Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Desery chłodzone
Z dodatkami
GRAND DESSERT Deser mleczny czekoladowy
Deser mleczny czekoladowy GRAND DESSERT 190g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

15% taniej

5.0
z 10 opinii

GRAND DESSERT Deser mleczny czekoladowy

190 g
GRAND DESSERT
Niemcy

Cena promocyjna3,99 zł
21,00 zł/kg
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (15% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 18 dni
Dostępne warianty
GRAND DESSERT Deser mleczny pistacjowy
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Delikatny, smaczny
17.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0
ARLETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
190 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
GRAND DESSERT
EAN:
4002971253009
Cena za kg:
21,00 zł/kg
Waga:
190 g
Marka:
GRAND DESSERT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
4002971253009

Produkty z kategorii Z dodatkami

5.0
z 10 opinii

15% taniej

GRAND DESSERT Deser mleczny czekoladowy 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny czekoladowy

190 g
21,00 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 47 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser orzechowy z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser orzechowy z bitą śmietanką

180 g
19,17 zł/kg
Cena3,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 64 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser o smaku truskawkowym z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser o smaku truskawkowym z bitą śmietanką

180 g
17,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
5.0
z 138 opinii
POLMLEK Poezja Lux Deser czekoladowy z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja Lux Deser czekoladowy z bitą śmietanką

180 g
17,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 73 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser waniliowy z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser waniliowy z bitą śmietanką

180 g
18,28 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.7
z 59 opinii
ZOTT Deser z Koroną Z bitą śmietaną wanilia 175 g

ZOTT Deser z Koroną

Z bitą śmietaną wanilia

175 g
11,37 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 38 opinii
RIANS Creme brulee 2x100g 200 g

RIANS

Creme brulee 2x100g

200 g
73,75 zł/kg
Cena14,75 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny pistacjowy 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny pistacjowy

190 g
24,68 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 17 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny stracciatella 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny stracciatella

190 g
24,68 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.6
z 18 opinii
RIANS Panna Cotta czerwone owoce 2x120g 240 g

RIANS

Panna Cotta czerwone owoce 2x120g

240 g
57,04 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
4.7
z 19 opinii
RIANS Panna Cotta z mango i marakują 2x120g 240 g

RIANS

Panna Cotta z mango i marakują 2x120g

240 g
64,54 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
4.7
z 23 opinii
RIANS Deser czekoladowy z pomarańczą 125 g

RIANS

Deser czekoladowy z pomarańczą

125 g
63,60 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
RIANS Deser czekoladowy z malinami 125 g

RIANS

Deser czekoladowy z malinami

125 g
63,60 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
EKO ŁUKTA Deser czekoladowy z jagodami BIO 130 g

EKO ŁUKTA

Deser czekoladowy z jagodami BIO

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
EKO ŁUKTA Deser waniliowy z truskawkami BIO 130 g

EKO ŁUKTA

Deser waniliowy z truskawkami BIO

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki GRAND DESSERT

4.9
z 38 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny z kaszą manną 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny z kaszą manną

190 g
24,68 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 17 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny pistacjowy 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny pistacjowy

190 g
24,68 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 17 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny stracciatella 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny stracciatella

190 g
24,68 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store