Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Twarogi
Półtłusty
MLEKOVITA Twaróg półtłusty z mleka A2A2
Twaróg półtłusty z mleka A2A2 MLEKOVITA 230g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 42 opinii

MLEKOVITA Twaróg półtłusty z mleka A2A2

230 g
MLEKOVITA
Polska

Cena6,49 zł
28,22 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 11 dni
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
42 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
2%
3
0%
2
2%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Julian
zweryfikowano
Zgłaszam
Kazeina typu A2 - to co jest naprawdę przyswajalne a twa tog smakuje jak każdy inny tego typu, polecam z olejem lnianym :)
09.04.2026
1
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry serek
07.02.2026
0
0
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Zakupy zrobiłam 4.12 i dotarly 5.12.2025 a termin waznosci twarogu był 4.12.2025. Uważam że produkt kupiony powinien być pełnowartościowy
06.12.2025
6
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak dzieciństwa
23.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny.
08.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok jest
07.09.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
💯 smaczny
28.08.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Wieslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
DAREK
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.04.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,22 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
230 g
Dostawca:
MLEKOVITA
Marka:
MLEKOVITA
EAN:
5900512902975
Cena za kg:
28,22 zł/kg
Waga:
230 g
Marka:
MLEKOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MLEKOVITA
EAN:
5900512902975

Produkty z kategorii Półtłusty

5.0
z 102 opinii
Mazurski Smak Twaróg półtłusty klinek 250 g

Mazurski Smak

Twaróg półtłusty klinek

250 g
24,76 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 110 opinii

33% taniej

EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO 250 g

EKO ŁUKTA

Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO

~250 g
33,16 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,29 zł
12,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 985 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Półtłusty 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Półtłusty

250 g
25,80 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 245 opinii
POLMLEK Twaróg półtłusty 250 g

POLMLEK

Twaróg półtłusty

250 g
22,20 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 323 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Twaróg bez laktozy półtłusty 230 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Twaróg bez laktozy półtłusty

230 g
26,74 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 204 opinii
OSM GARWOLIN Twaróg śmietankowy 300 g

OSM GARWOLIN

Twaróg śmietankowy

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 50 opinii
Mazurski Smak Twaróg półtłusty klinek bez laktozy 250 g

Mazurski Smak

Twaróg półtłusty klinek bez laktozy

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 305 opinii
KANKA Twaróg półtłusty 250 g

KANKA

Twaróg półtłusty

250 g
19,00 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 65 opinii
CZARNOCIN Twaróg półtłusty (krajanka) 300 g

CZARNOCIN

Twaróg półtłusty (krajanka)

300 g
31,50 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 29 opinii
CZARNOCIN Twaróg półtłusty bez laktozy 300 g

CZARNOCIN

Twaróg półtłusty bez laktozy

300 g
32,30 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 95 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg półtłusty BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg półtłusty BIO

200 g
31,45 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 130 opinii
BIELUCH Twaróg półtłusty 250 g

BIELUCH

Twaróg półtłusty

250 g
24,60 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 139 opinii
OSM ŁOWICZ Twaróg łowicki półtłusty 200 g

OSM ŁOWICZ

Twaróg łowicki półtłusty

200 g
21,75 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 89 opinii
OSM ŁOWICZ Twaróg łowicki półtłusty klinek 250 g

OSM ŁOWICZ

Twaróg łowicki półtłusty klinek

250 g
25,16 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 22 opinii
CZARNOCIN Twaróg z ziołami (suszone pomidory z czosnkiem i bazylią) 300 g

CZARNOCIN

Twaróg z ziołami (suszone pomidory z czosnkiem i bazylią)

300 g
40,63 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 42 opinii
MLEKOVITA Twaróg półtłusty z mleka A2A2 230 g

MLEKOVITA

Twaróg półtłusty z mleka A2A2

230 g
28,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 226 opinii
POLMLEK Twaróg półtłusty 275 g

POLMLEK

Twaróg półtłusty

275 g
21,78 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

Produkty marki MLEKOVITA

4.9
z 1045 opinii

40% taniej

MLEKOVITA Masło Polskie Extra 200 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 323 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Twaróg bez laktozy półtłusty 230 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Twaróg bez laktozy półtłusty

230 g
26,74 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 325 opinii
MLEKOVITA Masło klarowane 500 g

MLEKOVITA

Masło klarowane

500 g
44,78 zł/kg
Cena22,39 zł
Do koszyka
5.0
z 169 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek wiejski bez laktozy 180 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek wiejski bez laktozy

180 g
19,94 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 307 opinii
MLEKOVITA Jogurt naturalny typu greckiego 400 g

MLEKOVITA

Jogurt naturalny typu greckiego

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 222 opinii
MLEKOVITA Ser Mozzarella (wiórki) 150 g

MLEKOVITA

Ser Mozzarella (wiórki)

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
5.0
z 232 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Śmietana 18% 200 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Śmietana 18%

200 g
22,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 230 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 1,5% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 144 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 3,2% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 3,2%

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.8
z 185 opinii
MLEKOVITA Masło Polskie Extra ( 100g) 100 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra ( 100g)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 101 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Masło Polskie Extra bez laktozy 200 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Masło Polskie Extra bez laktozy

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Gouda w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 128 opinii
MLEKOVITA Ser Cheddar w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Cheddar w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 80 opinii
MLEKOVITA Ser Morski w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Morski w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 122 opinii
MLEKOVITA Ser Mazdamer w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Mazdamer w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 120 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Polski jogurt naturalny 350 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Polski jogurt naturalny

350 g
10,54 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store