Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

EKO ŁUKTA

EKO ŁUKTA

.

ProduktyEKO ŁUKTAwe Frisco.pl


4.9
z 110 opinii

33% taniej

EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO 250 g

EKO ŁUKTA

Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO

~250 g
33,16 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,29 zł
12,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 95 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg półtłusty BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg półtłusty BIO

200 g
31,45 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 82 opinii

32% taniej

EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek tłusty BIO 250 g

EKO ŁUKTA

Twaróg wiejski klinek tłusty BIO

~250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg chudy BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg chudy BIO

200 g
30,75 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

4.9
z 52 opinii

20% taniej

EKO ŁUKTA Śmietana bez laktozy 18% BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Śmietana bez laktozy 18% BIO

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

4.9
z 21 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny BIO

150 g
31,27 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

4.9
z 20 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło extra BIO

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

4.9
z 14 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt naturalny typ grecki BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Jogurt naturalny typ grecki BIO

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.5
z 11 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego z wanilią BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego z wanilią BIO

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

4.7
z 30 opinii
EKO ŁUKTA Masło Extra Osełka BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło Extra Osełka BIO

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 40 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg tłusty kostka BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg tłusty kostka BIO

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

5.0
z 33 opinii
EKO ŁUKTA Kefir naturalny BIO 300 g

EKO ŁUKTA

Kefir naturalny BIO

300 g
15,50 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Serek o smaku waniliowym BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Serek o smaku waniliowym BIO

150 g
36,33 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

4.9
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Serek czekoladowy BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Serek czekoladowy BIO

150 g
36,33 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

4.4
z 8 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra (bez laktozy) BIO 125 g

EKO ŁUKTA

Masło extra (bez laktozy) BIO

125 g
79,12 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

4.8
z 19 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt naturalny (bez laktozy) BIO 180 g

EKO ŁUKTA

Jogurt naturalny (bez laktozy) BIO

180 g
23,06 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka

5.0
z 14 opinii
EKO ŁUKTA Śmietana sałatkowa 10% BIO 180 g

EKO ŁUKTA

Śmietana sałatkowa 10% BIO

180 g
22,17 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
EKO ŁUKTA Deser czekoladowy z jagodami BIO 130 g

EKO ŁUKTA

Deser czekoladowy z jagodami BIO

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.8
z 13 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego z jagodami BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego z jagodami BIO

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

4.8
z 6 opinii
EKO ŁUKTA Deser waniliowy z truskawkami BIO 130 g

EKO ŁUKTA

Deser waniliowy z truskawkami BIO

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store