Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Sery pleśniowe

Sery pleśniowe

Wróć do Nabiał, jaja, sery

BrieCamembertNiebieskieMiękkie dojrzewające



4.9
z 125 opinii
PRESIDENT Ser Camembert z orzechami 120 g

PRESIDENT

Ser Camembert z orzechami

120 g
55,75 zł/kg
Cena promocyjna6,69 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

4.9
z 265 opinii
MLEKOVITA La Polle Camembert Classic Ser pleśniowy 120 g

MLEKOVITA La Polle

Camembert Classic Ser pleśniowy

120 g
55,42 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka

4.9
z 256 opinii
PRESIDENT Ser Camembert naturalny 120 g

PRESIDENT

Ser Camembert naturalny

120 g
62,42 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

4.8
z 91 opinii
PRESIDENT Ser Camembert z chilli 120 g

PRESIDENT

Ser Camembert z chilli

120 g
60,75 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

5.0
z 209 opinii
TUREK Camembert Ser pleśniowy naturalny 120 g

TUREK Camembert

Ser pleśniowy naturalny

120 g
65,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.9
z 146 opinii
TUREK Camembert Ser pleśniowy z pieprzem 120 g

TUREK Camembert

Ser pleśniowy z pieprzem

120 g
65,75 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

4.9
z 71 opinii
TUREK Camembert Ser pleśniowy z ziołami 120 g

TUREK Camembert

Ser pleśniowy z ziołami

120 g
65,75 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

4.9
z 91 opinii
TUREK Camembert Ser pleśniowy z grzybami leśnymi 120 g

TUREK Camembert

Ser pleśniowy z grzybami leśnymi

120 g
65,75 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

4.9
z 73 opinii
LIGUEIL Ser Camembert z porostem białej pleśni 125 g

LIGUEIL

Ser Camembert z porostem białej pleśni

125 g
71,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

5.0
z 30 opinii
Glad Ser Camembert 250 g

Glad

Ser Camembert

250 g
73,96 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka

4.9
z 99 opinii
VALBON Ser Camembert klasyczny 180 g

VALBON

Ser Camembert klasyczny

180 g
69,94 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka


4.9
z 29 opinii
ALPENHEIN BAKED CAMEMBERT do zapiekania 200 g

ALPENHEIN

BAKED CAMEMBERT do zapiekania

200 g
96,45 zł/kg
Cena19,29 zł
Do koszyka

4.9
z 38 opinii
CASTELLO Ser pleśniowy White 150 g

CASTELLO

Ser pleśniowy White

150 g
77,93 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

4.9
z 145 opinii
PRESIDENT Delikatny ser Brie naturalny 125 g

PRESIDENT

Delikatny ser Brie naturalny

125 g
62,80 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka

4.9
z 120 opinii
VALBON Ser Brie klasyczny 200 g

VALBON

Ser Brie klasyczny

200 g
62,95 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka

5.0
z 160 opinii
CASTELLO Ser pleśniowy Creamy Blue 150 g

CASTELLO

Ser pleśniowy Creamy Blue

150 g
77,93 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka

4.9
z 80 opinii
FORMAGIA Ser Gorgonzola DOP 100 g

FORMAGIA

Ser Gorgonzola DOP

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka


4.9
z 92 opinii
TUREK Ser z niebieską pleśnią kremowy 100 g

TUREK

Ser z niebieską pleśnią kremowy

100 g
79,50 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka

4.9
z 40 opinii
TUREK Ser z niebieską pleśnią wyrazisty 100 g

TUREK

Ser z niebieską pleśnią wyrazisty

100 g
79,50 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka

4.9
z 53 opinii
IGOR Ser Gorgonzola dolce D.O.P. 180 g

IGOR

Ser Gorgonzola dolce D.O.P.

180 g
91,61 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka

4.9
z 77 opinii
LAZUR Ser pleśniowy, złocisty 100 g

LAZUR

Ser pleśniowy, złocisty

100 g
62,90 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka

4.9
z 323 opinii
LAZUR Ser pleśniowy, błękitny 100 g

LAZUR

Ser pleśniowy, błękitny

100 g
62,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,29 zł
Do koszyka

5.0
z 89 opinii
LAZUR Ser pleśniowy, turkusowy 100 g

LAZUR

Ser pleśniowy, turkusowy

100 g
62,90 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka

4.9
z 72 opinii
LAZUR Ser pleśniowy, srebrzysty 100 g

LAZUR

Ser pleśniowy, srebrzysty

100 g
62,90 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka

4.9
z 43 opinii
Nowość
CAMBOZOLA Ser pleśniowy z przerostem niebeskiej pleśni 150 g

CAMBOZOLA

Ser pleśniowy z przerostem niebeskiej pleśni

150 g
117,27 zł/kg
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

5.0
z 28 opinii
PAPILLON Roquefort - ser pleśniowy z mleka owczego 100 g

PAPILLON

Roquefort - ser pleśniowy z mleka owczego

100 g
159,90 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

5.0
z 28 opinii
GERMAIN Langres Germain AOP 180 g

GERMAIN

Langres Germain AOP

180 g
144,39 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka

4.9
z 57 opinii
CASTELLO Ser pleśniowy Danablu 100 g

CASTELLO

Ser pleśniowy Danablu

100 g
93,90 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka

5.0
z 43 opinii
IGOR Ser Gorgonzola piccante D.O.P. 180 g

IGOR

Ser Gorgonzola piccante D.O.P.

180 g
102,17 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 35 opinii
GERMAIN Triple Creme 180 g

GERMAIN

Triple Creme

180 g
145,83 zł/kg
Cena26,25 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store