Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Twarogi
Chudy
EKO ŁUKTA Twaróg chudy BIO
Twaróg chudy BIO EKO ŁUKTA 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 31 opinii

EKO ŁUKTA Twaróg chudy BIO

200 g
EKO ŁUKTA
Polska

Cena6,15 zł
30,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni
Dostępne warianty
EKO ŁUKTA Twaróg półtłusty BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, jak na chudy twaróg. Wybieram go na diecie.
18.05.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥❤️💪 super twaróg, bardzo dobra zawartość białka, bardzo mało węglowodanów w przeciwieństwie do wielu twarogów które mają tyle węglowodanów co kolorowe napoje gazowane.
16.02.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość doskonała
10.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Chudy smaczny .
05.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie jadłam, dopiero dzisiaj przywieźli.
12.11.2025
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Brak uwag
13.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, ale bardzo wilgotny.
30.09.2025
0
0
krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny, dobra konsystencja
13.09.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Ruslan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
30,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
MLECZARNIA EKOŁUKTA
Marka:
EKO ŁUKTA
EAN:
5907667874744
Cena za kg:
30,75 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
EKO ŁUKTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MLECZARNIA EKOŁUKTA
EAN:
5907667874744

Produkty z kategorii Chudy

4.9
z 268 opinii
KANKA Twaróg chudy 250 g

KANKA

Twaróg chudy

250 g
17,00 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 207 opinii
POLMLEK Twaróg chudy 250 g

POLMLEK

Twaróg chudy

250 g
21,96 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 326 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Lekki 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Lekki

250 g
25,16 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 429 opinii
STRZAŁKOWO Twaróg śmietankowy 250 g

STRZAŁKOWO

Twaróg śmietankowy

250 g
36,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 38 opinii
CZARNOCIN Twaróg chudy krajanka 300 g

CZARNOCIN

Twaróg chudy krajanka

300 g
27,97 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg chudy BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg chudy BIO

200 g
30,75 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.7
z 19 opinii
BIO PLANET Twaróg wiejski chudy (klinek) BIO 300 g

BIO PLANET

Twaróg wiejski chudy (klinek) BIO

~300 g
42,30 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 168 opinii
POLMLEK Twaróg chudy 275 g

POLMLEK

Twaróg chudy

275 g
18,15 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

Produkty marki EKO ŁUKTA

4.9
z 110 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO 250 g

EKO ŁUKTA

Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO

~250 g
49,80 zł/kg
Cena12,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 82 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek tłusty BIO 250 g

EKO ŁUKTA

Twaróg wiejski klinek tłusty BIO

~250 g
53,16 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 21 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny BIO

150 g
31,27 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.5
z 11 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego z wanilią BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego z wanilią BIO

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.8
z 13 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego z jagodami BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego z jagodami BIO

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
EKO ŁUKTA Śmietana bez laktozy 18% BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Śmietana bez laktozy 18% BIO

200 g
28,75 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 95 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg półtłusty BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg półtłusty BIO

200 g
31,45 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 20 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło extra BIO

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.7
z 30 opinii
EKO ŁUKTA Masło Extra Osełka BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło Extra Osełka BIO

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 14 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt naturalny typ grecki BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Jogurt naturalny typ grecki BIO

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 40 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg tłusty kostka BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg tłusty kostka BIO

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Serek czekoladowy BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Serek czekoladowy BIO

150 g
36,33 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.8
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Serek o smaku waniliowym BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Serek o smaku waniliowym BIO

150 g
36,33 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.4
z 8 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra (bez laktozy) BIO 125 g

EKO ŁUKTA

Masło extra (bez laktozy) BIO

125 g
79,12 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.8
z 19 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt naturalny (bez laktozy) BIO 180 g

EKO ŁUKTA

Jogurt naturalny (bez laktozy) BIO

180 g
23,06 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
EKO ŁUKTA Śmietana sałatkowa 10% BIO 180 g

EKO ŁUKTA

Śmietana sałatkowa 10% BIO

180 g
22,17 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store