Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

PIĄTNICA

PIĄTNICA

Marka Piątnica od wielu lat ma wysoką pozycję na rynku i ją niezmiennie utrzymuje. Firma jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się firm mleczarskich w Polsce. Produkty tej firmy charakteryzują się wysoką jakością, delikatnością oraz naturalnym smakiem i zawartymi w nich składnikami.

ProduktyPIĄTNICAwe Frisco.pl


5.0
z 985 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Półtłusty 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Półtłusty

250 g
25,80 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

5.0
z 566 opinii
PIĄTNICA Twarożek domowy naturalny 150 g

PIĄTNICA

Twarożek domowy naturalny

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

5.0
z 326 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Lekki 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Lekki

250 g
25,16 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

4.9
z 372 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Tłusty 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Tłusty

250 g
25,16 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

5.0
z 171 opinii
PIĄTNICA Twaróg sernikowy mielony 1 kg

PIĄTNICA

Twaróg sernikowy mielony

1 kg
20,99 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka

4.9
z 1492 opinii
PIĄTNICA Śmietana 18% 200 g

PIĄTNICA

Śmietana 18%

200 g
13,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,79 zł
Do koszyka

4.9
z 777 opinii
PIĄTNICA Śmietana 18% 400 g

PIĄTNICA

Śmietana 18%

400 g
12,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

4.9
z 333 opinii
PIĄTNICA Śmietana 12% 200 g

PIĄTNICA

Śmietana 12%

200 g
16,75 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

5.0
z 173 opinii
PIĄTNICA Śmietana 12% 400 g

PIĄTNICA

Śmietana 12%

400 g
13,22 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni

5.0
z 234 opinii
PIĄTNICA Śmietanka 30% do ubijania 400 ml

PIĄTNICA

Śmietanka 30% do ubijania

400 ml
20,87 zł/l
Cena8,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

5.0
z 214 opinii
PIĄTNICA Śmietanka gęsta 36% 200 g

PIĄTNICA

Śmietanka gęsta 36%

200 g
25,75 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.9
z 472 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 3,2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 3,2%

1 l
5,75 zł/l
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

5.0
z 399 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2%

1 l
6,59 zł/l
friscontowa cena
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

4.9
z 592 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 2%

1 l
4,85 zł/l
friscontowa cena
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

4.9
z 242 opinii
PIĄTNICA Mleko do kawy 500 g

PIĄTNICA

Mleko do kawy

500 g
8,98 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka

4.9
z 36 opinii
PIĄTNICA Koktajl odżywczy truskawka banan 250 ml

PIĄTNICA

Koktajl odżywczy truskawka banan

250 ml
15,96 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

4.9
z 38 opinii
PIĄTNICA Koktajl odżywczy mango marakuja 250 ml

PIĄTNICA

Koktajl odżywczy mango marakuja

250 ml
15,96 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

5.0
z 707 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
21,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

5.0
z 488 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 450 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

450 g
15,31 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

5.0
z 297 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 2% 180 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny 2%

180 g
11,06 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

4.9
z 186 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 330 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny

330 g
10,58 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

5.0
z 238 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny typu greckiego 0% 150 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny typu greckiego 0%

150 g
18,60 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

4.9
z 193 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni

4.9
z 203 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z truskawkami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z truskawkami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

4.9
z 275 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z jagodami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z jagodami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni

4.9
z 357 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego waniliowy 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego waniliowy

150 g
24,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

4.9
z 124 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni

5.0
z 126 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią

150 g
27,67 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni

4.9
z 97 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

5.0
z 158 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka & kiwi 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka & kiwi

350 g
16,71 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka

5.0
z 219 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego jagodowy 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego jagodowy

350 g
16,71 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka

5.0
z 217 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja

350 g
16,71 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka

5.0
z 134 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia

350 g
16,71 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka

4.9
z 65 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru brzoskwinia 360 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru brzoskwinia

360 g
18,03 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka

5.0
z 45 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru wanilia 360 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru wanilia

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni

5.0
z 59 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru malina 360 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru malina

360 g
18,03 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka

5.0
z 157 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego nektarynka malina 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego nektarynka malina

350 g
16,83 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 71 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego limonka z nutą mięty 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego limonka z nutą mięty

350 g
14,71 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 320 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego naturalny 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego naturalny

350 g
16,71 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 304 opinii
PIĄTNICA Mleko ekologiczne 3,9% BIO 1 l

PIĄTNICA

Mleko ekologiczne 3,9% BIO

1 l
7,45 zł/l
friscontowa cena
Cena7,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

4.9
z 657 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski wysokobiałkowy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski wysokobiałkowy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

4.9
z 328 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski bez laktozy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski bez laktozy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

5.0
z 1803 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski naturalny 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski naturalny

200 g
19,30 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,86 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

5.0
z 645 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski lekki 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski lekki

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

5.0
z 143 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z ananasem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z ananasem

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.9
z 228 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski ze szczypiorkiem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski ze szczypiorkiem

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

5.0
z 60 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem

150 g
26,33 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

5.0
z 137 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z brzoskwinią 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z brzoskwinią

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

5.0
z 154 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z truskawkami 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z truskawkami

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

5.0
z 220 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski rodzinny 500 g

PIĄTNICA

Serek wiejski rodzinny

500 g
15,98 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 174 opinii
PIĄTNICA Serek homogenizowany straciatella 150 g

PIĄTNICA

Serek homogenizowany straciatella

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

4.9
z 142 opinii
PIĄTNICA Serek homogenizowany waniliowy 150 g

PIĄTNICA

Serek homogenizowany waniliowy

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

5.0
z 58 opinii
PIĄTNICA Serek homogenizowany ciasteczkowy 150 g

PIĄTNICA

Serek homogenizowany ciasteczkowy

150 g
21,67 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.9
z 61 opinii
PIĄTNICA Serek homogenizowany truskawkowy 150 g

PIĄTNICA

Serek homogenizowany truskawkowy

150 g
21,00 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

4.9
z 233 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 200 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

200 g
32,25 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka

5.0
z 322 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 135 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

135 g
31,78 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka

4.9
z 122 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Puszysty serek naturalny 150 g

PIĄTNICA Twój Smak

Puszysty serek naturalny

150 g
34,33 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka

5.0
z 82 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Puszysty Serek z łososiem 150 g

PIĄTNICA Twój Smak

Puszysty Serek z łososiem

150 g
34,33 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka

5.0
z 79 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek z przyprawami 135 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek z przyprawami

135 g
31,78 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka

4.9
z 88 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek ze szczypiorkiem 135 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek ze szczypiorkiem

135 g
31,78 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka

5.0
z 147 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny BIO 140 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny BIO

140 g
18,93 zł/kg
Cena2,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

5.0
z 118 opinii
PIĄTNICA Ser Mascarpone 250 g

PIĄTNICA

Ser Mascarpone

250 g
42,36 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka

5.0
z 94 opinii
Nowość
PIĄTNICA Ser Mascarpone 500 g

PIĄTNICA

Ser Mascarpone

500 g
39,98 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Piątnica proponuje nam szeroką gamę przetworów mlecznych takich jak: serki wiejskie, śmietany, serki śmietankowe oraz twarogi. Artykuły sprawdzą się w każdej polskiej kuchni, ich zastosowanie jest bardzo szerokie, a smak komponuje się świetnie z wieloma składnikami, dzięki czemu produkty Piątnica będą doskonałe do wielu dań śniadaniowych czy obiadowych.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store