Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt pitny
Proteinowe
YoPro Jogurt pitny o smaku wanilia-ciasteczko
Jogurt pitny smak wanilia ciasteczko YoPro 270g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 38 opinii

YoPro Jogurt pitny o smaku wanilia-ciasteczko

270 g
YoPro
Polska

4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,19 zł/kg
5,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (25% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez barwników Pyszny jogurt zawierający 23 g białka² w porcji, wzbogacony w magnez, który wspiera Twoje mięśnie³ oraz witaminę B9 pomagającą zmniejszyć uczucie zmęczenia.⁴ bogaty w białko² 9 niezbędnych aminokwasów⁵ bez dodatku cukru¹ 0 % tłuszczu Pamiętaj, że ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia. ¹Zawiera naturalnie występujące cukry. ²Białko przyczynia się do utrzymania i wzrostu masy mięśniowej. ³Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. ⁴Witamina B9 (kwas foliowy) przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. ⁵Swoistych dla każdego pełnowartościowego białka pochodzenia zwierzęcego.


Cechy

23 g protein w porcji + magnez +witamina B9

0 % dodatku cukru¹

0 % tłuszczu

bogaty w białko

¹Zawiera naturalnie występujące cukry


YoPro Jogurt pitny o smaku wanilia-ciasteczko


Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
YoPro Jogurt pitny o smaku stracciatella
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
Wysokobiałkowe
Powiązane promocje
YoPro Jogurt pitny o smaku stracciatella 270 g
Drugi 50% taniej!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
253.00 kJ
3.0%
Wartość energetyczna (kcal)
60.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
5.50 g
2.1%
w tym cukry (g)
5.20 g
5.8%
Białko (g)
8.30 g
16.6%
Sól (g)
0.17 g
2.8%
Kwas foliowy (µg)
30.00 g
15.0%
Magnez (mg)
56.30 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
38 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
8%
3
0%
2
3%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Skład pozostawia wiele do życzenia. Ma dziwny chemiczny posmak
12.09.2025
0
2
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Dagmara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Nazar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
270 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
YoPro
EAN:
5900643052327
Cena za kg:
16,63 zł/kg
Waga:
270 g
Marka:
YoPro
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5900643052327

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząśnij mną i ciesz się schłodzonym.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na zakrętce. Przechowywać w temperaturze od +2 ℃ do +6 ℃.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

Danone


Marka standaryzowana

MarkaDanone

Podmarka

Podmarka YoPro


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Green Dot


Opis produktu

Bez barwników Pyszny jogurt zawierający 23 g białka² w porcji, wzbogacony w magnez, który wspiera Twoje mięśnie³ oraz witaminę B9 pomagającą zmniejszyć uczucie zmęczenia.⁴ bogaty w białko² 9 niezbędnych aminokwasów⁵ bez dodatku cukru¹ 0 % tłuszczu Pamiętaj, że ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia. ¹Zawiera naturalnie występujące cukry. ²Białko przyczynia się do utrzymania i wzrostu masy mięśniowej. ³Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. ⁴Witamina B9 (kwas foliowy) przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. ⁵Swoistych dla każdego pełnowartościowego białka pochodzenia zwierzęcego.


Oświadczenia żywieniowe

Jogurt pitny o smaku wanilia-ciasteczko, z magnezem i witaminą B9.

bogaty w białko

0 % dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry

0 % tłuszczu


Oświadczenia zdrowotne

Białko przyczynia się do utrzymania i wzrostu masy mięśniowej.

Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Witamina B9 (kwas foliowy) przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Pamiętaj, że ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Informacje dot. stylu życia

0% tłuszczu

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jogurt pitny

Wariant smak wanilia-ciasteczko

Produkty z kategorii Proteinowe

4.9
z 63 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku stracciatella 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku stracciatella

270 g
16,63 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
5.0
z 82 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku truskawka - malina 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku truskawka - malina

270 g
18,48 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku mango 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku mango

270 g
16,63 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 59 opinii
MILKO Jogurt pitny truskawkowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny truskawkowy

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 134 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia

350 g
16,71 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
5.0
z 219 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego jagodowy 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego jagodowy

350 g
16,71 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
5.0
z 158 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka & kiwi 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka & kiwi

350 g
16,71 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
5.0
z 217 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja

350 g
16,71 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
5.0
z 45 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru wanilia 360 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru wanilia

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 65 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru brzoskwinia 360 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru brzoskwinia

360 g
18,03 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 59 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru malina 360 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru malina

360 g
18,03 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 52 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny naturalny 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny naturalny

360 g
13,86 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 54 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny truskawkowy 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny truskawkowy

360 g
13,86 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 61 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny mango 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny mango

360 g
13,86 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 39 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny jagoda ze śmietanką 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny jagoda ze śmietanką

360 g
14,31 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 33 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny guawa i smoczy owoc 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny guawa i smoczy owoc

360 g
14,31 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 22 opinii
BAKOMA MEN Jogurt truskawkowy z wysoką zawartością białka (pitny) 230 g

BAKOMA MEN

Jogurt truskawkowy z wysoką zawartością białka (pitny)

230 g
21,26 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
BAKOMA MEN Jogurt mango z wysoką zawartością białka (pitny) 230 g

BAKOMA MEN

Jogurt mango z wysoką zawartością białka (pitny)

230 g
21,26 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
BAKOMA MEN Jogurt owoce leśne z wysoką zawartością białka (pitny) 230 g

BAKOMA MEN

Jogurt owoce leśne z wysoką zawartością białka (pitny)

230 g
21,26 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka

Produkty marki YoPro

4.9
z 63 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku stracciatella 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku stracciatella

270 g
16,63 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
5.0
z 82 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku truskawka - malina 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku truskawka - malina

270 g
18,48 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku mango 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku mango

270 g
16,63 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 55 opinii
YoPro Jogurt o smaku waniliowym 160 g

YoPro

Jogurt o smaku waniliowym

160 g
24,94 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 67 opinii
YoPro Jogurt o smaku stracciatella 160 g

YoPro

Jogurt o smaku stracciatella

160 g
26,56 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 52 opinii
YoPro Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych 160 g

YoPro

Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych

160 g
26,56 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 19 opinii
YoPro Pudding o smaku karmelowym 150 g

YoPro

Pudding o smaku karmelowym

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
YoPro Pudding o smaku pistacjowym 150 g

YoPro

Pudding o smaku pistacjowym

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
YoPro Pudding o smaku czekolada-orzech 150 g

YoPro

Pudding o smaku czekolada-orzech

150 g
42,33 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store