Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Gouda
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach
Ser Gouda w plastrach MLEKOVITA 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 52 opinii

MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach

150 g
MLEKOVITA

Cena6,69 zł
44,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ser żółty Mlekovita to idealny dodatek do kanapek, zapiekanek, pizzy oraz sałatek. Smakuje zarówno na zimno, jak i zapieczony, panierowany lub jako dodatek do farszu. Jego naturalny, delikatny smak sprawia, że jest uniwersalny do wielu rodzajów kuchni oraz typu dań. Ser żółty powinien być obecny regularnie w diecie, ponieważ zawiera duże ilości białka oraz fosforu i łatwo przyswajalnego wapnia. Jest bogaty w witaminy A oraz D. Spożywanie sera żółtego jest istotne szczególnie w żywieniu dzieci i młodzieży. Twarde sery są dobrym zastępcą mięs w przypadku diety wegetariańskiej. Ma też doskonały wpływ na zęby, ponieważ zapobiega powstawaniu próchnicy.


Cechy

Lider Dekady Konkursu Laur Konsumenta 2004-2014


MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach


Produkt dostępny
Dostępne warianty
MLEKOVITA Ser Morski w plastrach
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1387.00 kJ
16.5%
Wartość energetyczna (kcal)
334.00 kcal
16.7%
Tłuszcz (g)
26.00 g
37.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
25.00 g
50.0%
Sól (g)
1.60 g
26.7%
Wapń (mg)
800.00 mg
100.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
52 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
6%
3
0%
2
0%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt przyszedł spleśniały, nienadający się do jedzenia
29.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
MLEKOVITA
Marka:
MLEKOVITA
EAN:
5900512110158
Cena za kg:
44,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
MLEKOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MLEKOVITA
EAN:
5900512110158

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Warunki przechowywania

Min. temp. °C:2
Maks. temp. °C:10


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2°C do +10°C.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Mlekovita


Marka standaryzowana

Marka:Mlekovita

Produkty z kategorii Gouda

4.9
z 49 opinii

15% taniej

OLD AMSTERDAM Ser Gouda (plastry) 150 g

OLD AMSTERDAM

Ser Gouda (plastry)

150 g
126,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
22,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 280 opinii
MLEKPOL Ser żółty Gouda (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Gouda (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
4.9
z 162 opinii
KANKA Ser żółty Gouda ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty Gouda ( plastry)

150 g
37,27 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 897 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach

150 g
33,27 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 226 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach bez laktozy 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach bez laktozy

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Gouda w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Gouda Mega Paka 500 g

OSM ŁOWICZ

Ser Gouda Mega Paka

500 g
39,98 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
BIO PLANET Ser Gouda (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Gouda (plastry) BIO

125 g
92,72 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
5.0
z 45 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach

135 g
44,37 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach

135 g
44,37 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 200 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
SALZBURG MILCH Ser Gouda alpejska Premium plastry 150 g

SALZBURG MILCH

Ser Gouda alpejska Premium plastry

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 62 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Ser Gouda w plastrach

150 g
45,00 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
JANSEN Ser żółty Gouda w plastrach 125 g

JANSEN

Ser żółty Gouda w plastrach

125 g
71,12 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
KLARMA Ser Gouda (plastry) BIO 125 g

KLARMA

Ser Gouda (plastry) BIO

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
SERENADA Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry)

135 g
48,07 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 77 opinii
KANKA Ser żółty Gouda ( plastry) 1 kg

KANKA

Ser żółty Gouda ( plastry)

1 kg
31,99 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
MATYLDA Ser gouda w plastrach BIO 100 g

MATYLDA

Ser gouda w plastrach BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
SEROVIA Gouda Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry) 450 g

SEROVIA

Gouda Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry)

450 g
38,64 zł/kg
Cena17,39 zł
Do koszyka

Produkty marki MLEKOVITA

4.9
z 1045 opinii

40% taniej

MLEKOVITA Masło Polskie Extra 200 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 323 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Twaróg bez laktozy półtłusty 230 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Twaróg bez laktozy półtłusty

230 g
26,74 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 120 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Polski jogurt naturalny 350 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Polski jogurt naturalny

350 g
10,54 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 265 opinii
MLEKOVITA La Polle Camembert Classic Ser pleśniowy 120 g

MLEKOVITA La Polle

Camembert Classic Ser pleśniowy

120 g
55,42 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
5.0
z 122 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT czekoladowe 200 ml

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT czekoladowe

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT waniliowe 200 ml

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT waniliowe

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
4.9
z 222 opinii
MLEKOVITA Ser Mozzarella (wiórki) 150 g

MLEKOVITA

Ser Mozzarella (wiórki)

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
5.0
z 80 opinii
MLEKOVITA Ser Morski w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Morski w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 128 opinii
MLEKOVITA Ser Cheddar w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Cheddar w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 122 opinii
MLEKOVITA Ser Mazdamer w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Mazdamer w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 169 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek wiejski bez laktozy 180 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek wiejski bez laktozy

180 g
19,94 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 230 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 1,5% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 144 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 3,2% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 3,2%

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 104 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT 3,2% 1 l

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT 3,2%

1 l
4,59 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 120 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT 2% 1 l

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT 2%

1 l
4,29 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 325 opinii
MLEKOVITA Masło klarowane 500 g

MLEKOVITA

Masło klarowane

500 g
44,78 zł/kg
Cena22,39 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store