Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Napoje mleczne i kefir
Kefir
KRASNYSTAW Kefir luksusowy
Kefir luksusowy KRASNYSTAW 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 122 opinii

KRASNYSTAW Kefir luksusowy

400 g
KRASNYSTAW

Cena3,35 zł
8,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kefir Luksusowy Krasnystaw to smaczny, musujący napój będący naturalnym probiotykiem. Jego konsystencja jest gęsta i kremowa, a smak lekko kwaskowy. Istotny jest także skład odżywczy tego napoju – pełnowartościowe białko, witaminy, a także składniki mineralne, w tym przede wszystkim łatwo przyswajalny wapń.

Kefir, a zwłaszcza jego ziarna potocznie zwane grzybkiem kefirowym, wytwarzają własny rodzaj antybiotyku. Grzybki kefirowe wprowadzają także do mleka syntetyzowane przez siebie witaminy z grupy B, a także witaminę K.

Kefir to nieoczywista różnorodność zastosowań:

  • Gofry z kefirem
  • Chleb z miodem kefirem i słonecznikiem

Cechy

wysoka zawartość białka

zawiera aktywną mikroflorę

Wybór Detalistów - Hit Handlu 2017


KRASNYSTAW Kefir luksusowy


Produkt dostępny
Data przydatności: około 16 dni
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
239.00 kJ
2.8%
Wartość energetyczna (kcal)
57.00 kcal
2.9%
Tłuszcz (g)
2.00 g
2.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.30 g
6.5%
Węglowodany (g)
5.70 g
2.2%
w tym cukry (g)
5.10 g
5.7%
Białko (g)
4.00 g
8.0%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
122 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
piję od wielu lat wygrywa z pozostałymi kefirami
25.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
19.05.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Krasnystaw od lat jest wiodący i ma świetne produkty
26.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry jogurt, chociaż w ofercie mógłby się znaleźć tej samej firmy w butelce, wysokobiałkowy (granatowa nalepka).
16.02.2026
0
0
ALICJA
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
07.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zawsze dobrej jakości.
01.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeden z lepszych kefirów na rynku.
09.01.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry i tyle
14.08.2025
0
0
marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
jestem z Lubelskiego. się wie i się pije. śmietankowy...
22.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
8,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
KRASNYSTAW
EAN:
5902057000345
Cena za kg:
8,38 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
KRASNYSTAW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
5902057000345

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Naturalna aktywność drożdży kefirowych może spowodować uwypuklenie wieczka. Temperatura przechowywania od +1° do +8°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Informacje producenta

Marka

Krasnystaw


Marka standaryzowana

MarkaKrasnystaw

Opis produktu

Nasz kefir produkowany jest z najlepszego polskiego mleka, dzięki czemu wyróżniają go nie tylko najwyższe właściwości odżywcze, ale także wyjątkowy aromat, odpowiednia gęstość i delikatny smak. Świetnie gasi pragnienie i orzeźwia w upalne dni.


O producencie

OSM Krasnystaw to nowoczesna firma działająca na rynku od ponad 100 lat. Wyroby OSM Krasnystaw pochodzące z ekologicznych i zielonych terenów Lubelszczyzny dzięki swojej jakości cieszą się dużym powodzeniem i uznaniem wśród klientów czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienie. Najcenniejsze dla nas nagrody konsumenckie np. Najlepsze w Polsce.


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość białka


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kefir

Produkty z kategorii Kefir

5.0
z 60 opinii
ACTIVIA Kefir truskawka 280 g

ACTIVIA

Kefir truskawka

280 g
10,71 zł/kg
3,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 59 opinii
ACTIVIA Kefir naturalny 280 g

ACTIVIA

Kefir naturalny

280 g
10,71 zł/kg
3,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 67 opinii
ACTIVIA Kefir mango 280 g

ACTIVIA

Kefir mango

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 165 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 2,0% (w szkle) 280 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 2,0% (w szkle)

280 g
14,25 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 389 opinii
KANKA Kefir naturalny 2% 1 kg

KANKA

Kefir naturalny 2%

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 299 opinii
ROBICO Kefir bez laktozy z probiotykiem 1,5% 400 g

ROBICO

Kefir bez laktozy z probiotykiem 1,5%

400 g
9,22 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 526 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 1,5% 400 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 1,5%

400 g
8,22 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 341 opinii
OSM ŁOWICZ Kefir Łowicki 400 g

OSM ŁOWICZ

Kefir Łowicki

400 g
7,97 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 161 opinii
MILKO Kefir naturalny 330 ml

MILKO

Kefir naturalny

330 ml
10,15 zł/l
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 84 opinii
ŁACIATY Protein+ Kefir pitny naturalny 360 g

ŁACIATY Protein+

Kefir pitny naturalny

360 g
11,08 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 193 opinii
KRASNYSTAW Kefir luksusowy 250 g

KRASNYSTAW

Kefir luksusowy

250 g
7,80 zł/kg
Cena1,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 113 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny rodzinny 1,5% 900 g

ROBICO

Kefir tradycyjny rodzinny 1,5%

900 g
7,54 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 124 opinii
MLEKPOL Ayran - napój w stylu tureckim na bazie jogurtu 330 ml

MLEKPOL

Ayran - napój w stylu tureckim na bazie jogurtu

330 ml
11,18 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 80 opinii
MALUTA Ayran - napój turecki na bazie mleka fermentowanego 330 g

MALUTA

Ayran - napój turecki na bazie mleka fermentowanego

330 g
10,15 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 240 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 1,5% 250 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 1,5%

250 g
10,20 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 252 opinii
KANKA Kefir naturalny 2% 400 g

KANKA

Kefir naturalny 2%

400 g
5,63 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 107 opinii
BAKOMA Kefir naturalny 370 g

BAKOMA

Kefir naturalny

370 g
13,49 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 44 opinii
TURKISH STYLE Ayran napój na bazie jogurtu z solą 250 ml

TURKISH STYLE

Ayran napój na bazie jogurtu z solą

250 ml
9,80 zł/l
Cena2,45 zł
Do koszyka
4.9
z 122 opinii
KRASNYSTAW Kefir luksusowy 400 g

KRASNYSTAW

Kefir luksusowy

400 g
8,38 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 283 opinii
MILKO Kefir naturalny 1 l

MILKO

Kefir naturalny

1 l
6,85 zł/l
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 13 opinii
MÜLLER Ayran Napój mleczny na bazie jogurtu 500 g

MÜLLER

Ayran Napój mleczny na bazie jogurtu

500 g
8,98 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 59 opinii
MLEKPOL Kefir sokólski 400 g

MLEKPOL

Kefir sokólski

400 g
9,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 13 opinii
DIETAN Ayran - napój turecki (na bazie mleka fermentowanego) 500 ml

DIETAN

Ayran - napój turecki (na bazie mleka fermentowanego)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.9
z 181 opinii
MLEKOVITA Kefir naturalny BIO 375 g

MLEKOVITA

Kefir naturalny BIO

375 g
9,57 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.7
z 11 opinii
MENIKIO Kefir kozi gęsty BIO 200 g

MENIKIO

Kefir kozi gęsty BIO

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KRASNYSTAW

4.9
z 143 opinii
KRASNYSTAW Jogurt naturalny wapń + probiotyk 175 g

KRASNYSTAW

Jogurt naturalny wapń + probiotyk

175 g
11,37 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 193 opinii
KRASNYSTAW Kefir luksusowy 250 g

KRASNYSTAW

Kefir luksusowy

250 g
7,80 zł/kg
Cena1,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 320 opinii
KRASNYSTAW Zsiadłe mleko 400 g

KRASNYSTAW

Zsiadłe mleko

400 g
8,87 zł/kg
Cena3,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 132 opinii
KRASNYSTAW Zsiadłe mleko w butelce 420 g

KRASNYSTAW

Zsiadłe mleko w butelce

420 g
7,83 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store