Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Gouda
SEROVIA Gouda Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry)
Gouda Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry) SEROVIA 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 31 opinii

SEROVIA Gouda Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry)

450 g
SEROVIA
Polska

Cena17,39 zł
38,64 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyobraź sobie, że ktoś robił test… ale nie na ludziach, tylko na czasie. Położyli ten ser obok innych i sprawdzali, który „zostaje w głowie” najdłużej. Minęła godzina — ludzie dalej o nim gadali. Minął dzień — ktoś wrócił do tematu przy innej okazji. Po tygodniu ktoś powiedział: „ej, pamiętacie ten ser?”. I wtedy wyszło, że to nie jest kwestia smaku na chwilę — tylko czegoś, co się zapisuje gdzieś głębiej. Bo ten ser nie robi hałasu… tylko zostawia ślad, którego ciężko się pozbyć.
15.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny, dojrzewający ser w bardzo dobrej cenie, bardzo polecam. Stały punkt na liście zakupów.❤️
29.01.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
ser jest smaczny i ma optymalne opakowanie
10.08.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.07.2026
0
0
marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.05.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Sandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2026
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
38,64 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
LUMIKO
Marka:
SEROVIA
EAN:
5907616903716
Cena za kg:
38,64 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
SEROVIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LUMIKO
EAN:
5907616903716

Produkty z kategorii Gouda

4.9
z 49 opinii

15% taniej

OLD AMSTERDAM Ser Gouda (plastry) 150 g

OLD AMSTERDAM

Ser Gouda (plastry)

150 g
126,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
22,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 280 opinii
MLEKPOL Ser żółty Gouda (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Gouda (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
4.9
z 162 opinii
KANKA Ser żółty Gouda ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty Gouda ( plastry)

150 g
37,27 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Gouda w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 899 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach

150 g
33,27 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 226 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach bez laktozy 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach bez laktozy

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Gouda Mega Paka 500 g

OSM ŁOWICZ

Ser Gouda Mega Paka

500 g
39,98 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 45 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach

135 g
44,37 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach

135 g
44,37 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
BIO PLANET Ser Gouda (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Gouda (plastry) BIO

125 g
92,72 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
4.9
z 200 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
JANSEN Ser żółty Gouda w plastrach 125 g

JANSEN

Ser żółty Gouda w plastrach

125 g
71,12 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
SALZBURG MILCH Ser Gouda alpejska Premium plastry 150 g

SALZBURG MILCH

Ser Gouda alpejska Premium plastry

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 62 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Ser Gouda w plastrach

150 g
45,00 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
SERENADA Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry)

135 g
48,07 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
KLARMA Ser Gouda (plastry) BIO 125 g

KLARMA

Ser Gouda (plastry) BIO

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 77 opinii
KANKA Ser żółty Gouda ( plastry) 1 kg

KANKA

Ser żółty Gouda ( plastry)

1 kg
31,99 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
MATYLDA Ser gouda w plastrach BIO 100 g

MATYLDA

Ser gouda w plastrach BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
SEROVIA Gouda Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry) 450 g

SEROVIA

Gouda Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry)

450 g
38,64 zł/kg
Cena17,39 zł
Do koszyka

Produkty marki SEROVIA

4.9
z 47 opinii
SEROVIA Ser żółty miks serów dojrzewających tarty 150 g

SEROVIA

Ser żółty miks serów dojrzewających tarty

150 g
45,00 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
4.8
z 27 opinii
SEROVIA Ser Mozzarella tarty 150 g

SEROVIA

Ser Mozzarella tarty

150 g
50,33 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
4.8
z 25 opinii
SEROVIA Ser żółty dojrzewający typ szwajcarski (plastry) 450 g

SEROVIA

Ser żółty dojrzewający typ szwajcarski (plastry)

450 g
31,09 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store