Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt pitny
Proteinowe
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja
Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja PIĄTNICA 330ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 217 opinii

PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja

350 g
PIĄTNICA

Cena5,85 zł
16,71 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

bogaty w białko


PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja


Produkt dostępny
Dostępne warianty
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka & kiwi
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
Wysokobiałkowe

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
336.00 kJ
4.0%
Wartość energetyczna (kcal)
80.00 kcal
4.0%
Tłuszcz (g)
1.50 g
2.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.10 g
5.5%
Węglowodany (g)
10.00 g
3.8%
w tym cukry (g)
10.00 g
11.1%
Białko (g)
6.50 g
13.0%
Sól (g)
0.08 g
1.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
217 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Romuald
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
18.04.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony.
18.02.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
ulubiony
31.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,71 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
350 g
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
Marka:
PIĄTNICA
EAN:
5901939103068
Cena za kg:
16,71 zł/kg
Waga:
350 g
Marka:
PIĄTNICA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
EAN:
5901939103068

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze +1 °C do +8 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 330 ml/335 g e


Informacje producenta

Marka

Piątnica


Marka standaryzowana

MarkaPiątnica

Oświadczenia żywieniowe

bogaty w białko


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Skyr jogurt pitny typu islandzkiego

Wariant mango & marakuja

Produkty z kategorii Proteinowe

4.9
z 63 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku stracciatella 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku stracciatella

270 g
16,63 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
5.0
z 82 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku truskawka - malina 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku truskawka - malina

270 g
18,48 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku mango 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku mango

270 g
16,63 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 59 opinii
MILKO Jogurt pitny truskawkowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny truskawkowy

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 134 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia

350 g
16,71 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
5.0
z 219 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego jagodowy 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego jagodowy

350 g
16,71 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
5.0
z 158 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka & kiwi 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka & kiwi

350 g
16,71 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
5.0
z 217 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja

350 g
16,71 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
5.0
z 45 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru wanilia 360 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru wanilia

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 65 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru brzoskwinia 360 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru brzoskwinia

360 g
18,03 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 59 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru malina 360 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru malina

360 g
18,03 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 52 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny naturalny 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny naturalny

360 g
13,86 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 54 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny truskawkowy 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny truskawkowy

360 g
13,86 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 61 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny mango 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny mango

360 g
13,86 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 39 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny jagoda ze śmietanką 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny jagoda ze śmietanką

360 g
14,31 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 33 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny guawa i smoczy owoc 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny guawa i smoczy owoc

360 g
14,31 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 22 opinii
BAKOMA MEN Jogurt truskawkowy z wysoką zawartością białka (pitny) 230 g

BAKOMA MEN

Jogurt truskawkowy z wysoką zawartością białka (pitny)

230 g
21,26 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
BAKOMA MEN Jogurt mango z wysoką zawartością białka (pitny) 230 g

BAKOMA MEN

Jogurt mango z wysoką zawartością białka (pitny)

230 g
21,26 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
BAKOMA MEN Jogurt owoce leśne z wysoką zawartością białka (pitny) 230 g

BAKOMA MEN

Jogurt owoce leśne z wysoką zawartością białka (pitny)

230 g
21,26 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka

Produkty marki PIĄTNICA

4.9
z 657 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski wysokobiałkowy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski wysokobiałkowy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 328 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski bez laktozy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski bez laktozy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 1804 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski naturalny 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski naturalny

200 g
19,30 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,86 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 333 opinii
PIĄTNICA Śmietana 12% 200 g

PIĄTNICA

Śmietana 12%

200 g
16,75 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 1492 opinii
PIĄTNICA Śmietana 18% 200 g

PIĄTNICA

Śmietana 18%

200 g
13,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,79 zł
Do koszyka
4.9
z 193 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 710 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
21,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 357 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego waniliowy 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego waniliowy

150 g
24,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 203 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z truskawkami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z truskawkami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 275 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z jagodami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z jagodami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 986 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Półtłusty 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Półtłusty

250 g
25,80 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 488 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 450 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

450 g
15,31 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 592 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 2%

1 l
4,85 zł/l
friscontowa cena
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 399 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2%

1 l
6,59 zł/l
friscontowa cena
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 472 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 3,2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 3,2%

1 l
5,75 zł/l
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 645 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski lekki 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski lekki

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store