Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt naturalny
Kozi i owczy
RIANS Jogurt owczy naturalny
Jogurt owczy naturalny RIANS 115g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 58 opinii

RIANS Jogurt owczy naturalny

115 g
RIANS

Cena7,39 zł
64,26 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jogurt owczy Rians oparty w 100% o świeże owcze mleko, pochodzące z górskich łąk Pirenejów, produkowany w regionie Nawarra, w Hiszpanii. Jego konsystencja jest kremowa i aksamitna, ma niepowtarzalny delikatny smak. Wyłącznie naturalne składniki.


RIANS Jogurt owczy naturalny


Produkt dostępny
Dostępne warianty
RIANS Jogurt owczy waniliowy
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
380.00 kJ
4.5%
Wartość energetyczna (kcal)
91.00 kcal
4.6%
Tłuszcz (g)
6.40 g
9.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.40 g
22.0%
Węglowodany (g)
4.00 g
1.5%
w tym cukry (g)
4.00 g
4.4%
Białko (g)
4.40 g
8.8%
Sól (g)
0.11 g
1.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
58 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny i bardzo malutki produkcik
24.02.2026
1
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
wyśmienity
05.01.2026
0
0
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Gęsty smaczny pożywny
30.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
64,26 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
115 g
Dostawca:
LAITERIES
Marka:
RIANS
EAN:
3184670004562
Cena za kg:
64,26 zł/kg
Waga:
115 g
Marka:
RIANS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LAITERIES
EAN:
3184670004562

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temp. od 0 °C do +7 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 7


Informacje producenta

Marka

Rians


Marka standaryzowana

MarkaRians

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Jogurt owczy Rians oparty w 100% o świeże owcze mleko, pochodzące z górskich łąk Pirenejów, produkowany w regionie Nawarra, w Hiszpanii. Jego konsystencja jest kremowa i aksamitna, ma niepowtarzalny delikatny smak. Wyłącznie naturalne składniki.


O producencie

Od 4 pokoleń nasza mleczarnia prowadzi swoją działalność w Rians, wiosce położonej w samym sercu Francji. Przestrzegamy najbardziej rygorystycznych wymogów, jeśli chodzi o autentyczność naszych produktów, zgodnie z naszymi tradycyjnymi recepturami i własnymi inspiracjami. Jedynie zapewniając najwyższą jakość wykorzystywanych, składników, które zawsze są jak najbardziej naturalne, nadajemy naszym produktom ten niepowtarzalny smak. Naszą największą przyjemnością jest oferowanie wam wyjątkowych chwil dzięki wyjątkowym smakom prawdziwie francuskiej kuchni! Hugues_Triballat


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jogurt owczy

Wariant naturalny

Produkty z kategorii Kozi i owczy

5.0
z 38 opinii
BERGERIE Kozi jogurt naturalny BIO 125 g

BERGERIE

Kozi jogurt naturalny BIO

125 g
46,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
6,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 58 opinii
RIANS Jogurt owczy naturalny 115 g

RIANS

Jogurt owczy naturalny

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka

Produkty marki RIANS

4.9
z 47 opinii
RIANS Brebette Piramidka ser owczy Brebette 150 g

RIANS Brebette

Piramidka ser owczy Brebette

150 g
113,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 35 opinii

29% taniej

RIANS La Cabrette Piramidka ser kozi Cabrette 150 g

RIANS La Cabrette

Piramidka ser kozi Cabrette

150 g
70,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 59 opinii
RIANS Le Roulé Francuski ser śmietankowy z ananasem 125 g

RIANS

Le Roulé Francuski ser śmietankowy z ananasem

125 g
92,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,59 zł
12,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 42 opinii
RIANS Le Roulé Francuski ser śmietankowy z żurawiną 125 g

RIANS

Le Roulé Francuski ser śmietankowy z żurawiną

125 g
92,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,59 zł
12,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
RIANS Jogurt owczy waniliowy 115 g

RIANS

Jogurt owczy waniliowy

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
RIANS Jogurt owczy jagoda, jeżyna 115 g

RIANS

Jogurt owczy jagoda, jeżyna

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
RIANS Jogurt owczy cytrynowy 115 g

RIANS

Jogurt owczy cytrynowy

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
5.0
z 38 opinii
RIANS Creme brulee 2x100g 200 g

RIANS

Creme brulee 2x100g

200 g
73,75 zł/kg
Cena14,75 zł
Do koszyka
4.6
z 18 opinii
RIANS Panna Cotta czerwone owoce 2x120g 240 g

RIANS

Panna Cotta czerwone owoce 2x120g

240 g
57,04 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
4.7
z 19 opinii
RIANS Panna Cotta z mango i marakują 2x120g 240 g

RIANS

Panna Cotta z mango i marakują 2x120g

240 g
64,54 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
RIANS Deser czekoladowy z malinami 125 g

RIANS

Deser czekoladowy z malinami

125 g
63,60 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
4.7
z 23 opinii
RIANS Deser czekoladowy z pomarańczą 125 g

RIANS

Deser czekoladowy z pomarańczą

125 g
63,60 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store