Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery kanapkowe
Do smarowania naturalne
KRAFT PHILADELPHIA Serek śmietankowy
Serek śmietankowy PHILADELPHIA KRAFT 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 182 opinii

KRAFT PHILADELPHIA Serek śmietankowy

125 g
KRAFT
1 szt.12 szt.

Cena8,75 zł
70,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kraft serek Original Philadelphia jest nie do podrobienia i ciężko go zastąpić innym produktem. Jego delikatna konsystencja oraz mleczny, kremowy, wyrazisty smak jest inspiracją dla wielu blogerów kulinarnych. Nadaje się świetnie nie tylko jako dodatek do kanapek i potraw śniadaniowych, ale jest również składnikiem wielu słodkich deserów (np. z jego pomocą przygotujesz idealnie sztywny krem do muffinek). Original Philadelphia może być także dodatkiem do farszy warzywnych lub mięsnych (np. zapieczone pieczarki faszerowane tym serkiem będą pyszną przekąską na imprezę). Wystarczy poszukać inspiracji w nowszych książkach kucharskich bądź na blogach kulinarnych, aby przygotować świetne danie z wykorzystaniem Original Philadelphia.


KRAFT PHILADELPHIA Serek śmietankowy


Produkt dostępny
Dostępne warianty
KRAFT PHILADELPHIA Serek śmietankowy light
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
933.00 kJ
11.1%
Wartość energetyczna (kcal)
226.00 kcal
11.3%
Tłuszcz (g)
21.00 g
30.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
4.30 g
1.7%
w tym cukry (g)
4.30 g
4.8%
Błonnik (g)
0.20 g
Białko (g)
5.40 g
10.8%
Sól (g)
0.75 g
12.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
182 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Klasyczny składnik do sushi
23.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
31.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
70,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
KRAFT
EAN:
5998711723163
Cena za kg:
70,00 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
KRAFT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5998711723163

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze 1-8°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Informacje producenta

Marka

Philadelphia


Marka standaryzowana

MarkaPhiladelphia

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Serek śmietankowy

Produkty z kategorii Do smarowania naturalne

4.9
z 83 opinii
APETINA Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr 125 g

APETINA

Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr

125 g
39,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 115 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny bez laktozy

200 g
25,95 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 289 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty naturalny 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty naturalny

135 g
27,33 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
BERGERIE Kozi serek twarogowy BIO 100 g

BERGERIE

Kozi serek twarogowy BIO

100 g
109,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 49 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
5.0
z 75 opinii
DANMIS Ser kozi kremowy 100 g

DANMIS

Ser kozi kremowy

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 182 opinii
KRAFT PHILADELPHIA Serek śmietankowy 125 g

KRAFT PHILADELPHIA

Serek śmietankowy

125 g
70,00 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
5.0
z 63 opinii
KRAFT PHILADELPHIA Serek śmietankowy light 125 g

KRAFT PHILADELPHIA

Serek śmietankowy light

125 g
70,00 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
5.0
z 103 opinii
ŁACIATY Protein+ Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny 135 g

ŁACIATY Protein+

Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny

135 g
34,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 160 opinii
BIELUCH Serek naturalny bez laktozy 150 g

BIELUCH

Serek naturalny bez laktozy

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 461 opinii
BIELUCH Serek naturalny 150 g

BIELUCH

Serek naturalny

150 g
23,93 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 170 opinii
BIELUCH Serek naturalny lekki 150 g

BIELUCH

Serek naturalny lekki

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 120 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny naturalny (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny naturalny (150g + 25g gratis)

175 g
22,23 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 75 opinii
KOLIOS Ser Labneh 200 g

KOLIOS

Ser Labneh

200 g
44,75 zł/kg
Cena8,95 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
HOCHLAND Kanapkowy Ser twarogowy śmietankowy 130 g

HOCHLAND Kanapkowy

Ser twarogowy śmietankowy

130 g
42,69 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny wysokobiałkowy naturalny 200 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny wysokobiałkowy naturalny

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KRAFT

5.0
z 63 opinii
KRAFT PHILADELPHIA Serek śmietankowy light 125 g

KRAFT PHILADELPHIA

Serek śmietankowy light

125 g
70,00 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store