Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt naturalny
Kozi i owczy
BERGERIE Kozi jogurt naturalny BIO
Kozi jogurt naturalny BIO BERGERIE 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 38 opinii

BERGERIE Kozi jogurt naturalny BIO

125 g
BERGERIE

Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
46,32 zł/kg
6,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (14% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 9 dni
Tagi
promocja
bio
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
38 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
zdrowe i smaczne
25.12.2025
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Anton
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
Yury
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
46,32 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BERGERIE
EAN:
3273227040877
Cena za kg:
46,32 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
BERGERIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
3273227040877

Produkty z kategorii Kozi i owczy

5.0
z 38 opinii
BERGERIE Kozi jogurt naturalny BIO 125 g

BERGERIE

Kozi jogurt naturalny BIO

125 g
46,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
6,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 58 opinii
RIANS Jogurt owczy naturalny 115 g

RIANS

Jogurt owczy naturalny

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka

Produkty marki BERGERIE

4.9
z 54 opinii
BERGERIE Kozi serek twarogowy BIO 100 g

BERGERIE

Kozi serek twarogowy BIO

100 g
109,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 30 opinii
BERGERIE Owczy jogurt typu greckiego BIO 250 g

BERGERIE

Owczy jogurt typu greckiego BIO

250 g
43,96 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store