Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Twarogi
Półtłusty
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Półtłusty
Półtłusty Twaróg Wiejski PIĄTNICA 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 985 opinii

PIĄTNICA Twaróg Wiejski Półtłusty

250 g
PIĄTNICA

friscontowa cena
Cena6,45 zł
25,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Twaróg wiejski półtłusty Piątnica to jeden z najlepiej sprzedających się twarogów na polskim rynku. Przez konsumentów doceniany jest przede wszystkim za swoje unikalne walory smakowe i zapachowe.

Produkt wykonany został z wartościowego mleka krowiego. Pozbawiony jest konserwantów i sztucznych dodatków. Na uwagę zasługuje praktyczne opakowanie twarogu w trójkątnym kształcie, które posiada folię umożliwiającą wielokrotne otwieranie i zamykanie produktu bez utraty jego właściwości.

Pomysly na twaróg wiejski półtłusty Piąnica:

  • domowe pierogi ruskie,
  • naleśniki z twrogiem i świeżymi owocami,
  • kopytka z twarogiem na słodko.

Cechy

naturalne źródło białka


PIĄTNICA Twaróg Wiejski Półtłusty


Produkt dostępny
Data przydatności: około 23 dni
Tagi
wegetariański
bez cukru
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
485.00 kJ
5.8%
Wartość energetyczna (kcal)
115.00 kcal
5.8%
Tłuszcz (g)
4.00 g
5.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.40 g
12.0%
Węglowodany (g)
3.80 g
1.5%
w tym cukry (g)
3.80 g
4.2%
Białko (g)
16.00 g
32.0%
Sól (g)
0.11 g
1.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
985 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry w smaku
19.09.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry produkr .polecam
29.08.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Od dawna mój ulubiony ser. Doskonały na kluski leniwe.
27.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
opinia jak wyżej o serkach
18.06.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry 💯
11.06.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny ser - jak wszystkie produkty tego producenta.
27.04.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak i jakosc bez zarzutow , brawo!🤩
01.04.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony twaróg nigdy nie zawodzi
22.03.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuje ,lubie,polecam
22.03.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
do 5 brakuje prostokątnego opakowania
21.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
15.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, świeży
06.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny
19.02.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Jadalne i dobre
04.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Sytuacja jak z croissantami
19.12.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały twaróg na słodko jak i do naleśników.
18.12.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre , Smakowało.
07.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy
03.12.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, opakowanie istotnie dostosowane do wielokrotnego zamykania i otwierania.
28.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry.
25.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
25,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
Marka:
PIĄTNICA
EAN:
5900531004018
Cena za kg:
25,80 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
PIĄTNICA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
EAN:
5900531004018

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +10 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 10


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Piątnica


Marka standaryzowana

MarkaPiątnica

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Oświadczenia żywieniowe

naturalne źródło białka


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Twaróg wiejski

Wariant półtłusty

Produkty z kategorii Półtłusty

4.9
z 110 opinii

33% taniej

EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO 250 g

EKO ŁUKTA

Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO

~250 g
33,16 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,29 zł
12,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 102 opinii
Mazurski Smak Twaróg półtłusty klinek 250 g

Mazurski Smak

Twaróg półtłusty klinek

250 g
24,76 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 323 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Twaróg bez laktozy półtłusty 230 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Twaróg bez laktozy półtłusty

230 g
26,74 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 50 opinii
Mazurski Smak Twaróg półtłusty klinek bez laktozy 250 g

Mazurski Smak

Twaróg półtłusty klinek bez laktozy

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 305 opinii
KANKA Twaróg półtłusty 250 g

KANKA

Twaróg półtłusty

250 g
19,00 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 245 opinii
POLMLEK Twaróg półtłusty 250 g

POLMLEK

Twaróg półtłusty

250 g
22,20 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 985 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Półtłusty 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Półtłusty

250 g
25,80 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 204 opinii
OSM GARWOLIN Twaróg śmietankowy 300 g

OSM GARWOLIN

Twaróg śmietankowy

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 139 opinii
OSM ŁOWICZ Twaróg łowicki półtłusty 200 g

OSM ŁOWICZ

Twaróg łowicki półtłusty

200 g
21,75 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.8
z 29 opinii
CZARNOCIN Twaróg półtłusty bez laktozy 300 g

CZARNOCIN

Twaróg półtłusty bez laktozy

300 g
32,30 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 65 opinii
CZARNOCIN Twaróg półtłusty (krajanka) 300 g

CZARNOCIN

Twaróg półtłusty (krajanka)

300 g
31,50 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 130 opinii
BIELUCH Twaróg półtłusty 250 g

BIELUCH

Twaróg półtłusty

250 g
24,60 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 89 opinii
OSM ŁOWICZ Twaróg łowicki półtłusty klinek 250 g

OSM ŁOWICZ

Twaróg łowicki półtłusty klinek

250 g
25,16 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 95 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg półtłusty BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg półtłusty BIO

200 g
31,45 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 42 opinii
MLEKOVITA Twaróg półtłusty z mleka A2A2 230 g

MLEKOVITA

Twaróg półtłusty z mleka A2A2

230 g
28,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 22 opinii
CZARNOCIN Twaróg z ziołami (suszone pomidory z czosnkiem i bazylią) 300 g

CZARNOCIN

Twaróg z ziołami (suszone pomidory z czosnkiem i bazylią)

300 g
40,63 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 226 opinii
POLMLEK Twaróg półtłusty 275 g

POLMLEK

Twaróg półtłusty

275 g
21,78 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

Produkty marki PIĄTNICA

5.0
z 238 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny typu greckiego 0% 150 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny typu greckiego 0%

150 g
18,60 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 297 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 2% 180 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny 2%

180 g
11,06 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 147 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny BIO 140 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny BIO

140 g
18,93 zł/kg
Cena2,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 186 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 330 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny

330 g
10,58 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 233 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 200 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

200 g
32,25 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
5.0
z 322 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 135 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

135 g
31,78 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
5.0
z 645 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski lekki 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski lekki

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 228 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski ze szczypiorkiem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski ze szczypiorkiem

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
5.0
z 60 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem

150 g
26,33 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 143 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z ananasem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z ananasem

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 137 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z brzoskwinią 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z brzoskwinią

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 154 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z truskawkami 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z truskawkami

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 97 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 126 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią

150 g
27,67 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 124 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 566 opinii
PIĄTNICA Twarożek domowy naturalny 150 g

PIĄTNICA

Twarożek domowy naturalny

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store