Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Desery chłodzone
Z ryżem i zbożowe
GRAND DESSERT Deser mleczny z kaszą manną
Deser mleczny z kaszą manną GRAND DESSERT 190g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 37 opinii

GRAND DESSERT Deser mleczny z kaszą manną

190 g
GRAND DESSERT
Niemcy

Cena4,69 zł
24,68 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 15 dni
Dostępne warianty
GRAND DESSERT Deser mleczny pistacjowy
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
37 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubię
19.05.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, pożywny deser
09.05.2025
0
0
ARLETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
15.04.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.05.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
24,68 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
190 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
GRAND DESSERT
EAN:
4002971253702
Cena za kg:
24,68 zł/kg
Waga:
190 g
Marka:
GRAND DESSERT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
4002971253702

Produkty z kategorii Z ryżem i zbożowe

4.9
z 79 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z truskawkami 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z truskawkami

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 22 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku waniliowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku waniliowym

200 g
13,45 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 81 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem karmelowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem karmelowym

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 92 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy o smaku czekoladowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy o smaku czekoladowym

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 20 opinii
MÜLLER RISO Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku pistacjowym 200 g

MÜLLER RISO

Deser mleczno-ryżowy z sosem o smaku pistacjowym

200 g
13,45 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 37 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny z kaszą manną 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny z kaszą manną

190 g
24,68 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

Produkty marki GRAND DESSERT

5.0
z 10 opinii

15% taniej

GRAND DESSERT Deser mleczny czekoladowy 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny czekoladowy

190 g
21,00 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 17 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny stracciatella 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny stracciatella

190 g
24,68 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 17 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny pistacjowy 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny pistacjowy

190 g
24,68 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store