Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Malina
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku malinowym
Napój mleczny o smaku malinowym MÜLLERMILCH MÜLLER 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
MÜLLER
Niemcy

Cena3,85 zł
9,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

witaminy: B2, B1, B6, B12


MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku malinowym


Produkt dostępny
Dostępne warianty
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku truskawkowym
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
288.00 kJ
3.4%
Wartość energetyczna (kcal)
68.00 kcal
3.4%
Tłuszcz (g)
1.30 g
1.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.90 g
4.5%
Węglowodany (g)
10.90 g
4.2%
w tym cukry (g)
10.10 g
11.2%
Białko (g)
3.20 g
6.4%
Sól (g)
0.14 g
2.3%
Witamina B6 (mg)
0.28 mg
20.0%
Witamina B12 (µg)
0.50 g
20.0%
Tiamina (B1) (mg)
0.23 mg
Ryboflawina (B2) (mg)
0.35 mg
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MÜLLER DAIRY POLSKA
Marka:
MÜLLER
EAN:
4025500292164
Cena za kg:
9,63 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
MÜLLER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MÜLLER DAIRY POLSKA
EAN:
4025500292164

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed spożyciem. Najlepiej pić schłodzony.


Przechowywanie

Należy spożyć do: patrz szyjka butelki/ nakrętka. Przechowywać w temperaturze od +1 ℃ do +8 ℃.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

380 ml e


Informacje producenta

Marka

Müller


Marka standaryzowana

MarkaMüller

Podmarka

Podmarka Müllermilch


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój mleczny

Wariant o smaku malinowym

Produkty z kategorii Malina

5.0
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
4.9
z 121 opinii
ZOTT Jogobella Classics Jogurt malina 150 g

ZOTT Jogobella Classics

Jogurt malina

150 g
14,07 zł/kg
Cena2,11 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 20 opinii
SOBBEKE Jogurt malinowy BIO 500 g

SOBBEKE

Jogurt malinowy BIO

500 g
37,58 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 19 opinii
MLEKPOL Jogurt Sokólski malinowy 400 g

MLEKPOL

Jogurt Sokólski malinowy

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka

Produkty marki MÜLLER

5.0
z 107 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku czekoladowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku czekoladowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku truskawkowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku truskawkowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku bananowym 400 ml

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku bananowym

400 ml
11,47 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku pistacjowo-kokosowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku pistacjowo-kokosowym

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku orzech laskowy 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku orzech laskowy

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.8
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 49 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 12 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
12,97 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 8 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 79 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z truskawkami 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z truskawkami

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 22 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku waniliowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku waniliowym

200 g
13,45 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 81 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem karmelowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem karmelowym

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 20 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku pistacjowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku pistacjowym

200 g
13,45 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 92 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy o smaku czekoladowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy o smaku czekoladowym

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.8
z 10 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Shake Napój mleczny o smaku mlecznej czekolady 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Shake Napój mleczny o smaku mlecznej czekolady

400 g
10,63 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store