Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Gouda
SERENADA Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach
Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach SERENADA 135g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 45 opinii

SERENADA Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach

135 g
SERENADA
Polska

Cena5,99 zł
44,37 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
SERENADA Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
bez laktozy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
45 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny o ile lubimy czarnuszkę.
03.07.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
jest ok
03.05.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Czarnuszka robi robotę!❤️
14.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubieniec z tej serii. Zawsze zbyt szybko się kończy :)
29.09.2025
0
0
Stefan
zweryfikowano
Zgłaszam
ser b. dobry, do szybkiego zjedzenie, po otwarciu max 2 dni🙂
09.07.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Czarnuszka robi różnicę ❤️
23.05.2025
0
0
Vita
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
30.04.2025
0
0
Stella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.07.2026
0
0
MARIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Ludwika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
MARIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Kornelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
DOROTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,37 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
135 g
Dostawca:
SM SPOMLEK
Marka:
SERENADA
EAN:
5900857009360
Cena za kg:
44,37 zł/kg
Waga:
135 g
Marka:
SERENADA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM SPOMLEK
EAN:
5900857009360

Produkty z kategorii Gouda

4.9
z 49 opinii

15% taniej

OLD AMSTERDAM Ser Gouda (plastry) 150 g

OLD AMSTERDAM

Ser Gouda (plastry)

150 g
126,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
22,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 280 opinii
MLEKPOL Ser żółty Gouda (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Gouda (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
4.9
z 162 opinii
KANKA Ser żółty Gouda ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty Gouda ( plastry)

150 g
37,27 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Gouda w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 899 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach

150 g
33,27 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 226 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach bez laktozy 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach bez laktozy

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Gouda Mega Paka 500 g

OSM ŁOWICZ

Ser Gouda Mega Paka

500 g
39,98 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 45 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach

135 g
44,37 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach

135 g
44,37 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
BIO PLANET Ser Gouda (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Gouda (plastry) BIO

125 g
92,72 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
4.9
z 200 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
SALZBURG MILCH Ser Gouda alpejska Premium plastry 150 g

SALZBURG MILCH

Ser Gouda alpejska Premium plastry

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 62 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Ser Gouda w plastrach

150 g
45,00 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
JANSEN Ser żółty Gouda w plastrach 125 g

JANSEN

Ser żółty Gouda w plastrach

125 g
71,12 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
SERENADA Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry)

135 g
48,07 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
KLARMA Ser Gouda (plastry) BIO 125 g

KLARMA

Ser Gouda (plastry) BIO

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 77 opinii
KANKA Ser żółty Gouda ( plastry) 1 kg

KANKA

Ser żółty Gouda ( plastry)

1 kg
31,99 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
MATYLDA Ser gouda w plastrach BIO 100 g

MATYLDA

Ser gouda w plastrach BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
SEROVIA Gouda Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry) 450 g

SEROVIA

Gouda Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry)

450 g
38,64 zł/kg
Cena17,39 zł
Do koszyka

Produkty marki SERENADA

4.9
z 71 opinii
SERENADA Ser żółty tarty 200 g

SERENADA

Ser żółty tarty

200 g
41,95 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
4.9
z 147 opinii
SERENADA Ser Radamer (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Radamer (plastry)

135 g
47,78 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
4.8
z 97 opinii
SERENADA Ser Radamer w kawałku 250 g

SERENADA

Ser Radamer w kawałku

250 g
47,80 zł/kg
Cena11,95 zł
Do koszyka
4.9
z 97 opinii
SERENADA Ser Gouda w kawałku 250 g

SERENADA

Ser Gouda w kawałku

250 g
47,80 zł/kg
Cena11,95 zł
Do koszyka
4.8
z 49 opinii
SERENADA Ser żółty Salami z pomidorami i bazylią w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Salami z pomidorami i bazylią w plastrach

135 g
44,37 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 36 opinii
SERENADA Ser żółty salami (plastry) 135 g

SERENADA

Ser żółty salami (plastry)

135 g
47,78 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach

135 g
44,37 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
SERENADA Ser topiony w plastrach do tostów i burgerów Salami 130 g

SERENADA

Ser topiony w plastrach do tostów i burgerów Salami

130 g
42,23 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
SERENADA Ser topiony w plastrach do tostów i burgerów Radamer 130 g

SERENADA

Ser topiony w plastrach do tostów i burgerów Radamer

130 g
42,23 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
5.0
z 75 opinii
SERENADA Ser Szwajcar Królewiecki (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Szwajcar Królewiecki (plastry)

135 g
47,78 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
SERENADA Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry)

135 g
48,07 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
SERENADA Ser topiony mix 4 smaki w krążku 140 g

SERENADA

Ser topiony mix 4 smaki w krążku

140 g
42,07 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store