Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Napoje mleczne i kefir
Proteinowe
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku malinowym
Protein Napój mleczny o smaku malinowym MÜLLERMILCH MÜLLER 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 12 opinii

MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
MÜLLER
Niemcy

Cena5,19 zł
12,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku malinowym


Produkt dostępny
Data przydatności: około 29 dni
Dostępne warianty
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
261.00 kJ
3.1%
Wartość energetyczna (kcal)
62.00 kcal
3.1%
Tłuszcz (g)
1.50 g
2.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.00 g
5.0%
Węglowodany (g)
5.50 g
2.1%
w tym cukry (g)
5.50 g
6.1%
Białko (g)
6.50 g
13.0%
Sól (g)
0.20 g
3.3%
Witamina B6 (mg)
0.28 mg
20.0%
Witamina B12 (µg)
0.50 g
20.0%
Tiamina (B1) (mg)
0.23 mg
Ryboflawina (B2) (mg)
0.35 mg
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
slawomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MÜLLER DAIRY POLSKA
Marka:
MÜLLER
EAN:
4025500298005
Cena za kg:
12,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
MÜLLER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MÜLLER DAIRY POLSKA
EAN:
4025500298005

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed spożyciem. Najlepiej pić schłodzony.


Przechowywanie

Należy spożyć do: patrz szyjka butelki/nakrętka. Przechowywać w temperaturze od +1°C do +8°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

383 ml e


Informacje producenta

Marka

Müller


Marka standaryzowana

MarkaMüller

Podmarka

Podmarka Müllermilch Protein


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój mleczny

Wariant o smaku malinowym

Produkty z kategorii Proteinowe

5.0
z 49 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 12 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
12,97 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 16 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 8 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 36 opinii
PIĄTNICA Koktajl odżywczy truskawka banan 250 ml

PIĄTNICA

Koktajl odżywczy truskawka banan

250 ml
15,96 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 38 opinii
PIĄTNICA Koktajl odżywczy mango marakuja 250 ml

PIĄTNICA

Koktajl odżywczy mango marakuja

250 ml
15,96 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 25 opinii
BAKOMA MEN Pro Shake białkowy smak czekoladowy 380 g

BAKOMA MEN Pro

Shake białkowy smak czekoladowy

380 g
17,50 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
DR WITT Shake proteinowy wiśnia-czekolada 500 ml

DR WITT

Shake proteinowy wiśnia-czekolada

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 3 opinii
DR WITT Shake proteinowy ciastko waniliowe 500 ml

DR WITT

Shake proteinowy ciastko waniliowe

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 15 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy pistacjowy 250 ml

EHRMANN HIGH PROTEIN

Napój proteinowy pistacjowy

250 ml
34,20 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.7
z 11 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy czekoladowy 250 ml

EHRMANN HIGH PROTEIN

Napój proteinowy czekoladowy

250 ml
34,20 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy z kreatyną czekoladowy 330 ml

EHRMANN HIGH PROTEIN

Napój proteinowy z kreatyną czekoladowy

330 ml
26,03 zł/l
Cena8,59 zł
Do koszyka

Produkty marki MÜLLER

5.0
z 107 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku czekoladowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku czekoladowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku truskawkowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku truskawkowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku bananowym 400 ml

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku bananowym

400 ml
11,47 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku pistacjowo-kokosowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku pistacjowo-kokosowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku orzech laskowy 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku orzech laskowy

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.8
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 49 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 8 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 79 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z truskawkami 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z truskawkami

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 22 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku waniliowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku waniliowym

200 g
13,45 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 81 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem karmelowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem karmelowym

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 20 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku pistacjowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku pistacjowym

200 g
13,45 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 92 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy o smaku czekoladowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy o smaku czekoladowym

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.8
z 10 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Shake Napój mleczny o smaku mlecznej czekolady 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Shake Napój mleczny o smaku mlecznej czekolady

400 g
10,63 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store