Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

SEROVIA

SEROVIA

.

ProduktySEROVIAwe Frisco.pl


4.8
z 27 opinii
SEROVIA Ser Mozzarella tarty 150 g

SEROVIA

Ser Mozzarella tarty

150 g
50,33 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka

4.9
z 47 opinii
SEROVIA Ser żółty miks serów dojrzewających tarty 150 g

SEROVIA

Ser żółty miks serów dojrzewających tarty

150 g
45,00 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka

4.8
z 25 opinii
SEROVIA Ser żółty dojrzewający typ szwajcarski (plastry) 450 g

SEROVIA

Ser żółty dojrzewający typ szwajcarski (plastry)

450 g
31,09 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.9
z 31 opinii
SEROVIA Gouda Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry) 450 g

SEROVIA

Gouda Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry)

450 g
38,64 zł/kg
Cena17,39 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store