH PROTEIN

Napój proteinowy z kreatyną czekoladowy

330 ml
26,03 zł/l
Cena8,59 zł
Do koszyka

5.0
z 15 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku ciasteczkowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku ciasteczkowym

400 g
12,97 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.5
z 11 opinii
STARBUCKS Frappuccino Mocha - mleczny napój kawowy o smaku czekoladowym 250 ml

STARBUCKS

Frappuccino Mocha - mleczny napój kawowy o smaku czekoladowym

250 ml
34,76 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 181 opinii
MLEKOVITA Kefir naturalny BIO 375 g

MLEKOVITA

Kefir naturalny BIO

375 g
9,57 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni

5.0
z 33 opinii
EKO ŁUKTA Kefir naturalny BIO 300 g

EKO ŁUKTA

Kefir naturalny BIO

300 g
15,50 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.7
z 11 opinii
MENIKIO Kefir kozi gęsty BIO 200 g

MENIKIO

Kefir kozi gęsty BIO

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store