Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Maasdamer
MLEKOVITA Ser Mazdamer w plastrach
Ser Mazdamer w plastrach MLEKOVITA 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 122 opinii

MLEKOVITA Ser Mazdamer w plastrach

150 g
MLEKOVITA
Polska

Cena6,69 zł
44,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Ser Mazdamer w plastrach to nowość firmy Mlekovita. Pokrojony w odpowiedniej grubości plasterki i zapakowany w plastikowe opakowanie zachowuję swój smak i zapach. Ser Mazdamer należy do serów półtwardych, podpuszczkowych oraz dojrzewających. Ma subtelnysłodki smak i cienką żółtą skórkę, a po przekrojeniu widoczne duże dziury. Jest zdecydowanie bardziej wilgotny i sprężysty niż ementaler. Ser Mazdamer Mlekovity został wyprodukowany z krowiego mleka. Można go jeść na kanapkach, zajadać się nim bez niczego, czy też dodać do pizzy, zapiekanek i innych potraw.

Cechy

Lider Dekady Konkursu Laur Konsumenta 2004-2014


MLEKOVITA Ser Mazdamer w plastrach


Produkt dostępny
Dostępne warianty
MLEKOVITA Ser Morski w plastrach
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1387.00 kJ
16.5%
Wartość energetyczna (kcal)
334.00 kcal
16.7%
Tłuszcz (g)
26.00 g
37.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
25.00 g
50.0%
Sól (g)
1.40 g
23.3%
Wapń (mg)
800.00 mg
100.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
122 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
lubię ten smak
23.09.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
MLEKOVITA
Marka:
MLEKOVITA
EAN:
5900512110530
Cena za kg:
44,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
MLEKOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MLEKOVITA
EAN:
5900512110530

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Warunki przechowywania

Min. temp. °C:2
Maks. temp. °C:10


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2°C do +10°C.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Mlekovita


Marka standaryzowana

Marka:Mlekovita

Produkty z kategorii Maasdamer

4.9
z 27 opinii

16% taniej

DELI Q DAILY Ser Maasdam plastry 100 g

DELI Q DAILY

Ser Maasdam plastry

100 g
72,90 zł/kg
Cena promocyjna7,29 zł
8,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 162 opinii
HOCHLAND Ser żółty Maasdamer (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Maasdamer (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 122 opinii
MLEKOVITA Ser Mazdamer w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Mazdamer w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
BIO PLANET Ser Maasdam (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Maasdam (plastry) BIO

125 g
92,72 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka

Produkty marki MLEKOVITA

4.9
z 1045 opinii

40% taniej

MLEKOVITA Masło Polskie Extra 200 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 323 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Twaróg bez laktozy półtłusty 230 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Twaróg bez laktozy półtłusty

230 g
26,74 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 325 opinii
MLEKOVITA Masło klarowane 500 g

MLEKOVITA

Masło klarowane

500 g
44,78 zł/kg
Cena22,39 zł
Do koszyka
5.0
z 169 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek wiejski bez laktozy 180 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek wiejski bez laktozy

180 g
19,94 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 307 opinii
MLEKOVITA Jogurt naturalny typu greckiego 400 g

MLEKOVITA

Jogurt naturalny typu greckiego

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 222 opinii
MLEKOVITA Ser Mozzarella (wiórki) 150 g

MLEKOVITA

Ser Mozzarella (wiórki)

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
5.0
z 232 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Śmietana 18% 200 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Śmietana 18%

200 g
22,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 230 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 1,5% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 144 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 3,2% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 3,2%

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.8
z 185 opinii
MLEKOVITA Masło Polskie Extra ( 100g) 100 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra ( 100g)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 101 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Masło Polskie Extra bez laktozy 200 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Masło Polskie Extra bez laktozy

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Gouda w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 128 opinii
MLEKOVITA Ser Cheddar w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Cheddar w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 80 opinii
MLEKOVITA Ser Morski w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Morski w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 120 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Polski jogurt naturalny 350 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Polski jogurt naturalny

350 g
10,54 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 265 opinii
MLEKOVITA La Polle Camembert Classic Ser pleśniowy 120 g

MLEKOVITA La Polle

Camembert Classic Ser pleśniowy

120 g
55,42 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store