Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery pleśniowe
Niebieskie
LAZUR Ser pleśniowy, turkusowy
Ser pleśniowy, turkusowy LAZUR 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 89 opinii

LAZUR Ser pleśniowy, turkusowy

100 g
LAZUR

Cena6,29 zł
62,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Turkusowy ser pleśniowy to produkt dojrzewający, wraz z upływem czasu zmienia się jego smak i konsystencja Produkt bezglutenowy


Cechy

orzeźwiający i ostry smak

bez konserwantów, prosty skład

Produkt polski

Poznaj Dobrą Żywność

wyprodukowano bez stosowania GMO


LAZUR Ser pleśniowy, turkusowy


Produkt dostępny
Dostępne warianty
LAZUR Ser pleśniowy, srebrzysty
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1518.00 kJ
18.1%
Wartość energetyczna (kcal)
366.00 kcal
18.3%
Tłuszcz (g)
31.00 g
44.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
21.00 g
105.0%
Węglowodany (g)
1.80 g
0.7%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
20.00 g
40.0%
Sól (g)
2.50 g
41.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
89 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smak
04.08.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, chyba hedyny Ser pleśniowy, oznakowany jako bezglutenowy.
06.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny pleśniowy
19.10.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
cholernie lubię ten ser - jego smak, zwłaszcza błękitny w plastrach.
11.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
62,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
LAZUR
EAN:
5907070001126
Cena za kg:
62,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
LAZUR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5907070001126

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na spodzie opakowania Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

Lazur


Marka standaryzowana

MarkaLazur

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Poznaj Dobrą Żywność

Produkt Polski


Opis produktu

Turkusowy ser pleśniowy to produkt dojrzewający, wraz z upływem czasu zmienia się jego smak i konsystencja Produkt bezglutenowy


O producencie

Sery pleśniowe produkujemy od 1959


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser pleśniowy

Wariant turkusowy

Produkty z kategorii Niebieskie

4.9
z 323 opinii
LAZUR Ser pleśniowy, błękitny 100 g

LAZUR

Ser pleśniowy, błękitny

100 g
62,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 77 opinii
LAZUR Ser pleśniowy, złocisty 100 g

LAZUR

Ser pleśniowy, złocisty

100 g
62,90 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
5.0
z 89 opinii
LAZUR Ser pleśniowy, turkusowy 100 g

LAZUR

Ser pleśniowy, turkusowy

100 g
62,90 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 72 opinii
LAZUR Ser pleśniowy, srebrzysty 100 g

LAZUR

Ser pleśniowy, srebrzysty

100 g
62,90 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 80 opinii
FORMAGIA Ser Gorgonzola DOP 100 g

FORMAGIA

Ser Gorgonzola DOP

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 160 opinii
CASTELLO Ser pleśniowy Creamy Blue 150 g

CASTELLO

Ser pleśniowy Creamy Blue

150 g
77,93 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
IGOR Ser Gorgonzola dolce D.O.P. 180 g

IGOR

Ser Gorgonzola dolce D.O.P.

180 g
91,61 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.9
z 92 opinii
TUREK Ser z niebieską pleśnią kremowy 100 g

TUREK

Ser z niebieską pleśnią kremowy

100 g
79,50 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
TUREK Ser z niebieską pleśnią wyrazisty 100 g

TUREK

Ser z niebieską pleśnią wyrazisty

100 g
79,50 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
Nowość
CAMBOZOLA Ser pleśniowy z przerostem niebeskiej pleśni 150 g

CAMBOZOLA

Ser pleśniowy z przerostem niebeskiej pleśni

150 g
117,27 zł/kg
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 28 opinii
PAPILLON Roquefort - ser pleśniowy z mleka owczego 100 g

PAPILLON

Roquefort - ser pleśniowy z mleka owczego

100 g
159,90 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
GERMAIN Langres Germain AOP 180 g

GERMAIN

Langres Germain AOP

180 g
144,39 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
CASTELLO Ser pleśniowy Danablu 100 g

CASTELLO

Ser pleśniowy Danablu

100 g
93,90 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka

Produkty marki LAZUR

4.9
z 323 opinii
LAZUR Ser pleśniowy, błękitny 100 g

LAZUR

Ser pleśniowy, błękitny

100 g
62,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 77 opinii
LAZUR Ser pleśniowy, złocisty 100 g

LAZUR

Ser pleśniowy, złocisty

100 g
62,90 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 72 opinii
LAZUR Ser pleśniowy, srebrzysty 100 g

LAZUR

Ser pleśniowy, srebrzysty

100 g
62,90 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store