Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Twarogi
Tłusty
EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek tłusty BIO
Twaróg wiejski klinek tłusty BIO EKO ŁUKTA 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

32% taniej

4.9
z 82 opinii

EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek tłusty BIO

~250 g
EKO ŁUKTA
Polska

Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
35,96 zł/kg
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (32% taniej)

Promocja do 3.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni
Dostępne warianty
EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bio
wegetariański
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
82 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marlena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny twaróg. Podobny robiła moja babcia.Polecam
13.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny, nie kwaśny
25.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
OK, trochę suchy jak na tłusty ale w smaku w porządku.
03.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok.
30.09.2025
0
0
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję od lat i jest OK
08.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
MLECZARNIA EKOŁUKTA
Marka:
EKO ŁUKTA
EAN:
257286
Cena za kg:
35,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
EKO ŁUKTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MLECZARNIA EKOŁUKTA
EAN:
257286

Produkty z kategorii Tłusty

4.9
z 82 opinii

32% taniej

EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek tłusty BIO 250 g

EKO ŁUKTA

Twaróg wiejski klinek tłusty BIO

~250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 55 opinii
Mazurski Smak Twaróg tłusty klinek 250 g

Mazurski Smak

Twaróg tłusty klinek

250 g
24,76 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 142 opinii
KANKA Twaróg tłusty 250 g

KANKA

Twaróg tłusty

250 g
18,36 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 81 opinii
POLMLEK Twaróg tłusty 250 g

POLMLEK

Twaróg tłusty

250 g
25,00 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 45 opinii
DANMIS Ser kozi twarogowy pełnotłusty 200 g

DANMIS

Ser kozi twarogowy pełnotłusty

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 372 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Tłusty 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Tłusty

250 g
25,16 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.7
z 50 opinii
CZARNOCIN Twaróg wędzony 300 g

CZARNOCIN

Twaróg wędzony

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 36 opinii
CZARNOCIN Twaróg solony 300 g

CZARNOCIN

Twaróg solony

300 g
44,17 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
5.0
z 71 opinii
CZARNOCIN Twaróg wiejski 100% z Czarnocina 300 g

CZARNOCIN

Twaróg wiejski 100% z Czarnocina

300 g
41,30 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 40 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg tłusty kostka BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg tłusty kostka BIO

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 129 opinii
POLMLEK Twaróg tłusty 275 g

POLMLEK

Twaróg tłusty

275 g
23,96 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

Produkty marki EKO ŁUKTA

4.9
z 110 opinii

33% taniej

EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO 250 g

EKO ŁUKTA

Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO

~250 g
33,16 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,29 zł
12,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 52 opinii

20% taniej

EKO ŁUKTA Śmietana bez laktozy 18% BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Śmietana bez laktozy 18% BIO

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 14 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt naturalny typ grecki BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Jogurt naturalny typ grecki BIO

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 21 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny BIO

150 g
31,27 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.5
z 11 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego z wanilią BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego z wanilią BIO

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.8
z 13 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego z jagodami BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego z jagodami BIO

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 95 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg półtłusty BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg półtłusty BIO

200 g
31,45 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg chudy BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg chudy BIO

200 g
30,75 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.7
z 30 opinii
EKO ŁUKTA Masło Extra Osełka BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło Extra Osełka BIO

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 20 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło extra BIO

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.8
z 40 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg tłusty kostka BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg tłusty kostka BIO

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Serek o smaku waniliowym BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Serek o smaku waniliowym BIO

150 g
36,33 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Serek czekoladowy BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Serek czekoladowy BIO

150 g
36,33 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.4
z 8 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra (bez laktozy) BIO 125 g

EKO ŁUKTA

Masło extra (bez laktozy) BIO

125 g
79,12 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.8
z 19 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt naturalny (bez laktozy) BIO 180 g

EKO ŁUKTA

Jogurt naturalny (bez laktozy) BIO

180 g
23,06 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
EKO ŁUKTA Śmietana sałatkowa 10% BIO 180 g

EKO ŁUKTA

Śmietana sałatkowa 10% BIO

180 g
22,17 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store