Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery kanapkowe
Do smarowania naturalne
ARLA Serek kremowy naturalny
Serek kremowy naturalny ARLA 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 49 opinii

ARLA Serek kremowy naturalny

200 g
ARLA
Dania

Cena6,79 zł
33,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 21.12.2026
Dostępne warianty
ARLA Serek kremowy z cebulą i szczypiorkiem
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1039.00 kJ
12.4%
Wartość energetyczna (kcal)
252.00 kcal
12.6%
Tłuszcz (g)
25.00 g
35.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
16.00 g
80.0%
Węglowodany (g)
3.00 g
1.2%
w tym cukry (g)
3.00 g
3.3%
Białko (g)
4.50 g
9.0%
Sól (g)
0.80 g
13.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
49 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
"Odkryłam" ten serek kilka miesięcy temu. Jest dobry. Po serku z Wielunia "Mój ulubiony" zajmuje w moim rankingu drugie miejsce. Niewielkim minusem jest cena, ale wolę zapłacić więcej za dobry produkt niż kupić seropodobne słone mazidło. Polecam
12.09.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
JAKUB
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Helena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Elena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Ashwina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Ludwika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Ludwika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
ARLA FOODS
Marka:
ARLA
EAN:
5711953158445
Cena za kg:
33,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
ARLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ARLA FOODS
EAN:
5711953158445

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze: +2 - +8°C. Po otwarciu spożyć w ciągu jednego tygodnia.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(tydzień/tygodnie/tygodni):

1


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Informacje producenta

Marka

Arla


Marka standaryzowana

MarkaArla

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Serek kremowy

Wariant naturalny

Produkty z kategorii Do smarowania naturalne

4.9
z 289 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty naturalny 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty naturalny

135 g
27,33 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 115 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny bez laktozy

200 g
25,95 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 83 opinii
APETINA Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr 125 g

APETINA

Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr

125 g
39,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
BERGERIE Kozi serek twarogowy BIO 100 g

BERGERIE

Kozi serek twarogowy BIO

100 g
109,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 461 opinii
BIELUCH Serek naturalny 150 g

BIELUCH

Serek naturalny

150 g
23,93 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 160 opinii
BIELUCH Serek naturalny bez laktozy 150 g

BIELUCH

Serek naturalny bez laktozy

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 170 opinii
BIELUCH Serek naturalny lekki 150 g

BIELUCH

Serek naturalny lekki

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 182 opinii
KRAFT PHILADELPHIA Serek śmietankowy 125 g

KRAFT PHILADELPHIA

Serek śmietankowy

125 g
70,00 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
5.0
z 63 opinii
KRAFT PHILADELPHIA Serek śmietankowy light 125 g

KRAFT PHILADELPHIA

Serek śmietankowy light

125 g
70,00 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
4.9
z 49 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
5.0
z 103 opinii
ŁACIATY Protein+ Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny 135 g

ŁACIATY Protein+

Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny

135 g
34,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 120 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny naturalny (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny naturalny (150g + 25g gratis)

175 g
22,23 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 75 opinii
DANMIS Ser kozi kremowy 100 g

DANMIS

Ser kozi kremowy

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
KOLIOS Ser Labneh 200 g

KOLIOS

Ser Labneh

200 g
44,75 zł/kg
Cena8,95 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
HOCHLAND Kanapkowy Ser twarogowy śmietankowy 130 g

HOCHLAND Kanapkowy

Ser twarogowy śmietankowy

130 g
42,69 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny wysokobiałkowy naturalny 200 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny wysokobiałkowy naturalny

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ARLA

4.9
z 155 opinii
ARLA Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio 150 g

ARLA

Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio

150 g
66,60 zł/kg
Cena promocyjna9,99 zł
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 33 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy)

200 g
27,45 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 115 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny bez laktozy

200 g
25,95 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 47 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku słonego karmelu (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku słonego karmelu (bez laktozy)

200 g
24,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 48 opinii
ARLA Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy

200 g
37,95 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
5.0
z 33 opinii
ARLA Serek kremowy z cebulą i szczypiorkiem 200 g

ARLA

Serek kremowy z cebulą i szczypiorkiem

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026
4.9
z 97 opinii
ARLA Ser Port Salut 150 g

ARLA

Ser Port Salut

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store