Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Napoje mleczne i kefir
Proteinowe
EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy pistacjowy
Napój proteinowy pistacjowy EHRMANN HIGH PROTEIN 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 15 opinii

EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy pistacjowy

250 ml
EHRMANN HIGH PROTEIN
Niemcy

Cena8,55 zł
34,20 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy czekoladowy
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
bez laktozy
Wysokobiałkowe
Keto

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
73%
4
27%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
DOROTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
DOROTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.10.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.09.2025
0
0
A
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0
Hubert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,20 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
EHRMANN HIGH PROTEIN
EAN:
4002971329803
Cena za kg:
34,20 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
EHRMANN HIGH PROTEIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
4002971329803

Produkty z kategorii Proteinowe

5.0
z 49 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 12 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
12,97 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 16 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 8 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 36 opinii
PIĄTNICA Koktajl odżywczy truskawka banan 250 ml

PIĄTNICA

Koktajl odżywczy truskawka banan

250 ml
15,96 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 38 opinii
PIĄTNICA Koktajl odżywczy mango marakuja 250 ml

PIĄTNICA

Koktajl odżywczy mango marakuja

250 ml
15,96 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 25 opinii
BAKOMA MEN Pro Shake białkowy smak czekoladowy 380 g

BAKOMA MEN Pro

Shake białkowy smak czekoladowy

380 g
17,50 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
DR WITT Shake proteinowy wiśnia-czekolada 500 ml

DR WITT

Shake proteinowy wiśnia-czekolada

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 3 opinii
DR WITT Shake proteinowy ciastko waniliowe 500 ml

DR WITT

Shake proteinowy ciastko waniliowe

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 15 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy pistacjowy 250 ml

EHRMANN HIGH PROTEIN

Napój proteinowy pistacjowy

250 ml
34,20 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.7
z 11 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy czekoladowy 250 ml

EHRMANN HIGH PROTEIN

Napój proteinowy czekoladowy

250 ml
34,20 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy z kreatyną czekoladowy 330 ml

EHRMANN HIGH PROTEIN

Napój proteinowy z kreatyną czekoladowy

330 ml
26,03 zł/l
Cena8,59 zł
Do koszyka

Produkty marki EHRMANN HIGH PROTEIN

4.8
z 31 opinii

19% taniej

EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy czekoladowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy czekoladowy

200 g
27,45 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 28 opinii

19% taniej

EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy biała czekolada 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy biała czekolada

200 g
27,45 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy z kaszką ryżową 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy z kaszką ryżową

200 g
33,75 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy karmelowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy karmelowy

200 g
33,75 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy waniliowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy waniliowy

200 g
33,75 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Deser proteinowy czekoladowy z bitą śmietanką 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Deser proteinowy czekoladowy z bitą śmietanką

200 g
34,45 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.7
z 11 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy czekoladowy 250 ml

EHRMANN HIGH PROTEIN

Napój proteinowy czekoladowy

250 ml
34,20 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy z kreatyną czekoladowy 330 ml

EHRMANN HIGH PROTEIN

Napój proteinowy z kreatyną czekoladowy

330 ml
26,03 zł/l
Cena8,59 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy z kreatyną czekoladowy 230 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy z kreatyną czekoladowy

230 g
33,43 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy z kreatyną biała czekolada 230 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy z kreatyną biała czekolada

230 g
33,43 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store