Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Havarti
ARLA Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio
Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio ARLA 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 155 opinii

ARLA Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio

150 g
ARLA

Cena promocyjna9,99 zł
66,60 zł/kg
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (13% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1645.00 kJ
19.6%
Wartość energetyczna (kcal)
397.00 kcal
19.9%
Tłuszcz (g)
34.00 g
48.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
22.00 g
110.0%
Węglowodany (g)
0.70 g
0.3%
w tym cukry (g)
0.10 g
0.1%
Białko (g)
22.00 g
44.0%
Sól (g)
1.70 g
28.3%
Witamina B12 (µg)
1.38 g
55.2%
Wapń (mg)
647.00 mg
80.9%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
155 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
5%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
bez sensu
07.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny ser, czuje się ostrość papryki, plasterki poodzielane papierkami
30.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy choć trudny w oddzielaniu plastrów mimo, że jest przełożony papierkami
15.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy dla mnie
02.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyrazisty lubiany❤️
26.01.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne.
06.11.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, delikatnie pikanty, z kaqalkami papryki
29.10.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Extra ser jak ktoś lubi pikantne
29.09.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, smaczny i lekko pikantny jak dla mnie.👍️
26.09.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy i najzdrowszy
13.09.2025
1
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię ten ser.
09.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny, to ser, który ma smak :)
04.09.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
super smaczny ser, delikatnie pikantny. każdy kawałek w opakowaniu przełożony papierkami żeby ser sie nie za wietrzył
24.08.2025
0
0
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny ser, polecam
13.08.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smak, lekko pikantny
19.07.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Niedawne moja odkrycie, pyszny ser.
10.07.2025
0
0
ania
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest za ostry
10.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakowity
20.05.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny!
10.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
66,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
ARLA FOODS
Marka:
ARLA
EAN:
5711953115141
Cena za kg:
66,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
ARLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ARLA FOODS
EAN:
5711953115141

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze: 2-8°C. Po otwarciu spożyć w ciągu tygodnia.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Arla


Marka standaryzowana

MarkaArla

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Chronione oznaczenie geograficzne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser Havarti Jalapeno

Produkty z kategorii Havarti

4.9
z 155 opinii
ARLA Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio 150 g

ARLA

Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio

150 g
66,60 zł/kg
Cena promocyjna9,99 zł
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Produkty marki ARLA

5.0
z 32 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy)

200 g
27,45 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 115 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny bez laktozy

200 g
25,95 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 47 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku słonego karmelu (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku słonego karmelu (bez laktozy)

200 g
24,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 49 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
5.0
z 48 opinii
ARLA Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy

200 g
37,95 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
5.0
z 33 opinii
ARLA Serek kremowy z cebulą i szczypiorkiem 200 g

ARLA

Serek kremowy z cebulą i szczypiorkiem

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026
4.9
z 97 opinii
ARLA Ser Port Salut 150 g

ARLA

Ser Port Salut

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store