Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery kanapkowe
Do smarowania naturalne
BIELUCH Serek naturalny lekki
Serek naturalny lekki BIELUCH 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 170 opinii

BIELUCH Serek naturalny lekki

150 g
BIELUCH

Cena3,69 zł
24,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Serek naturalny lekki to propozycja dla osób, które doceniają wartości odżywcze produktów mlecznych a zarazem dbają o swoją figurę. Serek ma bowiem obniżoną zawartość tłuszczów i węglowodanów, dzięki czemu jest niskokaloryczny.

Mniejsza liczba kalorii nie oznacza jednak mniejszych właściwości odżywczych. W Serku znajdziemy bowiem bogactwo łatwo przyswajalnego wapnia oraz witamin i minerałów. Dzięki temu nie tylko doskonale dba o nasz układ kostny, ale też o prawidłową pracę układu pokarmowego i pomaga wzmacniać naszą naturalną odporność.

No i jest niezwykle kremowy i delikatny. Doskonale sprawdzi się zarówno jako samodzielna przekąska, jak i w towarzystwie świeżej rzodkiewki i szczypiorku.

Cechy

zawiera wszystkie białka mleka

produkt rekomendowany przez Centrum Leczenia Otyłości

bez substancji zagęszczających, konserwujących


BIELUCH Serek naturalny lekki


Produkt dostępny
Data przydatności: około 13 dni
Dostępne warianty
BIELUCH Serek waniliowy
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
341.00 kJ
4.1%
Wartość energetyczna (kcal)
81.00 kcal
4.1%
Tłuszcz (g)
3.00 g
4.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.90 g
9.5%
Węglowodany (g)
4.50 g
1.7%
w tym cukry (g)
4.50 g
5.0%
Białko (g)
9.00 g
18.0%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
170 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
3%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny produkt dla osob na diecie, dużo białka, mało tłuszczu i bardzo dobry smak i konsystencja.
30.09.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Próbuję pierwszy raz...mojej koteczek smakuje.
30.07.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
jest ok
03.05.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Serek był na dnie siatki i opakowanie było zgniecione i dziurawa folia zamykająca plastikowy pojemnik.
01.05.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
To mój ulubiony lekki i smaczny
29.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny
19.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
18.02.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra Marka i spełnia oczekiwania jak zawsze
18.01.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Serek ten lubię i jest wskazany przy mojej diecie
12.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne, świetny do sosów zamiast śmietany, nie warzy się
13.11.2025
0
0
krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny serek, można go uzupełnić owocami, warzywami lub tylko ziołami
05.11.2025
0
0
krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny, dobra jakość, niski procent tłuszczu
13.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
24,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
BIELUCH
EAN:
5902061000171
Cena za kg:
24,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
BIELUCH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
5902061000171

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 4 do 8°C


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 4

Maks. temp. °C 8


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Jedna porcja 150 g dostarcza: energia 512 kJ 122 kcal 6%* * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal)


Informacje producenta

Marka

Bieluch


Marka standaryzowana

MarkaBieluch

Oświadczenia żywieniowe

o 30% mniej tłuszczu

lekki


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Lekki serek

Wariant naturalny


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

Bez substancji zagęszczających

Produkty z kategorii Do smarowania naturalne

4.9
z 83 opinii
APETINA Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr 125 g

APETINA

Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr

125 g
39,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 115 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny bez laktozy

200 g
25,95 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 289 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty naturalny 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty naturalny

135 g
27,33 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
BERGERIE Kozi serek twarogowy BIO 100 g

BERGERIE

Kozi serek twarogowy BIO

100 g
109,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 49 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
5.0
z 75 opinii
DANMIS Ser kozi kremowy 100 g

DANMIS

Ser kozi kremowy

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 182 opinii
KRAFT PHILADELPHIA Serek śmietankowy 125 g

KRAFT PHILADELPHIA

Serek śmietankowy

125 g
70,00 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
5.0
z 63 opinii
KRAFT PHILADELPHIA Serek śmietankowy light 125 g

KRAFT PHILADELPHIA

Serek śmietankowy light

125 g
70,00 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
5.0
z 103 opinii
ŁACIATY Protein+ Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny 135 g

ŁACIATY Protein+

Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny

135 g
34,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 160 opinii
BIELUCH Serek naturalny bez laktozy 150 g

BIELUCH

Serek naturalny bez laktozy

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 461 opinii
BIELUCH Serek naturalny 150 g

BIELUCH

Serek naturalny

150 g
23,93 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 170 opinii
BIELUCH Serek naturalny lekki 150 g

BIELUCH

Serek naturalny lekki

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 120 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny naturalny (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny naturalny (150g + 25g gratis)

175 g
22,23 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 75 opinii
KOLIOS Ser Labneh 200 g

KOLIOS

Ser Labneh

200 g
44,75 zł/kg
Cena8,95 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
HOCHLAND Kanapkowy Ser twarogowy śmietankowy 130 g

HOCHLAND Kanapkowy

Ser twarogowy śmietankowy

130 g
42,69 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny wysokobiałkowy naturalny 200 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny wysokobiałkowy naturalny

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BIELUCH

5.0
z 92 opinii
BIELUCH Jogurt naturalny 400 g

BIELUCH

Jogurt naturalny

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 59 opinii
BIELUCH Jogurt naturalny 180 g

BIELUCH

Jogurt naturalny

180 g
11,94 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 158 opinii
BIELUCH Jogurt Nadbużański 9% naturalny 200 g

BIELUCH

Jogurt Nadbużański 9% naturalny

200 g
14,75 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 160 opinii
BIELUCH Serek naturalny bez laktozy 150 g

BIELUCH

Serek naturalny bez laktozy

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 128 opinii
BIELUCH Serek waniliowy 150 g

BIELUCH

Serek waniliowy

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 461 opinii
BIELUCH Serek naturalny 150 g

BIELUCH

Serek naturalny

150 g
23,93 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 130 opinii
BIELUCH Twaróg półtłusty 250 g

BIELUCH

Twaróg półtłusty

250 g
24,60 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 81 opinii
BIELUCH Serek o smaku waniliowym (bez laktozy) 150 g

BIELUCH

Serek o smaku waniliowym (bez laktozy)

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store