Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Desery chłodzone
Z dodatkami
RIANS Panna Cotta czerwone owoce 2x120g
Panna Cotta czerwone owoce 2x120g RIANS 240g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 18 opinii

RIANS Panna Cotta czerwone owoce 2x120g

240 g
RIANS

Cena13,69 zł
57,04 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
RIANS Panna Cotta z mango i marakują 2x120g
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
670.00 kJ
8.0%
Wartość energetyczna (kcal)
161.00 kcal
8.1%
Tłuszcz (g)
11.00 g
15.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
8.00 g
40.0%
Węglowodany (g)
12.00 g
4.6%
w tym cukry (g)
11.00 g
12.2%
Białko (g)
3.00 g
6.0%
Sól (g)
0.08 g
1.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
72%
4
22%
3
0%
2
6%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, ale jak na te ilość cena z kosmosu
16.01.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
nie moje smaki, da się zjeść ale myślałam że to deser bardziej wyrafinowany a to serek z panna cotty z osobnym sosem owocowym do polania, dobre ale głowy nie urywa, poznałam smak ale więcej nie kupię
19.08.2025
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Małgosia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.09.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2025
0
0
ELENA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2025
0
0
Sławomira
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2025
0
0
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
57,04 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
240 g
Dostawca:
LAITERIES
Marka:
RIANS
EAN:
3184670006627
Cena za kg:
57,04 zł/kg
Waga:
240 g
Marka:
RIANS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LAITERIES
EAN:
3184670006627

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temp. od 0°C do +7°C. Należy spożyć do/numer partii: na pojemniczku z sosem na górze opakowania.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 7


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto 240 g 2 x (100 g + 20 g)


Informacje producenta

Marka

Rians


Marka standaryzowana

MarkaRians

Dodatkowe informacje

Zawartość nie może być sprzedawana oddzielnie


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mleczne desery

Wariant i sos z 5 czerwonych owoców

Produkty z kategorii Z dodatkami

5.0
z 10 opinii

15% taniej

GRAND DESSERT Deser mleczny czekoladowy 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny czekoladowy

190 g
21,00 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 47 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser orzechowy z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser orzechowy z bitą śmietanką

180 g
19,17 zł/kg
Cena3,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 64 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser o smaku truskawkowym z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser o smaku truskawkowym z bitą śmietanką

180 g
17,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
5.0
z 138 opinii
POLMLEK Poezja Lux Deser czekoladowy z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja Lux Deser czekoladowy z bitą śmietanką

180 g
17,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 72 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser waniliowy z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser waniliowy z bitą śmietanką

180 g
18,28 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.7
z 59 opinii
ZOTT Deser z Koroną Z bitą śmietaną wanilia 175 g

ZOTT Deser z Koroną

Z bitą śmietaną wanilia

175 g
11,37 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 38 opinii
RIANS Creme brulee 2x100g 200 g

RIANS

Creme brulee 2x100g

200 g
73,75 zł/kg
Cena14,75 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny pistacjowy 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny pistacjowy

190 g
24,68 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 17 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny stracciatella 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny stracciatella

190 g
24,68 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.6
z 18 opinii
RIANS Panna Cotta czerwone owoce 2x120g 240 g

RIANS

Panna Cotta czerwone owoce 2x120g

240 g
57,04 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
4.7
z 19 opinii
RIANS Panna Cotta z mango i marakują 2x120g 240 g

RIANS

Panna Cotta z mango i marakują 2x120g

240 g
64,54 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
4.7
z 23 opinii
RIANS Deser czekoladowy z pomarańczą 125 g

RIANS

Deser czekoladowy z pomarańczą

125 g
63,60 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
RIANS Deser czekoladowy z malinami 125 g

RIANS

Deser czekoladowy z malinami

125 g
63,60 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
EKO ŁUKTA Deser czekoladowy z jagodami BIO 130 g

EKO ŁUKTA

Deser czekoladowy z jagodami BIO

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
EKO ŁUKTA Deser waniliowy z truskawkami BIO 130 g

EKO ŁUKTA

Deser waniliowy z truskawkami BIO

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki RIANS

5.0
z 35 opinii

29% taniej

RIANS La Cabrette Piramidka ser kozi Cabrette 150 g

RIANS La Cabrette

Piramidka ser kozi Cabrette

150 g
70,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
RIANS Brebette Piramidka ser owczy Brebette 150 g

RIANS Brebette

Piramidka ser owczy Brebette

150 g
113,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 59 opinii
RIANS Le Roulé Francuski ser śmietankowy z ananasem 125 g

RIANS

Le Roulé Francuski ser śmietankowy z ananasem

125 g
92,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,59 zł
12,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 42 opinii
RIANS Le Roulé Francuski ser śmietankowy z żurawiną 125 g

RIANS

Le Roulé Francuski ser śmietankowy z żurawiną

125 g
92,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,59 zł
12,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 58 opinii
RIANS Jogurt owczy naturalny 115 g

RIANS

Jogurt owczy naturalny

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
RIANS Jogurt owczy waniliowy 115 g

RIANS

Jogurt owczy waniliowy

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
RIANS Jogurt owczy jagoda, jeżyna 115 g

RIANS

Jogurt owczy jagoda, jeżyna

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
RIANS Jogurt owczy cytrynowy 115 g

RIANS

Jogurt owczy cytrynowy

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
5.0
z 38 opinii
RIANS Creme brulee 2x100g 200 g

RIANS

Creme brulee 2x100g

200 g
73,75 zł/kg
Cena14,75 zł
Do koszyka
4.7
z 19 opinii
RIANS Panna Cotta z mango i marakują 2x120g 240 g

RIANS

Panna Cotta z mango i marakują 2x120g

240 g
64,54 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
4.7
z 23 opinii
RIANS Deser czekoladowy z pomarańczą 125 g

RIANS

Deser czekoladowy z pomarańczą

125 g
63,60 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
RIANS Deser czekoladowy z malinami 125 g

RIANS

Deser czekoladowy z malinami

125 g
63,60 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store