Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery kanapkowe
Do smarowania naturalne
BERGERIE Kozi serek twarogowy BIO
Kozi serek twarogowy BIO BERGERIE 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 54 opinii

BERGERIE Kozi serek twarogowy BIO

100 g
BERGERIE

Frisco poleca
Cena10,99 zł
109,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 11 dni
Tagi
promocja
bio
wegetariański
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
54 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Twarożek rewelacja, 🚀
31.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
kolejny raz do niego wracam, czyli świetny
21.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy dla mnie porcja dla malucha 🤩
02.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy dla mnie ❤️
26.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam choć cena rośnie będę kupować
03.12.2025
0
0
Jadwiga HETMANOWSKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ja i mąż Lubimy kozie sery
24.10.2025
0
0
beata
zweryfikowano
Zgłaszam
wspaniały, dla mnie nawet na deser, zdrowe i pyszne!
10.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny kremowy serek
30.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
109,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BERGERIE
EAN:
3273227041447
Cena za kg:
109,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
BERGERIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
3273227041447

Produkty z kategorii Do smarowania naturalne

4.9
z 289 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty naturalny 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty naturalny

135 g
27,33 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 115 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny bez laktozy

200 g
25,95 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 83 opinii
APETINA Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr 125 g

APETINA

Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr

125 g
39,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
BERGERIE Kozi serek twarogowy BIO 100 g

BERGERIE

Kozi serek twarogowy BIO

100 g
109,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 461 opinii
BIELUCH Serek naturalny 150 g

BIELUCH

Serek naturalny

150 g
23,93 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 161 opinii
BIELUCH Serek naturalny bez laktozy 150 g

BIELUCH

Serek naturalny bez laktozy

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 170 opinii
BIELUCH Serek naturalny lekki 150 g

BIELUCH

Serek naturalny lekki

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 182 opinii
KRAFT PHILADELPHIA Serek śmietankowy 125 g

KRAFT PHILADELPHIA

Serek śmietankowy

125 g
70,00 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
5.0
z 63 opinii
KRAFT PHILADELPHIA Serek śmietankowy light 125 g

KRAFT PHILADELPHIA

Serek śmietankowy light

125 g
70,00 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
4.9
z 49 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
5.0
z 103 opinii
ŁACIATY Protein+ Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny 135 g

ŁACIATY Protein+

Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny

135 g
34,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 120 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny naturalny (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny naturalny (150g + 25g gratis)

175 g
22,23 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 75 opinii
DANMIS Ser kozi kremowy 100 g

DANMIS

Ser kozi kremowy

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
KOLIOS Ser Labneh 200 g

KOLIOS

Ser Labneh

200 g
44,75 zł/kg
Cena8,95 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
HOCHLAND Kanapkowy Ser twarogowy śmietankowy 130 g

HOCHLAND Kanapkowy

Ser twarogowy śmietankowy

130 g
42,69 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny wysokobiałkowy naturalny 200 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny wysokobiałkowy naturalny

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BERGERIE

4.8
z 30 opinii
BERGERIE Owczy jogurt typu greckiego BIO 250 g

BERGERIE

Owczy jogurt typu greckiego BIO

250 g
43,96 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 38 opinii
BERGERIE Kozi jogurt naturalny BIO 125 g

BERGERIE

Kozi jogurt naturalny BIO

125 g
46,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
6,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store