Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery pleśniowe
Camembert
MLEKOVITA La Polle Camembert Classic Ser pleśniowy
Camembert Classic Ser pleśniowy La Polle MLEKOVITA 120g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 265 opinii

MLEKOVITA La Polle Camembert Classic Ser pleśniowy

120 g
MLEKOVITA

Cena6,65 zł
55,42 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
265 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
jest ok
03.05.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny serek
15.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakowo dobry, jednak czegoś mi tutaj brakuje. Wolę kiedy środek camemberta jest trochę bardziej ciągnący/dojrzały i mniej zbity, ale może dla kogoś nie będzie to wada. :)
23.03.2026
1
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry i w dobrej cenie.
19.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny i długa trwałość jakości. Na kanapkę czy na grilla , dla mnie pycha.
21.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry, zwłaszcz jak jest w promocji 😏
08.02.2026
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Brak uwag
20.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Camembert smaczny.
14.11.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
01.09.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne urozmaicenie.👍️
21.08.2025
0
0
Vita
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam💪
30.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
55,42 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
120 g
Dostawca:
MLEKOVITA
Marka:
MLEKOVITA
EAN:
5900512980782
Cena za kg:
55,42 zł/kg
Waga:
120 g
Marka:
MLEKOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MLEKOVITA
EAN:
5900512980782

Produkty z kategorii Camembert

4.9
z 125 opinii
PRESIDENT Ser Camembert z orzechami 120 g

PRESIDENT

Ser Camembert z orzechami

120 g
55,75 zł/kg
Cena promocyjna6,69 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 255 opinii
PRESIDENT Ser Camembert naturalny 120 g

PRESIDENT

Ser Camembert naturalny

120 g
62,42 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.8
z 90 opinii
PRESIDENT Ser Camembert z chilli 120 g

PRESIDENT

Ser Camembert z chilli

120 g
60,75 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 209 opinii
TUREK Camembert Ser pleśniowy naturalny 120 g

TUREK Camembert

Ser pleśniowy naturalny

120 g
65,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 146 opinii
TUREK Camembert Ser pleśniowy z pieprzem 120 g

TUREK Camembert

Ser pleśniowy z pieprzem

120 g
65,75 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 71 opinii
TUREK Camembert Ser pleśniowy z ziołami 120 g

TUREK Camembert

Ser pleśniowy z ziołami

120 g
65,75 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 91 opinii
TUREK Camembert Ser pleśniowy z grzybami leśnymi 120 g

TUREK Camembert

Ser pleśniowy z grzybami leśnymi

120 g
65,75 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 265 opinii
MLEKOVITA La Polle Camembert Classic Ser pleśniowy 120 g

MLEKOVITA La Polle

Camembert Classic Ser pleśniowy

120 g
55,42 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
4.9
z 99 opinii
VALBON Ser Camembert klasyczny 180 g

VALBON

Ser Camembert klasyczny

180 g
69,94 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
4.9
z 73 opinii
LIGUEIL Ser Camembert z porostem białej pleśni 125 g

LIGUEIL

Ser Camembert z porostem białej pleśni

125 g
71,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 30 opinii
Glad Ser Camembert 250 g

Glad

Ser Camembert

250 g
73,96 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
ALPENHEIN BAKED CAMEMBERT do zapiekania 200 g

ALPENHEIN

BAKED CAMEMBERT do zapiekania

200 g
96,45 zł/kg
Cena19,29 zł
Do koszyka

Produkty marki MLEKOVITA

4.9
z 1045 opinii

40% taniej

MLEKOVITA Masło Polskie Extra 200 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 323 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Twaróg bez laktozy półtłusty 230 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Twaróg bez laktozy półtłusty

230 g
26,74 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 325 opinii
MLEKOVITA Masło klarowane 500 g

MLEKOVITA

Masło klarowane

500 g
44,78 zł/kg
Cena22,39 zł
Do koszyka
5.0
z 169 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek wiejski bez laktozy 180 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek wiejski bez laktozy

180 g
19,94 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 307 opinii
MLEKOVITA Jogurt naturalny typu greckiego 400 g

MLEKOVITA

Jogurt naturalny typu greckiego

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 222 opinii
MLEKOVITA Ser Mozzarella (wiórki) 150 g

MLEKOVITA

Ser Mozzarella (wiórki)

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 232 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Śmietana 18% 200 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Śmietana 18%

200 g
22,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 230 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 1,5% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 144 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 3,2% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 3,2%

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.8
z 185 opinii
MLEKOVITA Masło Polskie Extra ( 100g) 100 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra ( 100g)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 101 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Masło Polskie Extra bez laktozy 200 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Masło Polskie Extra bez laktozy

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Gouda w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 128 opinii
MLEKOVITA Ser Cheddar w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Cheddar w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 80 opinii
MLEKOVITA Ser Morski w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Morski w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 122 opinii
MLEKOVITA Ser Mazdamer w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Mazdamer w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 120 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Polski jogurt naturalny 350 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Polski jogurt naturalny

350 g
10,54 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store