Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mozzarella
Do pieczenia
SEROVIA Ser Mozzarella tarty
Ser Mozzarella tarty SEROVIA 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 27 opinii

SEROVIA Ser Mozzarella tarty

150 g
SEROVIA
Polska

Cena7,55 zł
50,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mimo, iż nazwa mozzarella kojarzy się jednoznacznie z Włochami, to w przypadku tej mozzarelli serowarzy Serovii wykazali się mistrzowskim wyczuciem i idealnie skomponowali włoski smak z polskim akcentem, jakim jest wykorzystanie do produkcji wyłącznie mleka pochodzącego z Polski. Kluczem idealnej mozzarelli jest jej struktura, która zapewnia odpowiednią rozciągliwość podczas obróbki cieplnej. Smak jest łagodny, delikatnie mleczny.


Cechy

Produkt polski

doskonała do pizzy, zapiekanek, potraw zapiekanych

100 % z polskiego mleka

bez konserwantów

bez laktozy

wysoka zawartość wapnia Ca


SEROVIA Ser Mozzarella tarty


Produkt dostępny
Dostępne warianty
SEROVIA Ser żółty miks serów dojrzewających tarty
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez laktozy
Keto

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1242.00 kJ
14.8%
Wartość energetyczna (kcal)
299.00 kcal
15.0%
Tłuszcz (g)
22.00 g
31.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.00 g
75.0%
Węglowodany (g)
3.20 g
1.2%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
22.00 g
44.0%
Sól (g)
1.00 g
16.7%
Wapń (mg)
787.00 mg
98.4%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
81%
4
19%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny 👍️
29.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam. Dużo wygodniejsza forma mozzarelli której nie trzeba zetrzeć.
28.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie wiem. Dziś kupiłam. Wygląda dobrze.
08.05.2025
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Liubov
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.09.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
50,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
LUMIKO
Marka:
SEROVIA
EAN:
5907616901736
Cena za kg:
50,33 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
SEROVIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LUMIKO
EAN:
5907616901736

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed:/ Numer partii: patrz na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze od +1°C do +8°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Serovia


Marka standaryzowana

MarkaSerovia

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Mimo, iż nazwa mozzarella kojarzy się jednoznacznie z Włochami, to w przypadku tej mozzarelli serowarzy Serovii wykazali się mistrzowskim wyczuciem i idealnie skomponowali włoski smak z polskim akcentem, jakim jest wykorzystanie do produkcji wyłącznie mleka pochodzącego z Polski. Kluczem idealnej mozzarelli jest jej struktura, która zapewnia odpowiednią rozciągliwość podczas obróbki cieplnej. Smak jest łagodny, delikatnie mleczny.


O marce

Serovia Filharmonia smaku


Dodatkowe informacje

Innowacyjna konstrukcja sprawia, że opakowanie samo stoi. Pasek z klejem, dzięki któremu opakowanie można wielokrotnie otwierać i zamykać. Łatwe przechowywanie w lodówce. Produkt dłużej świeży.


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość wapnia Ca


Informacje dot. stylu życia

Bez laktozy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mozzarella ser tarty

Produkty z kategorii Do pieczenia

5.0
z 122 opinii

38% taniej

APETINA Ser Mozzarella tarty 200 g

APETINA

Ser Mozzarella tarty

200 g
34,95 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
11,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 257 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (tarty) 150 g

GALBANI

Ser Mozzarella (tarty)

150 g
64,60 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 294 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (kostka) 300 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (kostka)

300 g
39,83 zł/kg
Cena11,95 zł
Do koszyka
4.9
z 222 opinii
MLEKOVITA Ser Mozzarella (wiórki) 150 g

MLEKOVITA

Ser Mozzarella (wiórki)

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 300 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (plastry) 150 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (plastry)

150 g
49,27 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.8
z 27 opinii
SEROVIA Ser Mozzarella tarty 150 g

SEROVIA

Ser Mozzarella tarty

150 g
50,33 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka

Produkty marki SEROVIA

4.9
z 47 opinii
SEROVIA Ser żółty miks serów dojrzewających tarty 150 g

SEROVIA

Ser żółty miks serów dojrzewających tarty

150 g
45,00 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
4.8
z 25 opinii
SEROVIA Ser żółty dojrzewający typ szwajcarski (plastry) 450 g

SEROVIA

Ser żółty dojrzewający typ szwajcarski (plastry)

450 g
31,09 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
SEROVIA Gouda Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry) 450 g

SEROVIA

Gouda Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry)

450 g
38,64 zł/kg
Cena17,39 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store