Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery pleśniowe
Niebieskie
IGOR Ser Gorgonzola dolce D.O.P.
Ser Gorgonzola dolce D.O.P. IGOR 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 53 opinii

IGOR Ser Gorgonzola dolce D.O.P.

180 g
IGOR

Cena16,49 zł
91,61 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Ser miękki z niebieską, szlachetną pleśnią o mocno kremowej konsystencji i wyrazistym smaku.
Skórka pomarszczona koloru jasnoróżowego, jasnożółta masa serowa poprzecinana żyłkami zielonej pleśni.
Konsystencja jest kremowa. Podaje się ze świeżymi brzoskwiniami, gruszkami, bazylią.
Można nim nadziewać figi, daktyle, suszone morele. Doskonały do sałatek, sosów.
Znakomity ze stekami i ziemniakami w mundurkach.
Posiada oznaczenie DOC świadczące o oryginalności produktu.
Zawiera 48% tł w suchej masie.

IGOR Ser Gorgonzola dolce D.O.P.


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1353.00 kJ
16.1%
Wartość energetyczna (kcal)
327.00 kcal
16.4%
Tłuszcz (g)
27.00 g
38.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
19.00 g
95.0%
Węglowodany (g)
0.50 g
0.2%
w tym cukry (g)
< 0.10 g
Białko (g)
20.00 g
40.0%
Sól (g)
2.15 g
35.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
53 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupione na lody z gorgonzolą - podobno rewelacyjne
16.06.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
03.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
91,61 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
TEMAR
Marka:
IGOR
EAN:
8021398443882
Cena za kg:
91,61 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
IGOR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TEMAR
EAN:
8021398443882

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Skórka niejadalna.


Przechowywanie

Przechowywać w temp.: +3/+5°C


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 3

Maks. temp. °C 5


Informacje producenta

Marka

Igor


Marka standaryzowana

MarkaIgor

Logotypy stron trzecich

Chroniona nazwa pochodzenia produktu


Opis produktu

Gorgonzola DOP dolce (Chroniona Nazwa Pochodzenia) - Ser miękki pleśniowy o smaku łagodnym


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser Gorgonzola

Wariant Dolce

Produkty z kategorii Niebieskie

5.0
z 160 opinii
CASTELLO Ser pleśniowy Creamy Blue 150 g

CASTELLO

Ser pleśniowy Creamy Blue

150 g
77,93 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
4.9
z 80 opinii
FORMAGIA Ser Gorgonzola DOP 100 g

FORMAGIA

Ser Gorgonzola DOP

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 92 opinii
TUREK Ser z niebieską pleśnią kremowy 100 g

TUREK

Ser z niebieską pleśnią kremowy

100 g
79,50 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
TUREK Ser z niebieską pleśnią wyrazisty 100 g

TUREK

Ser z niebieską pleśnią wyrazisty

100 g
79,50 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
IGOR Ser Gorgonzola dolce D.O.P. 180 g

IGOR

Ser Gorgonzola dolce D.O.P.

180 g
91,61 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.9
z 77 opinii
LAZUR Ser pleśniowy, złocisty 100 g

LAZUR

Ser pleśniowy, złocisty

100 g
62,90 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 323 opinii
LAZUR Ser pleśniowy, błękitny 100 g

LAZUR

Ser pleśniowy, błękitny

100 g
62,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,29 zł
Do koszyka
5.0
z 89 opinii
LAZUR Ser pleśniowy, turkusowy 100 g

LAZUR

Ser pleśniowy, turkusowy

100 g
62,90 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 72 opinii
LAZUR Ser pleśniowy, srebrzysty 100 g

LAZUR

Ser pleśniowy, srebrzysty

100 g
62,90 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
Nowość
CAMBOZOLA Ser pleśniowy z przerostem niebeskiej pleśni 150 g

CAMBOZOLA

Ser pleśniowy z przerostem niebeskiej pleśni

150 g
117,27 zł/kg
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 28 opinii
PAPILLON Roquefort - ser pleśniowy z mleka owczego 100 g

PAPILLON

Roquefort - ser pleśniowy z mleka owczego

100 g
159,90 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
GERMAIN Langres Germain AOP 180 g

GERMAIN

Langres Germain AOP

180 g
144,39 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
CASTELLO Ser pleśniowy Danablu 100 g

CASTELLO

Ser pleśniowy Danablu

100 g
93,90 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka

Produkty marki IGOR

5.0
z 43 opinii
IGOR Ser Gorgonzola piccante D.O.P. 180 g

IGOR

Ser Gorgonzola piccante D.O.P.

180 g
102,17 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store