Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Inne owoce
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt jabłkowo-pomarańczowy
Jogurt jabłkowo pomarańczowy 7 zbóż MEN BAKOMA 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 68 opinii

BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt jabłkowo-pomarańczowy

300 g
BAKOMA
Polska

Cena5,75 zł
19,17 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
7 zbóż MEN to owocowy jogurt firmy BAKOMA z ziarnami zbóż oraz nasionami dyni i słonecznika.
Przygotowany jako porcja naturalnej energii dla mężczyzn na każdy dzień. Dzięki specjalnie dobranym składnikom 7 zbóż MEN jest smaczną, zdrową i pożywną przekąską, która zapewnia energię do całodziennej aktywności
Jogurt 7 zbóż to kompozycja aż 7 zbóż: pszenicy, jęczmienia, żyta, owsa, ryżu, gryki i prosa oraz żywe bakterie jogurtowe oraz L. acidophilus i Bifidobacter.ium, co dostarcz niezbędnych składników organizmowi oraz pozytywnie wpływa na układ trawienny.
Zawiera gluten. Może zawierać śladowe ilości orzechów.

Cechy

prosty sklad

słonecznik, dynia, pszenica, jęczmień, żyto, owies, ryż, gryka, orkisz


BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt jabłkowo-pomarańczowy


Produkt dostępny
Data przydatności: około 16 dni
Dostępne warianty
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt ananasowo-mandarynkowy
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
391.00 kJ
4.7%
Wartość energetyczna (kcal)
93.00 kcal
4.7%
Tłuszcz (g)
2.50 g
3.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.80 g
9.0%
Węglowodany (g)
14.70 g
5.7%
w tym cukry (g)
13.40 g
14.9%
Błonnik (g)
0.60 g
Białko (g)
2.60 g
5.2%
Sól (g)
0.07 g
1.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
68 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry smak
18.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,17 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
BAKOMA
Marka:
BAKOMA
EAN:
5900197026003
Cena za kg:
19,17 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
BAKOMA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAKOMA
EAN:
5900197026003

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Informacje producenta

Marka

Bakoma


Marka standaryzowana

MarkaBakoma

Podmarka

Podmarka 7 zbóż


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Wstęga Möbiusa


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jogurt

Wariant z jabłkiem pomarańczą i ziarnami zbóż plus pestki dyni i słonecznika


Opis produktu

Kobiety i mężczyźni mają różne potrzeby w zakresie odżywiania. Z myślą o mężczyznach powstał 7 zbóż Men, który zawiera specjalnie dodane ziarna dyni i słonecznika.

Oświadczenia żywieniowe

źródło białka

Produkty z kategorii Inne owoce

4.9
z 173 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z marakują 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z marakują

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 45 opinii

17% taniej

ALMIGHURT Jogurt z makiem i marcepanem 500 g

ALMIGHURT

Jogurt z makiem i marcepanem

500 g
17,98 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 78 opinii
ACTIVIA Jogurt z jabłkami ziarnami i orzechami włoskimi ze szczepem bakterii ActiRegularis® 170 g

ACTIVIA

Jogurt z jabłkami ziarnami i orzechami włoskimi ze szczepem bakterii ActiRegularis®

170 g
23,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 134 opinii
BAKOMA Jogurt z morelami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z morelami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 11 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku orzech laskowy 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku orzech laskowy

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 52 opinii
YoPro Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych 160 g

YoPro

Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych

160 g
26,56 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 68 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt jabłkowo-pomarańczowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt jabłkowo-pomarańczowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 87 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt ananasowo-mandarynkowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt ananasowo-mandarynkowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 92 opinii
BAKOMA Jogurt z owocami leśnymi BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z owocami leśnymi BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 65 opinii
BAKOMA Kremowy Jogurt kokosowo-migdałowy 150 g

BAKOMA Kremowy

Jogurt kokosowo-migdałowy

150 g
26,33 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 68 opinii
DANONE Biszkoptowy Jogurt kremowy 120 g

DANONE Biszkoptowy

Jogurt kremowy

120 g
21,58 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
5.0
z 86 opinii
ACTIVIA Jogurt wieloowocowy z ziarnami ze szczepem bakterii ActiRegularis® 170 g

ACTIVIA

Jogurt wieloowocowy z ziarnami ze szczepem bakterii ActiRegularis®

170 g
28,76 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

Produkty marki BAKOMA

4.9
z 267 opinii
BAKOMA Śmietanka kremówka 30% 200 g

BAKOMA

Śmietanka kremówka 30%

200 g
28,45 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 254 opinii
BAKOMA Jogurt typu greckiego 170 g

BAKOMA

Jogurt typu greckiego

170 g
22,06 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 40 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 45 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 36 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 50 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 25 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 43 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 112 opinii
BAKOMA Jogurt z truskawkami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z truskawkami BIO

140 g
23,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 111 opinii
BAKOMA Jogurt z jagodami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z jagodami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 104 opinii
BAKOMA Jogurt z wiśniami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z wiśniami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 134 opinii
BAKOMA Jogurt z morelami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z morelami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 140 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt naturalny BIO

140 g
23,50 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 175 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 370 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

370 g
13,38 zł/kg
Cena4,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 216 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 150 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

150 g
15,67 zł/kg
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 73 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z malinami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z malinami i granolą

230 g
28,48 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store