Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Twarogi
Półtłusty
EKO ŁUKTA Twaróg półtłusty BIO
Twaróg półtłusty BIO EKO ŁUKTA 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 95 opinii

EKO ŁUKTA Twaróg półtłusty BIO

200 g
EKO ŁUKTA
UE

Cena6,29 zł
31,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni
Dostępne warianty
EKO ŁUKTA Twaróg chudy BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
95 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
3%
3
0%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
jeszcze nie jadlam, więc nie mogę ocenić
22.04.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry, sprawdzony produkt
30.01.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Kolejny raz ten twaróg pomimo niskiej temperatury w lodówce kiśnie 5 dni przed terminem przydatności. Dramat
22.01.2026
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetne produkty tej firmy, zarówno twaróg chudy jak i półtłusty zasługują w pełni na wyróżnienie.Rośnie konkurencja
29.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubiony twaróg w naszym domu. WIlgotny i kremowy, nadaje się do wszystkiego. Polecam!
29.09.2025
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
wspaniały
17.09.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry
12.08.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok👍️.
04.07.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zawsze dobre
06.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
MLECZARNIA EKOŁUKTA
Marka:
EKO ŁUKTA
EAN:
5907667874737
Cena za kg:
31,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
EKO ŁUKTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MLECZARNIA EKOŁUKTA
EAN:
5907667874737

Produkty z kategorii Półtłusty

4.9
z 110 opinii

33% taniej

EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO 250 g

EKO ŁUKTA

Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO

~250 g
33,16 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,29 zł
12,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 102 opinii
Mazurski Smak Twaróg półtłusty klinek 250 g

Mazurski Smak

Twaróg półtłusty klinek

250 g
24,76 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 323 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Twaróg bez laktozy półtłusty 230 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Twaróg bez laktozy półtłusty

230 g
26,74 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 50 opinii
Mazurski Smak Twaróg półtłusty klinek bez laktozy 250 g

Mazurski Smak

Twaróg półtłusty klinek bez laktozy

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 305 opinii
KANKA Twaróg półtłusty 250 g

KANKA

Twaróg półtłusty

250 g
19,00 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 245 opinii
POLMLEK Twaróg półtłusty 250 g

POLMLEK

Twaróg półtłusty

250 g
22,20 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 985 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Półtłusty 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Półtłusty

250 g
25,80 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 204 opinii
OSM GARWOLIN Twaróg śmietankowy 300 g

OSM GARWOLIN

Twaróg śmietankowy

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 139 opinii
OSM ŁOWICZ Twaróg łowicki półtłusty 200 g

OSM ŁOWICZ

Twaróg łowicki półtłusty

200 g
21,75 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.8
z 29 opinii
CZARNOCIN Twaróg półtłusty bez laktozy 300 g

CZARNOCIN

Twaróg półtłusty bez laktozy

300 g
32,30 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 65 opinii
CZARNOCIN Twaróg półtłusty (krajanka) 300 g

CZARNOCIN

Twaróg półtłusty (krajanka)

300 g
31,50 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 130 opinii
BIELUCH Twaróg półtłusty 250 g

BIELUCH

Twaróg półtłusty

250 g
24,60 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 89 opinii
OSM ŁOWICZ Twaróg łowicki półtłusty klinek 250 g

OSM ŁOWICZ

Twaróg łowicki półtłusty klinek

250 g
25,16 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 95 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg półtłusty BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg półtłusty BIO

200 g
31,45 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 42 opinii
MLEKOVITA Twaróg półtłusty z mleka A2A2 230 g

MLEKOVITA

Twaróg półtłusty z mleka A2A2

230 g
28,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 22 opinii
CZARNOCIN Twaróg z ziołami (suszone pomidory z czosnkiem i bazylią) 300 g

CZARNOCIN

Twaróg z ziołami (suszone pomidory z czosnkiem i bazylią)

300 g
40,63 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 226 opinii
POLMLEK Twaróg półtłusty 275 g

POLMLEK

Twaróg półtłusty

275 g
21,78 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

Produkty marki EKO ŁUKTA

4.9
z 110 opinii

33% taniej

EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO 250 g

EKO ŁUKTA

Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO

~250 g
33,16 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,29 zł
12,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 82 opinii

32% taniej

EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek tłusty BIO 250 g

EKO ŁUKTA

Twaróg wiejski klinek tłusty BIO

~250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 52 opinii

20% taniej

EKO ŁUKTA Śmietana bez laktozy 18% BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Śmietana bez laktozy 18% BIO

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 14 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt naturalny typ grecki BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Jogurt naturalny typ grecki BIO

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 21 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny BIO

150 g
31,27 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.5
z 11 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego z wanilią BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego z wanilią BIO

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.8
z 13 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego z jagodami BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego z jagodami BIO

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg chudy BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg chudy BIO

200 g
30,75 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.7
z 30 opinii
EKO ŁUKTA Masło Extra Osełka BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło Extra Osełka BIO

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 20 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło extra BIO

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.8
z 40 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg tłusty kostka BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg tłusty kostka BIO

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Serek o smaku waniliowym BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Serek o smaku waniliowym BIO

150 g
36,33 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Serek czekoladowy BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Serek czekoladowy BIO

150 g
36,33 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.4
z 8 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra (bez laktozy) BIO 125 g

EKO ŁUKTA

Masło extra (bez laktozy) BIO

125 g
79,12 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.8
z 19 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt naturalny (bez laktozy) BIO 180 g

EKO ŁUKTA

Jogurt naturalny (bez laktozy) BIO

180 g
23,06 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
EKO ŁUKTA Śmietana sałatkowa 10% BIO 180 g

EKO ŁUKTA

Śmietana sałatkowa 10% BIO

180 g
22,17 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store