Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Serki homogenizowane i wiejskie
Wiejskie
PIĄTNICA Serek wiejski wysokobiałkowy
Serek wiejski wysokobiałkowy PIĄTNICA 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 657 opinii

PIĄTNICA Serek wiejski wysokobiałkowy

200 g
PIĄTNICA
Polska

friscontowa cena
Cena4,39 zł
21,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

28 g białka w opakowaniu


PIĄTNICA Serek wiejski wysokobiałkowy


Produkt dostępny
Data przydatności: około 12 dni
Dostępne warianty
PIĄTNICA Serek wiejski naturalny
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
Frisco okazja
Wysokobiałkowe

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
390.00 kJ
4.6%
Wartość energetyczna (kcal)
93.00 kcal
4.7%
Tłuszcz (g)
3.00 g
4.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.00 g
10.0%
Węglowodany (g)
2.40 g
0.9%
w tym cukry (g)
2.00 g
2.2%
Białko (g)
14.00 g
28.0%
Sól (g)
0.70 g
11.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
657 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dzieci bardzo lubią
23.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry jak zwykle.
29.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
jak wyżej
18.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
świetny serek
04.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny
04.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry jak zawsze.
08.04.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dostałam serki (6aT) z terminem ważności za 3 dni (2/03). Pod czas zamówienia napewno był termin do 10/03/2026
27.02.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
świeży i pyszny
27.02.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
kupuję często
20.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Serek świeży, smaczny i ma dobry skład, wysoka zawartość białka i brak niepotrzebnych a szkodliwych dodatków.
17.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Serek świeży, smakowo dobry i wartościowy pod względem substancji odżywczych- duża zawartość białka.
09.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
05.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry smak, duża zawartość białka i dobra cena.
29.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
19.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny i zdrowy serek.
12.12.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny serek z dużą ilością białka.
02.12.2025
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię ten serek
20.10.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
04.09.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
fajna proteinowa odmiana, z plusów też trochę większe opakowanie
24.08.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
01.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
Marka:
PIĄTNICA
EAN:
5900531007019
Cena za kg:
21,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
PIĄTNICA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
EAN:
5900531007019

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wymieszać przed spożyciem.


Przechowywanie

Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +6 °C. Nie zamrażać. Nie podgrzewać w opakowaniu.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

Piątnica


Marka standaryzowana

MarkaPiątnica

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Informacje dot. stylu życia

Wysoka zawartość białka


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Serek wiejski

Wariant wysokobiałkowy

Produkty z kategorii Wiejskie

4.9
z 75 opinii

16% taniej

ALMETTE Serek wiejski wysokobiałkowy z dodatkiem skyru 150 g

ALMETTE

Serek wiejski wysokobiałkowy z dodatkiem skyru

150 g
23,27 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
4,15 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 645 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski lekki 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski lekki

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 60 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem

150 g
26,33 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 228 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski ze szczypiorkiem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski ze szczypiorkiem

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 137 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z brzoskwinią 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z brzoskwinią

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 154 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z truskawkami 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z truskawkami

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 143 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z ananasem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z ananasem

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 169 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek wiejski bez laktozy 180 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek wiejski bez laktozy

180 g
19,94 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 206 opinii
ALMETTE Serek wiejski z twarożkiem kremowym 150 g

ALMETTE

Serek wiejski z twarożkiem kremowym

150 g
27,67 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 120 opinii
ALMETTE Serek wiejski z delikatnym serem ricotta 150 g

ALMETTE

Serek wiejski z delikatnym serem ricotta

150 g
27,67 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 328 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski bez laktozy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski bez laktozy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 657 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski wysokobiałkowy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski wysokobiałkowy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 1804 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski naturalny 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski naturalny

200 g
19,30 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,86 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 67 opinii
ŁACIATY Serek wiejski naturalny 200 g

ŁACIATY

Serek wiejski naturalny

200 g
17,25 zł/kg
Cena3,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Produkty marki PIĄTNICA

5.0
z 239 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny typu greckiego 0% 150 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny typu greckiego 0%

150 g
18,60 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 298 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 2% 180 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny 2%

180 g
11,06 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 147 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny BIO 140 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny BIO

140 g
18,93 zł/kg
Cena2,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 186 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 330 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny

330 g
10,58 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 233 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 200 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

200 g
32,25 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
5.0
z 322 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 135 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

135 g
31,78 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 97 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 126 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią

150 g
27,67 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 124 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 645 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski lekki 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski lekki

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 228 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski ze szczypiorkiem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski ze szczypiorkiem

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 60 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem

150 g
26,33 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 143 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z ananasem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z ananasem

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 137 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z brzoskwinią 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z brzoskwinią

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 154 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z truskawkami 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z truskawkami

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 567 opinii
PIĄTNICA Twarożek domowy naturalny 150 g

PIĄTNICA

Twarożek domowy naturalny

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store