Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Desery chłodzone
Proteinowe
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy biała czekolada
Pudding proteinowy biała czekolada EHRMANN HIGH PROTEIN 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

19% taniej

4.9
z 28 opinii

EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy biała czekolada

200 g
EHRMANN HIGH PROTEIN
Niemcy

Cena promocyjna5,49 zł
27,45 zł/kg
6,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (19% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy karmelowy
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
bez laktozy
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
0%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!
22.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
To nie jest negatywna opinia, po prostu smak jest przeciętny, nie najlepszy, ale i nie najgorszy
28.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny
27.10.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Błażej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
EHRMANN HIGH PROTEIN
EAN:
4002971275902
Cena za kg:
27,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
EHRMANN HIGH PROTEIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
4002971275902

Produkty z kategorii Proteinowe

5.0
z 33 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy)

200 g
27,45 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.8
z 31 opinii

19% taniej

EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy czekoladowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy czekoladowy

200 g
27,45 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 28 opinii

19% taniej

EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy biała czekolada 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy biała czekolada

200 g
27,45 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku słonego karmelu (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku słonego karmelu (bez laktozy)

200 g
24,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 41 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy waniliowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy waniliowy

200 g
33,75 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy z kaszką ryżową 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy z kaszką ryżową

200 g
33,75 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy karmelowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy karmelowy

200 g
33,75 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Deser proteinowy czekoladowy z bitą śmietanką 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Deser proteinowy czekoladowy z bitą śmietanką

200 g
34,45 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
YoPro Pudding o smaku karmelowym 150 g

YoPro

Pudding o smaku karmelowym

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
YoPro Pudding o smaku pistacjowym 150 g

YoPro

Pudding o smaku pistacjowym

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy z kreatyną czekoladowy 230 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy z kreatyną czekoladowy

230 g
33,43 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy z kreatyną biała czekolada 230 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy z kreatyną biała czekolada

230 g
33,43 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka

Produkty marki EHRMANN HIGH PROTEIN

4.8
z 31 opinii

19% taniej

EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy czekoladowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy czekoladowy

200 g
27,45 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy waniliowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy waniliowy

200 g
33,75 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy z kaszką ryżową 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy z kaszką ryżową

200 g
33,75 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy karmelowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy karmelowy

200 g
33,75 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Deser proteinowy czekoladowy z bitą śmietanką 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Deser proteinowy czekoladowy z bitą śmietanką

200 g
34,45 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.7
z 15 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy pistacjowy 250 ml

EHRMANN HIGH PROTEIN

Napój proteinowy pistacjowy

250 ml
34,20 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.7
z 11 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy czekoladowy 250 ml

EHRMANN HIGH PROTEIN

Napój proteinowy czekoladowy

250 ml
34,20 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Napój proteinowy z kreatyną czekoladowy 330 ml

EHRMANN HIGH PROTEIN

Napój proteinowy z kreatyną czekoladowy

330 ml
26,03 zł/l
Cena8,59 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy z kreatyną czekoladowy 230 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy z kreatyną czekoladowy

230 g
33,43 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy z kreatyną biała czekolada 230 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy z kreatyną biała czekolada

230 g
33,43 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store